Jump to content

Mariusz21_21

Użytkownicy
 • Posts

  48
 • Joined

 • Last visited

About Mariusz21_21

 • Birthday 04/16/1983

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lublin

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 7

Recent Profile Visitors

1,495 profile views

Mariusz21_21's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

3

Reputation

 1. W tym modelu klawisze Vol -/+ i Power są umieszczone na jednej taśmie wpinanej do płyty głównej. Są taśmy na Allegro nawet do tego modelu, do Redmi 33Pro/3X jak i Redmi 4X idzie ta sama taśma. To kosztuje grosze a wymiana to już inna kwestia, bo o ile taśma jest przyklejona to zawsze problem stwarza obudowa..
 2. Od MiBand 2 do 1/1S nie pasuje. Mam gdzieś pasek zielony, nie używany bo kupiony pomyłkowo. Taki dokładnie: https://www.gearbest.com/watch-accessaries/pp_187713.html?wid=1433363
 3. Mariusz21_21

  MIUI 8.4.12

  Potwierdzam, mam to samo. Wywala dodatkowo z "Dźwięki i wibracje" czasem czarny ekran, zazwyczaj nic, kończy i wyrzuca do pulpitu. Dalej nie szukałem jak na razie błędów.
 4. Ale ja tego telefonu nie używam, jest ze mną z sentymentu i do dłubania. Nie podszedł mi Lineage OS mimo że owszem jest tam już Android 7, także zmieniłem na MIUI i zaktualizowałem do MIUI V9 i dalej się nim bawię.. Mimo lat jest nadal żwawy ale to też zasługa nie obciążania go zbędnymi rzeczami.. Mój post potwierdza że nadal stare modele są po części wspierane przez Xiaomi.
 5. Witam wszystkich. Dziś odpaliłem mojego 1S z MIUI ponieważ LineageOS zainstalowane dla zabawy nie przypadło mi do gustu wgrałem ponownie MIUI. Zacząłem od wgrania wersji armani_images_JHCCNBD23.0_4.3_340628b41f, nastąpiła aktualizacja do kolejnej wyższej, po pewnym dłuższym czasie wgrywania się i odpalenia - przywitał mnie komunikat o aktualizacji do V9 doznałem szoku. Zainstalowałem i mam V9. Jeszcze muszę się pomęczyć i pousuwać te chińskie aplikacje i będzie już 100% ok
 6. Tylko przy pierwszym parowaniu. Później łapie dane z łazienki będąc z telefonem w pokoju.
 7. Oczywiście że wymienisz taką baterię.
 8. Telefon mam ustawiony na Polskę, w aplikacji Soocas już Chiny, tak jak i w MIUI Home- Mainland China. Miui Home z ustawieniem regionalnym Chiny i językiem English, daje możliwość ręcznego wybory urządzenia. Wybieramy naszą szczoteczkę, i klikamy połącz: "tap to connect", po prawej przy wskaźniku szczoteczki pojawi się kółko z wiadomością o łączeniu od 0 do 100. Przez pewne poczynione kroki nie mogę i nie chcę cofać ustawień, żeby wszystko pokazać na zrzutach. Wybaczcie, wczorajszy cały dzień walczyłem i dziś udało mi się to zrobić, już niech tak zostanie Za którymś dopiero razem poszło na 100%, nie udało mi się zrobić zrzutu.. Parowanie urządzenia następuje w aplikacji MIUI Home i Soocas. To już zostało opisane i ja tak zrobiłem jak przedmówcy pisali. Działa. Po pierwszym użyciu szczoteczki dostajemy pierwsze dane, pociągając palcem w dół uzyskujemy łączenie się ze szczoteczką, wtedy świeci się znaczek Bluetooth na niej, tak też jest jeśli zmieniamy: czas mycia z 2min na 2,5 minuty i funkcję szczotkowania... Dostałem nawet aktualizację z 1.11 na 1.14- sygnalizowane czerwoną kropką w górnej części napisu [coś tam] X3 - zdjęcia ze strzałką. Soocas "chiński" przyjmuje konto Xiaomi, ten angielski chce oddzielnego konta. Z angielskojęzyczną aplikacją miałem problem, raz się wylogowałem i już nie przyjmowało mojego konta, komunikowało że nie ma takiego konta- odzyskanie konta, zmiana hasła: nie ma takiego konta. Ale łączy się ze szczoteczką i bez krzaczków pokazuje w nam zrozumiałym języku jej funkcję. Po testuje, może jeszcze znajdę pokłady energii i chęci żeby męczyć tą angielska aplikację, może jak tu się udało to tam też, chociaż nie wiem a tak myślę że może między sobą się one "gryzą". Z łączeniem bluetooth jak chociażby w przypadku innego telefonu czy słuchawek nie dzieję się tak w tym przypadku. Mamy urządzenie wykrywane w ustawieniach telefonu-> Bluetooth->inne urządzenia: tu widzi szczoteczkę jako SMI_X3. Nie sparujemy jej z tego miejsca, tak samo dzieję się to w przypadku MiBanda. Z aplikacji łączymy.
 9. Instalację Lineage Os porzuciłem na jakiś czas. Ale na dziś dzień przeszedłem pomyślnie przez instalację. Pomocny okazała się filmik: Telefon zaktualizowany do Androida 7.1.2 z dzisiejszą aktualizacją włącznie.
 10. Coś poradziłeś na Swój problem? Ja tak miałem przy wymianie digitizera na taki "niewiadomego pochodzenia" na którym były tylko 2-3 punkty styku. Taki "dotyk" działał jak opisujesz.
 11. Kupię rozbity, uszkodzony, niekompletny telefon Xiaomi Remi 3 w wersji 2/16 dla płyty głównej, lub samą płytę główną [działającą w 100%]. Cena rozsądna, w zależności od oferty. Czy sama płyta czy rozbitek. Cena do dogadania się, jestem otwarty na propozycje. Poproszę o oferty na PW, lub w tym poście.
 12. Kupię rozbity, uszkodzony, niekompletny telefon Xiaomi Remi 3 w wersji 2/16 dla płyty głównej, lub samą płytę główną [działającą w 100%]. Cena rozsądna, w zależności jaką ofertę przedstawicie. Cena do dogadania się, jestem otwarty na propozycję. Poproszę o oferty na PW, lub w tym poście.
 13. http://en.miui.com/thread-350404-1-1.html Note to nie ten dział tu jest Redmi 3... Erajaya to http://www.erajaya.com/ Welcome to Erajaya, Indonesia's leading distributor and retailer of mobile products and services.
×
×
 • Create New...