Skocz do zawartości

Xiaomi Soocare x3 - soniczna szczotka do zębów


Maecht

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 29.12.2017 o 17:09, beriam napisał:

 

asd @milenium17 - jakiego planu używasz na co dzień?

Ja mam czarną a białą Oclean ma żonka - jej ustawiłem tak:

Step 1 - Clean 1  - 0:30

Step 2  - Clean 2 - 1:00

Step 3  - Whitening L1 - 1:30

Step 4 - Whitening L2 - 2:00

Step 5 - Massage L1 - 2:30

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@milenium17

Mi na chwile obecna najbardziej pasuje gotowy plan - Robust Cleaning

 

Ile mogę zawołać za soocare x3 biała, z dwiema końcówkami clean oryginalnie zamkniętymi ?

Szczoteczka ma 2 miesiące, wizualnie bez zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@milenium17
Mi na chwile obecna najbardziej pasuje gotowy plan - Robust Cleaning
 
Ile mogę zawołać za soocare x3 biała, z dwiema końcówkami clean oryginalnie zamkniętymi ?
Szczoteczka ma 2 miesiące, wizualnie bez zastrzeżeń.
Za szczotkę zejdź 2 dyszki, a końcówki po chińskiej cenie lub takiej z allegro.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, tekjow napisał:

Za szczotkę zejdź 2 dyszki, a końcówki po chińskiej cenie lub takiej z allegro.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Ok, jutro jak się ogarnę z praca, zrobię zdjęcia i wrzucie na allegro. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie oclean One. Dam znać jak się sprawuje, ale dużo czyściej w jamie ustnej już chyba nie będzie :-P

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Zamówiłem sobie oclean One. Dam znać jak się sprawuje, ale dużo czyściej w jamie ustnej już chyba nie będzie :-P

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej przymierzam się do zakupu szczoteczki sonicznej Xiaomi. Wybór raczej padnie na Oclean z racji lepszych parametrów w podobnej cenie do Soocas. Jest już tutaj na forum posiadacz Oclean One? 

Orientuje się ktoś czy wersja International dostępna na gearbest jest to wersja na rynek światowy czy tylko sklep się chwali dodając instrukcję w języku angielskim? Z tego co czytam na stronie kampani Indiegogo wersja International ma mieć jeszcze bardziej podrasowany silniczek. A to w połączeniu z innymi bajerami mogłoby przeważyć w zakupie nad wersją SE. Bo tylko 2 tys więcej obrotów na minutę nie jest warte większej ceny moim zdaniem. Glośniczek i szybsze ładowanie to dla mnie raczej zbyteczne bajery.

Czy te szczoteczki posiadają wibracje informujące o zmianie planu szczotkowania czy to wszystko idzie przez ten głośniczek? Może ktoś się wypowiedzieć na jakiej zasadzie urządzenie nas informuje o tym? To gadanie trochę wydaje mi się być zbyteczne, zwłaszcza o 6 rano, kiedy rodzina jeszcze śpi. Nie potrzebuje też sobie puszczać " Fasolek - Myj zęby" żeby mi się lepiej szczotkowało :-D Obawiam się też czy przez wbudowany głośniczek nie dostanie się do urządzenia woda.

 

Hardware'owo szczoteczka zapowiada się obiecująco. Software'owo również ciężko znaleźć coś podobnego.

 

Edit. Widział ktoś gdzieś końcówkę "Deep Clean" do kupienia? Ciekawe czy tak jak w Soocas będą dostępne tylko w białym kolorze.

Edytowane przez konar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Została opublikowana nowa wersja Soocare w wersji International v. 1.0.12 dostępna na stronie apkpure.com Antywirus nie zgłasza jej jako malware. Jeszcze nie testowałem

What's new

2018-01-10

1, fit Android 8.0

2, fix known BUG

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mrosi
Dodaj jeszcze pół strony wątku pustych wierszy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jest ktoś w stanie pomoc z zamykajaca sie aplikacja Soocas na Redmi Pro? Z momencie gdy chce sparowac apke ze szczoteczka ona sie wylacza. ROM to najnowsze na ten moment miui Polska.  Apka sciagnieta z apkpure. Dodam ze na Mi a1 dziewczyny dziala ;/

Edytowane przez michiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jest ktoś w stanie pomoc z zamykajaca sie aplikacja Soocas na Redmi Pro? Z momencie gdy chce sparowac apke ze szczoteczka ona sie wylacza. ROM to najnowsze na ten moment miui Polska.  Apka sciagnieta z apkpure. Dodam ze na Mi a1 dziewczyny dziala ;/
U mnie to samo. Tylko telefon inny. Rom global

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Została opublikowana nowa wersja Soocare w wersji International v. 1.0.12 dostępna na stronie apkpure.com Antywirus nie zgłasza jej jako malware. Jeszcze nie testowałem
What's new
2018-01-10
1, fit Android 8.0
2, fix known BUG
Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Możesz wrzucić linka?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie dla użytkowników Soocas X3, bądź też Oclean'ów, jak sprawuję się w praktyce szczoteczka przy używaniu jej przez więcej niż jedną osobę? Jak zachowuję się szczoteczka przy codziennym zmienianiu końcówek? Czy nie wyrabiają się na mocowaniach? Widziałem post o pękających końcówkach - czy to wynik wadliwego egzemplarza czy przypadłość zamienników?

