Jump to content

Bezi

Użytkownicy
 • Posts

  67
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Bezi

 1. Bardzo dobre pytanie. Przycupne Wysłane z mojego SM-F916B przy użyciu Tapatalka
 2. Jeszcze pytanie odnośnie smart klamki. Czy takie klamki są bardziej narażone na sforsowanie niz zwykle? Czy ubezpieczalnie akceptuja taki zamek?
 3. Mam taki sprzęt. Nie mogę zrobić podglądu real view. Dochodzi do 99% i koniec. Serwer Chiny, apka zmodowana Jak zmienię na serwer Polska to nawet nie widzi. Kupione na aliexpress. Powiadomienia też dochodzą z opoznieniem tzn ktoś dzwoni a ja nie mam info i nie mogę zobaczyć kto przed drzwiami. Dziękuję.
 4. Szybkie pytanko. Gdzie przestawić w kamerze G2 aby nie wysłało powiadomień za każdym razem jak wykryje ruch? Właśnie ja zainstalowałem, dodałem na CN regionie do Home. Tam mam sceny wszystkie wyłączona a kamera dalej wysyła 12 sek filmy i powiadomienia.
 5. Dziękuję za odpowiedź. Hub kupiłem od kolegi z Angli. Musze się zastanowić co mi jest najłatwiej zrobić.
 6. Ale nie mogę jej dodać do MiHome na PL ani do Aqara Home tak? Nie widać jej nigdzie. Jak zmienię rejon na Chiny w MiHome to normalnie dodaje. Ale wtedy nie mogę uruchomić aplikacji Aqara Hub
 7. Panowie. Dostałem zestaw Aqara Hub w wersji EU, plus różne czujniki. Mi Home mam w serwerze Polska tak samo. Apka Aqara Hub działa. Mam poddawane tam różne czujniki. Mam również kamere te G2 I tu problem. Nie da się jej połączyć pod Aqara Hub ani MiHome na PL serwerze. I tu moje pytanie. Lepiej dokupić inna kamere która będzie działała pod Aqara Hub i Xiaomi Home na PL serwerze czy przejść na serwer Chiny? Najbardziej mi zależy aby mi działała kamera aktywowane czujnikiem ruchu. Co proponujecie?
 8. A co polecacie jesli chodzi o czujnik dymu, czyjnik czadu... Takie z bezpieczenstwa
 9. Nie mam zadnych problemów z MiBox i tv. Netflix dziala b. Dobrze.
 10. Jak pociąć na kawałki? I do każdego osobno prąd dokładać plus BT? Nie wyobrażam sobie tego
 11. Ale jak do MiHome? Pokaż screeny domowego ekranu z MiHome. Chyba do Apki Socas podlaczyles bo ten screen jest właśnie z Soocas apki.
 12. No i tylko od 0[emoji767] do 60 [emoji767]
 13. Jak masz telefon Xiaomi to możesz pilotem Mi to ogarnąć.
 14. Kamera cały czas działa wyśmienicie. Ostatnie aktualizacja dołożyli więcej angielskiego. Prawie całą apke teraz mam po angielsku. Powiadomienia oraz nagrywanie i wysylanie działa b. Dobrze.
 15. Dziś dostałem Xiaomi Yeelight LED Desk Lamp z akumulatorem 2000mAh. Wykonanie i sama lampa super. Ale myślałem że ma BT lub WiFi aby do SH dopisać. Czzekam teraz na takie ta małe przypodłogowe i do szafki z uchwytem plus listę LED.
 16. Panowie jestem świeży w ustawianiu scen. Mam kamerke kwadraciaka. Jak ustawić ją aby przy wychodzeniu z domu coś tam wciskam w MiHome i kamera przechodzi w stan czuwania wykrywania ruchu. I jak cos wyczuje to nagrywa np na chmure Xiaomi lub daje mi też znak na telefon. I chętnie aby wlaczala żarówkę Yelight bo tez mam [emoji3] Obecnie mam wyłączony AutoDetection bo mnie wkurza jak chodzę po domu i za mną zerka [emoji23]
 17. Używaj opcji najdelikatniejszego czyszczenia
 18. Nie idzie dodać szczoteczki wagi oraz butów do MiHome. 3h zmieniałem ustawienia języki i regiony i nic. Przy szczoteczce dochodzi do 80 kilku procent i rozłącza Musze mieć osobne apki Może jakieś uaktualnienia to poprawią. Dziś jeszcze kamery przyszly z 11.11 ale nie z Xiaomi bo na zewnatrz nie ma fajnych a tutaj kpl. Z nagrywarka 4 kamery za 174zl z kodami i rabatami.
 19. Cały czas działa mi bez problemu teraz.
×
×
 • Create New...