Jump to content

Mariusz21_21

Użytkownicy
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Mariusz21_21

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 04/16/1983

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lublin

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 5 Plus

Recent Profile Visitors

1,291 profile views
 1. W tym modelu klawisze Vol -/+ i Power są umieszczone na jednej taśmie wpinanej do płyty głównej. Są taśmy na Allegro nawet do tego modelu, do Redmi 33Pro/3X jak i Redmi 4X idzie ta sama taśma. To kosztuje grosze a wymiana to już inna kwestia, bo o ile taśma jest przyklejona to zawsze problem stwarza obudowa..
 2. Od MiBand 2 do 1/1S nie pasuje. Mam gdzieś pasek zielony, nie używany bo kupiony pomyłkowo. Taki dokładnie: https://www.gearbest.com/watch-accessaries/pp_187713.html?wid=1433363
 3. Mariusz21_21

  MIUI 8.4.12

  Potwierdzam, mam to samo. Wywala dodatkowo z "Dźwięki i wibracje" czasem czarny ekran, zazwyczaj nic, kończy i wyrzuca do pulpitu. Dalej nie szukałem jak na razie błędów.
 4. Ale ja tego telefonu nie używam, jest ze mną z sentymentu i do dłubania. Nie podszedł mi Lineage OS mimo że owszem jest tam już Android 7, także zmieniłem na MIUI i zaktualizowałem do MIUI V9 i dalej się nim bawię.. Mimo lat jest nadal żwawy ale to też zasługa nie obciążania go zbędnymi rzeczami.. Mój post potwierdza że nadal stare modele są po części wspierane przez Xiaomi.
 5. Witam wszystkich. Dziś odpaliłem mojego 1S z MIUI ponieważ LineageOS zainstalowane dla zabawy nie przypadło mi do gustu wgrałem ponownie MIUI. Zacząłem od wgrania wersji armani_images_JHCCNBD23.0_4.3_340628b41f, nastąpiła aktualizacja do kolejnej wyższej, po pewnym dłuższym czasie wgrywania się i odpalenia - przywitał mnie komunikat o aktualizacji do V9 doznałem szoku. Zainstalowałem i mam V9. Jeszcze muszę się pomęczyć i pousuwać te chińskie aplikacje i będzie już 100% ok
 6. Tylko przy pierwszym parowaniu. Później łapie dane z łazienki będąc z telefonem w pokoju.
 7. Oczywiście że wymienisz taką baterię.
 8. Telefon mam ustawiony na Polskę, w aplikacji Soocas już Chiny, tak jak i w MIUI Home- Mainland China. Miui Home z ustawieniem regionalnym Chiny i językiem English, daje możliwość ręcznego wybory urządzenia. Wybieramy naszą szczoteczkę, i klikamy połącz: "tap to connect", po prawej przy wskaźniku szczoteczki pojawi się kółko z wiadomością o łączeniu od 0 do 100. Przez pewne poczynione kroki nie mogę i nie chcę cofać ustawień, żeby wszystko pokazać na zrzutach. Wybaczcie, wczorajszy cały dzień walczyłem i dziś udało mi się to zrobić, już niech tak zostanie Za którymś dopiero raze
 9. Instalację Lineage Os porzuciłem na jakiś czas. Ale na dziś dzień przeszedłem pomyślnie przez instalację. Pomocny okazała się filmik: Telefon zaktualizowany do Androida 7.1.2 z dzisiejszą aktualizacją włącznie.
 10. Coś poradziłeś na Swój problem? Ja tak miałem przy wymianie digitizera na taki "niewiadomego pochodzenia" na którym były tylko 2-3 punkty styku. Taki "dotyk" działał jak opisujesz.
 11. Kupię rozbity, uszkodzony, niekompletny telefon Xiaomi Remi 3 w wersji 2/16 dla płyty głównej, lub samą płytę główną [działającą w 100%]. Cena rozsądna, w zależności od oferty. Czy sama płyta czy rozbitek. Cena do dogadania się, jestem otwarty na propozycje. Poproszę o oferty na PW, lub w tym poście.
 12. Kupię rozbity, uszkodzony, niekompletny telefon Xiaomi Remi 3 w wersji 2/16 dla płyty głównej, lub samą płytę główną [działającą w 100%]. Cena rozsądna, w zależności jaką ofertę przedstawicie. Cena do dogadania się, jestem otwarty na propozycję. Poproszę o oferty na PW, lub w tym poście.
 13. http://en.miui.com/thread-350404-1-1.html Note to nie ten dział tu jest Redmi 3... Erajaya to http://www.erajaya.com/ Welcome to Erajaya, Indonesia's leading distributor and retailer of mobile products and services.
×
×
 • Create New...