Jump to content

Maecht

Użytkownicy
 • Posts

  18
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Nexus 6p

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Maecht's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

2

Reputation

 1. Czy ktoś ma pomysł z czego wynika problem? Teoretycznie opaska powinna się blokować raz na dobę, mi się blokuje co najmniej 10x dziennie. Niezależnie od tego czy pasek jest zapięty mocniej czy słabiej. Parę godzin jest ok, a potem nagle muszę odblokowywać dosłownie co chwilę kilka razy pod rząd. Pomału szlag mnie trafia i mam ochotę wyłączyć hasło, ale po co mi NFC w takim razie ;)
 2. Ktoś ma jakieś propozycje?
 3. Xiaomi Wireless Keyboard and Mouse Set https://miuipolska.pl/zestaw-klawiatury-i-myszki-xiaomi-bez-ogonka/ Ktoś może korzystał? Jakieś opinie? Problemy? Przede wszystkim interesuje mnie układ klawiszy, czy odpowiada standardowi (naszemu)
 4. Czy może ktoś z Was spotkał się z takim problemem. żarówka działała jak marzenie, tak jak miało - ustawiony i działający harmonogram włączeń (kiedyś wg czasu Pekinu, później CET; region Mainland China). Nie wiem czy po update, czy samo z siebie przestała się zaświecać o wyznaczonych godzinach. Z aplikacji da się żarówkę włączyć i wszystko działa poza harmonogramem. Parę dni temu przyszedł mi xiaomi switch, gateway i przycisk również uruchamia żarówkę.
 5. Temat na pierwszy rzut oka może brzmieć idiotycznie, ale mam nowy telefon i po zalogowaniu się na apke xiaomi home przy użyciu tego samego konta co na starym telefonie, brak urządzeń. Nie mogę ich udostępnić po koncie Mi, komunikat, że nie mogę udostępnić, bo już mam na koncie te urządzenie. Urządzeń nie wykrywa, bo są już przypisane do konta. Oba telefony podłączone do tej samej sieci WiFi. Jak się je zresetuje normalnie dodają się na nowy telefon,ale czy da się to zrobić bez resetu? EDIT Okazało się, że jedno mieszkanie mam w Polsce a drugie w Mainland China i to rozwiązuje problem
 6. Cześć, czy komuś z was działa idle alert/ alarm bezczynności w Amazfit Bip? U mnie zarówno w aplikacji Mi Fit jak i Notify są włączone opcje alarmu, ale zegarek w statusie uparcie pokazuje 0 godzin sesji bezczynności. W Garminie ta opcja działała jak należy, tutaj niestety mimo 8 godzin za biurkiem echo. Ktoś wie czy to działa?
 7. Maecht

  Mi Band 2

  Czy wy też tak macie, że potrafi okraść was z kroków? Mam tak regularnie w swoim 1s, chce przesiąść się na 2,ale jeżeli to się powtarza to nie ma sensu. Co najlepiej oddają poniższe screeny http://pokazywarka.pl/bk5771/ Chyba, że radzicie całkiem przejść na notify
 8. Stacja pogodowa. Z tego co rozumiem, potrzebny tu jest jeszcze 'gateway'. A nie ma czegoś podobnego co dałoby się podłączyć pod wifi i MiHome/MiJia? Nie potrzebuję żadnych interakcji z innymi urządzeniami, chodzi mi wyłącznie o pokazywanie temperatury. Drugie pytanie, jak sobie radzi ta stacja na zewnątrz?
 9. Urządzenia te nie są po to by koło nich biegać. Z doświadczenia widzę, że Xiaomi zachowuje się czasami lepiej niż iRobot. Jak mu się zmienia środowisko, to sobie jeszcze raz podjedzie i sprawdzi. To może być problematyczne jak pies lata wokół robota cały czas.
 10. Niestety nie mam zbytniego porównania w dziedzinie szczoteczek (zwłaszcza tych sonicznych). Urządzenie można kupić już za 35-40$ (cena na miejscu), ja kupilem na GB za 50 $, Cena za zamienniki ok. 10$, co w porównaniu do Oral-B i innych wiodących nie jest chyba złe Jakie wrażenia Przede wszystkim trzeba powiedzieć jasno, że zęby są umyte. Używałem do tej pory szczoteczki elektrycznej Oral-B i jestem mega zadowolony ze zmiany - organoleptycznie stwierdzam, że zęby są czyste. Szczotka dzieli proces mycia na 4 etapy (oddzielenie za pomocą krótkiej przerwy), więc rozumiem, że trzeba sobie podzielić zęby i myć każdą część z osobna. Przycisk działa jako on/off i przeskakuje pomiędzy programami. Całkiem fajnie działa jeśli myjesz zęby za każdym razem po 2 m, bo "zapamiętuje" twój program. Ja natomiast pomiędzy dwuminutowymi programami czasami przed wyjściem z domu chcę szybo umyć zęby. Sprawia to, że szczotka myśli, że zmieniam program, a nie że ją chcę wyłączyć. Soocare nie ma bezpośredniego połączenia z interetem, tylko Bluetooth. Bateria ma wystarczać na 25 dni. Urządzenie posiada dedykowaną apkę z tymże na androidzie 7.1 nie działa (crashuje, natomiast na OP3 działa), a ponadto podczas instalacji mamy takie oto ostrzeżenie: Samo pobranie apki też nie jest najprostsze pośród krzaczków na stronie, na którą trafia się z soocare.com . Mirror tutaj https://cloud.mail.ru/public/HtF5/2wxMHvr2n Soocare jest bardziej zaawansowana, wybierasz se kolor zębów, pokazujesz gdzie masz próchnicę. Możesz zbierać jakieś monetki, które ponoć da się wymienić na końcówki. Można zdobyć odznaki za osiągnięcia oraz zamówić zamienniki końcówek. Na całe szczęście Soocare korzysta też z aplikacji MiHome, która w tej części jest całkowicie po chińsku. w menu opcje (screen wyżej po lewej): 1. Czas mycia 2 albo 2,5 m 2. Przeciwdziałanie chlapaniu pasty 3. Ulepszone wybielanie 4. Dodatkowy masaż po zakończeniu mycia Programy: 1. Podstawowy (dla tych bez żadnych problemów z zębami) 2. Dbający o dziąsła i ewentualne plomby/implanty 3. Delikatny - ponoć od tego programu należy zacząć zabawę, by przez tydzień przyzwyczaić się do szczotki 4. Który ma generować dodatkową falę dźwiękową (chyba najbardziej pulsacyjny) Czego mi brakuje: 1. Angielskiego w apce i instrukcji, 2. Informacji o tym, które zęby mogę zaniedbywać (wydawało mi się, że to ma)
 11. Niestety, jak z tego co rozumiem, to wszystko jest przechowywane na serwerach w Chinach i z tą komunikacją ogólnie jest nie najlepiej. Trzeba czekać aż poprawią to i próbować do skutku
 12. Zwłaszcza, że Xiaomi jest porównywalny do iRobot Roomba 980, a cena 2k do 4,5k
 13. To teraz krótkie pytanie. Gdzie można kupić to cudo? Chciałem skorzystać z ibuygou, ale na etapie składania zamówienia okazało się, ze przesyłka wyjdzie raptem 197 $, co przy promocyjnej cenie 345,99 $ zabija na Ali wychodzi niby 369 $ ale vat raczej pewny (DHL). Gdzie mogę znaleźć tą "polską dystrybucję"??
×
×
 • Create New...