Edytowane przez konar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, 

Od niedawna jestem posiadaczem dwóch szczoteczek Soocas x3 - biala owal, czarna owal. Póki co żadnych problemów. Obie zamówione przez gearbest na początku grudnia. Przyszły bez vatu.

Podłączyłem dziś czarna do MiHOME i znalazlem screena z tłumaczeniem do podstawowych opcji może się komuś przyda:(patrz załącznik 1.)

Osobiście nie ściągałbym soocare international patrz skan z virustotal. (załączniku nr2).

Pozdr,

vivaldi_2018-01-15_22-03-27.pngvivaldi_2018-01-15_23-23-52.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Bezi napisał:

Ale jak do MiHome? Pokaż screeny domowego ekranu z MiHome.
Chyba do Apki Socas podlaczyles bo ten screen jest właśnie z Soocas apki.

Małe wyjaśnienie: Podłączone do MiHome (chińska) screen znaleziony w necie i udostępniony tu aby ktoś kto używa

chińskiej apki mógł zobaczyć jakie są opcje bez potrzeby instalowania tej zdaje się trefnej wersji international (słabe oceny/wykrywane wirusy na skanach).

Póki co ok tydzień użytkowania, bateria jeszcze trzyma od 1 ładowania i zero problemów. Dam znać za jakiś czas jak się sprawują

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2018 o 19:19, konar napisał:

Hej, mam pytanie dla użytkowników Soocas X3, bądź też Oclean'ów, jak sprawuję się w praktyce szczoteczka przy używaniu jej przez więcej niż jedną osobę? Jak zachowuję się szczoteczka przy codziennym zmienianiu końcówek? Czy nie wyrabiają się na mocowaniach? Widziałem post o pękających końcówkach - czy to wynik wadliwego egzemplarza czy przypadłość zamienników?

to ja pisałem o X3 i nie tyle pękaniu co wyciąganiu się tego fioletowego mocowania. Można włożyć ponownie. Wygląda, że końcówki sprzedawane oddzielnie są gorzej spasowane i znacznie ciężej schodzą. Na razie mam tylko próbkę z jednego opakowania, więc może to być jednostkowy przypadek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jest ktoś w stanie pomoc z zamykajaca sie aplikacja Soocas na Redmi Pro? Z momencie gdy chce sparowac apke ze szczoteczka ona sie wylacza. ROM to najnowsze na ten moment miui Polska.  Apka sciagnieta z apkpure. Dodam ze na Mi a1 dziewczyny dziala ;/


Mi pomogło zainstalowanie poprzedniej wersji.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie dla użytkowników Soocas X3, bądź też Oclean'ów, jak sprawuję się w praktyce szczoteczka przy używaniu jej przez więcej niż jedną osobę? Jak zachowuję się szczoteczka przy codziennym zmienianiu końcówek? Czy nie wyrabiają się na mocowaniach? Widziałem post o pękających końcówkach - czy to wynik wadliwego egzemplarza czy przypadłość zamienników?
No właśnie też mnie interesuje ta kwestia. Widzę też problem w braku etui do przechowywania końcówek dla pozostałych osób

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2018 o 16:28, mall26 napisał:

Hej. A czy ktoś miał problem z SMS weryfikacyjnego w apce soocas? Opcja w e-mail wogole mi nie wchodzi. Mam mi6

Mam dokładnie ten sam problem.

Nr podawałem bez prefiksu i z prefiksem- 0048, bo +48 w ogóle nie przyjmował.

Nic to nie dało. SMS nie przychodzi. A podając maila wyskakuje "SMS_SEND_Error_Desc" czy jakos tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pojawił się u mnie dziwny problem synchronizacja przebiega pomyślnie się od kilku dni pobiera tylko dane z mycia rano następne o której by nie było nie jest widoczne w aplikacji, wylogowałem się czyściłem dane i nadal tak samo tylko poranne mycie widoczne

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

Mam takie pytanie, zaistalowalem zarówno angielsą aplikacje Soocas jak i chińska i w zaden sposob nie moge zrzucić danych na temat szczotkowania zębów do aplikaci, podczas porby sciagniecia danych wyskakuje napis new data not avaiable. dodam, że już kilka razy używalem szczoteczki. mam tylko sciągniete dane z pierwszego mycia zębów.

s1.jpg

s2.jpg

s3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...