Bezi

Użytkownicy
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Bezi

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi5s Plus

Recent Profile Visitors

396 profile views
 1. Dziękuję za odpowiedź. Hub kupiłem od kolegi który testuje dla GB. Po testach. Więc zapewne już zaraz będzie w oficjalnej sprzedaży. Musze się zastanowić co mi jest najłatwiej zrobić.
 2. Ale nie mogę jej dodać do MiHome na PL ani do Aqara Home tak? Nie widać jej nigdzie. Jak zmienię rejon na Chiny w MiHome to normalnie dodaje. Ale wtedy nie mogę uruchomić aplikacji Aqara Hub
 3. Panowie. Dostałem zestaw Aqara Hub w wersji EU, plus różne czujniki. Mi Home mam w serwerze Polska tak samo. Apka Aqara Hub działa. Mam poddawane tam różne czujniki. Mam również kamere te G2 I tu problem. Nie da się jej połączyć pod Aqara Hub ani MiHome na PL serwerze. I tu moje pytanie. Lepiej dokupić inna kamere która będzie działała pod Aqara Hub i Xiaomi Home na PL serwerze czy przejść na serwer Chiny? Najbardziej mi zależy aby mi działała kamera aktywowane czujnikiem ruchu. Co proponujecie?
 4. A co polecacie jesli chodzi o czujnik dymu, czyjnik czadu... Takie z bezpieczenstwa
 5. Nie mam zadnych problemów z MiBox i tv. Netflix dziala b. Dobrze.
 6. Jak pociąć na kawałki? I do każdego osobno prąd dokładać plus BT? Nie wyobrażam sobie tego
 7. Ale jak do MiHome? Pokaż screeny domowego ekranu z MiHome. Chyba do Apki Socas podlaczyles bo ten screen jest właśnie z Soocas apki.
 8. No i tylko od 0[emoji767] do 60 [emoji767]
 9. Jak masz telefon Xiaomi to możesz pilotem Mi to ogarnąć.
 10. Kamera cały czas działa wyśmienicie. Ostatnie aktualizacja dołożyli więcej angielskiego. Prawie całą apke teraz mam po angielsku. Powiadomienia oraz nagrywanie i wysylanie działa b. Dobrze.
 11. Dziś dostałem Xiaomi Yeelight LED Desk Lamp z akumulatorem 2000mAh. Wykonanie i sama lampa super. Ale myślałem że ma BT lub WiFi aby do SH dopisać. Czzekam teraz na takie ta małe przypodłogowe i do szafki z uchwytem plus listę LED.
 12. Panowie jestem świeży w ustawianiu scen. Mam kamerke kwadraciaka. Jak ustawić ją aby przy wychodzeniu z domu coś tam wciskam w MiHome i kamera przechodzi w stan czuwania wykrywania ruchu. I jak cos wyczuje to nagrywa np na chmure Xiaomi lub daje mi też znak na telefon. I chętnie aby wlaczala żarówkę Yelight bo tez mam [emoji3] Obecnie mam wyłączony AutoDetection bo mnie wkurza jak chodzę po domu i za mną zerka [emoji23]