Jump to content

Maecht

Użytkownicy
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Maecht

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Nexus 6p

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ktoś ma jakieś propozycje?
 2. Xiaomi Wireless Keyboard and Mouse Set https://miuipolska.pl/zestaw-klawiatury-i-myszki-xiaomi-bez-ogonka/ Ktoś może korzystał? Jakieś opinie? Problemy? Przede wszystkim interesuje mnie układ klawiszy, czy odpowiada standardowi (naszemu)
 3. Czy może ktoś z Was spotkał się z takim problemem. żarówka działała jak marzenie, tak jak miało - ustawiony i działający harmonogram włączeń (kiedyś wg czasu Pekinu, później CET; region Mainland China). Nie wiem czy po update, czy samo z siebie przestała się zaświecać o wyznaczonych godzinach. Z aplikacji da się żarówkę włączyć i wszystko działa poza harmonogramem. Parę dni temu przyszedł mi xiaomi switch, gateway i przycisk również uruchamia żarówkę.
 4. Temat na pierwszy rzut oka może brzmieć idiotycznie, ale mam nowy telefon i po zalogowaniu się na apke xiaomi home przy użyciu tego samego konta co na starym telefonie, brak urządzeń. Nie mogę ich udostępnić po koncie Mi, komunikat, że nie mogę udostępnić, bo już mam na koncie te urządzenie. Urządzeń nie wykrywa, bo są już przypisane do konta. Oba telefony podłączone do tej samej sieci WiFi. Jak się je zresetuje normalnie dodają się na nowy telefon,ale czy da się to zrobić bez resetu? EDIT Okazało się, że jedno mieszkanie mam w Polsce a drugie w Mainland Ch
 5. Cześć, czy komuś z was działa idle alert/ alarm bezczynności w Amazfit Bip? U mnie zarówno w aplikacji Mi Fit jak i Notify są włączone opcje alarmu, ale zegarek w statusie uparcie pokazuje 0 godzin sesji bezczynności. W Garminie ta opcja działała jak należy, tutaj niestety mimo 8 godzin za biurkiem echo. Ktoś wie czy to działa?
 6. Maecht

  Mi Band 2

  Czy wy też tak macie, że potrafi okraść was z kroków? Mam tak regularnie w swoim 1s, chce przesiąść się na 2,ale jeżeli to się powtarza to nie ma sensu. Co najlepiej oddają poniższe screeny http://pokazywarka.pl/bk5771/ Chyba, że radzicie całkiem przejść na notify
 7. Stacja pogodowa. Z tego co rozumiem, potrzebny tu jest jeszcze 'gateway'. A nie ma czegoś podobnego co dałoby się podłączyć pod wifi i MiHome/MiJia? Nie potrzebuję żadnych interakcji z innymi urządzeniami, chodzi mi wyłącznie o pokazywanie temperatury. Drugie pytanie, jak sobie radzi ta stacja na zewnątrz?
 8. Urządzenia te nie są po to by koło nich biegać. Z doświadczenia widzę, że Xiaomi zachowuje się czasami lepiej niż iRobot. Jak mu się zmienia środowisko, to sobie jeszcze raz podjedzie i sprawdzi. To może być problematyczne jak pies lata wokół robota cały czas.
 9. Niestety nie mam zbytniego porównania w dziedzinie szczoteczek (zwłaszcza tych sonicznych). Urządzenie można kupić już za 35-40$ (cena na miejscu), ja kupilem na GB za 50 $, Cena za zamienniki ok. 10$, co w porównaniu do Oral-B i innych wiodących nie jest chyba złe Jakie wrażenia Przede wszystkim trzeba powiedzieć jasno, że zęby są umyte. Używałem do tej pory szczoteczki elektrycznej Oral-B i jestem mega zadowolony ze zmiany - organoleptycznie stwierdzam, że zęby są czyste. Szczotka dzieli proces mycia na 4 etapy (oddzielenie za pomocą krótkiej przerwy), więc rozumiem, że t
 10. Niestety, jak z tego co rozumiem, to wszystko jest przechowywane na serwerach w Chinach i z tą komunikacją ogólnie jest nie najlepiej. Trzeba czekać aż poprawią to i próbować do skutku
 11. Zwłaszcza, że Xiaomi jest porównywalny do iRobot Roomba 980, a cena 2k do 4,5k
 12. To teraz krótkie pytanie. Gdzie można kupić to cudo? Chciałem skorzystać z ibuygou, ale na etapie składania zamówienia okazało się, ze przesyłka wyjdzie raptem 197 $, co przy promocyjnej cenie 345,99 $ zabija na Ali wychodzi niby 369 $ ale vat raczej pewny (DHL). Gdzie mogę znaleźć tą "polską dystrybucję"??
 13. A jak działa wam Lte? Mam OPO i s6 i różnica jest znacząca na korzyść s6. I ogólnie z zasięgiem lepiej w s6. BTW już rozsyłają czarne 64 GB?
×
×
 • Create New...