miszaa

Redmi 3s - wersja international ws. LTE800

Recommended Posts

Hardwarowa, globala to już wielu wgrało i nie zrobiła im się wersja international.

A wiesz może czy Ibuygou będzie miał wersję International?.... Bo gwarancja w Polsce to dobra rzecz.

Koresponduje z nimi od paru dni.... Bez rezultatu. Co chwilę słyszę, że mogą wgrać jakiś swój multilanguage. To trochę jak rozmowa głuchego z niemową. Tracę już cierpliwość. Nie umieją odpowiedzieć na proste pytanie czy mają wersję International jak Goldway z orginalnym xiaomi global i B20.

2 godziny temu, mylo911911 napisał:

Koresponduje z nimi od paru dni.... Bez rezultatu. Co chwilę słyszę, że mogą wgrać jakiś swój multilanguage. To trochę jak rozmowa głuchego z niemową. Tracę już cierpliwość. Nie umieją odpowiedzieć na proste pytanie czy mają wersję International jak Goldway z orginalnym xiaomi global i B20.

Tydzień temu na profilu IBG na wykopie, można było znaleźć takie coś:

Na dzień dzisiejszy wersję z LTE 800/B20 można dostać u nas tylko przy MOQ 500sztuk (Minimal Order Quantity). Oferta jest raczej skierowana do dystrybutorów, a właściwie to już została i niedługo będą tego rezultaty.

Może za jakiś czas wprowadzą do sprzedaży. Ja zamówiłem od Goldwaya, najwyżej po roku będę naprawiał telefon u Acida ;)

• Like 1

Hardwarowa, globala to już wielu wgrało i nie zrobiła im się wersja international.

Wątpię. Inaczej Mi5 też by miało wersję z b20. Zapewne kwestia sterownika ale pewnie zależy od identyfikacji układów bądź trzeba by na żywca kombinować z wersja zbackupowana z fona obsługującego b20.

W wersji international BL może być zablokowany, a i tak wgra się globala? A co z xiaomi.eu i cotygodniowymi aktualizacjami - do tego trzeba mieć odblokowany BL?

Global to oryginalny rom xiaomi. Nie trzeba odblokować bootloadera do tego. W przeciwieństwie do xiaomi.eu

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

• Like 1

6 minut temu, matti napisał:

Ale global ma tłumaczenie na pl, takie jak xiaomi.eu?

Ma język polski, tłumaczenie zbliżone do xiaomi.eu, ponieważ miejscami coś jest inaczej przetłumaczone, np. second space - na globalu: druga przestrzeń (przetłumaczone dosłownie), na xiaomi.eu jakoś inaczej się to nazywa.

Edited by cincin27

@cincin27 w globalu jest to prawidłowo przetłumaczone, a w xiaomi.eu nazwane na nowo "profile".

W globalu oczyszczanie to "sprzątacz", w xiaomi.eu "oczyszczanie"

W sumie to jakieś 98% jest przetłumaczone, a pozostałe 2% to jakieś głębokie ustawienia do których zajrzy tylko szperacz.

Tłumaczenie nie jest tragiczne, a na pewno nie takie, że nie da się połapać i tylko totalnemu imbecylowi może przeszkadzać. Trust me, są gorsze tłumaczenia.

@cincin27 w globalu jest to prawidłowo przetłumaczone, a w xiaomi.eu nazwane na nowo "profile".

W globalu oczyszczanie to "sprzątacz", w xiaomi.eu "oczyszczanie"

W sumie to jakieś 98% jest przetłumaczone, a pozostałe 2% to jakieś głębokie ustawienia do których zajrzy tylko szperacz.

Tłumaczenie nie jest tragiczne, a na pewno nie takie, że nie da się połapać i tylko totalnemu imbecylowi może przeszkadzać. Trust me, są gorsze tłumaczenia.

Ja o tym wiem, bo sam siedzę na globalu i nie narzekam na tłumaczenie.

Pasuje, ta wersja nie ma innych romów.

Obudowa i ogólnie wygląd jest identyczn, nie tak jak w przypadku Redmi note 3 pro.

Edited by FromWP

8 minut temu, kamson napisał:

Czyli wymiarami sie nie różni od zwyklego 3s ?

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Tak, wszystkie rzeczy od zwykłego 3S pasują. Chociaż w moim bunkrze w końcu jakieś lte łapie.. czasami -.-

Edited by Radius

14 godzin temu, kamson napisał:

Czyli wymiarami sie nie różni od zwyklego 3s ?

Jak na razie tylko w przypadku Redmi Note 3 Pro producent wyciął nam taki numer, że są 2 różniące się wymiarami (!!!) oraz ROM-em (!!!) telefony o zasadniczo identycznej nazwie modelu w sklepach. Redmi 3s ma na szczęście te same wymiary i ten sam ROM, niezależnie od podtypu i obsługi B20.

Edited by latet

15 dni czekania i dotarl moj telefon od goldway'a. Piekny, czarny, z ladowarka pasujaca do naszych polskich gniazdek.

Mam kilka pytan:

1. Po czym poznac ze to wersja international? Jak sprawdzic czy obsluguje te zakresy ktore ma obslugiwac?

2. Mam zainstalowany MIUI 8 Global 6.8.18 | Beta - przy czym od razu wykrylo ze jest nieaktualne wiec sciaga sie juz aktualizacja (1.4G). Co to za ROM "Beta"? Jechac na tym czy zmieniac? Nie chce byc "beta" testerem...

Na wersji international w miui 6.9.29 po uruchomieniu będziesz miał freeza i czarny ekran, także uważaj co instalujesz. A B20 czyli pasmo 800MHz możesz sprawdzić w networks sygnal guru.

Niestety zanim to przeczytałem to... zaktualizowalem.

Da się to jakoś szybko naprawić czy tylko miflash? Coś mam pecha... 

13 godzin temu, darekodz napisał:

2. Mam zainstalowany MIUI 8 Global 6.8.18 | Beta - przy czym od razu wykrylo ze jest nieaktualne wiec sciaga sie juz aktualizacja (1.4G). Co to za ROM "Beta"? Jechac na tym czy zmieniac? Nie chce byc "beta" testerem...

Co chyba dev po prostu. Nie?

Ej, no to czemu przez tyle dni nie wycofali z OTA tego ROM-u dla 3s, skoro powoduje on tak totalnie poważny problem na części tych telefonów?

Wersja z B20 powinna mieć pod baterią nr inny niż wersja bez B20, ale nie znam tych numerów konkretnie.

Niezla lipa z tym beta/dev romem. Jakims cudem telefon mi sie dzis wlaczyl a pierwsze co zrobilem to wgralem wersje stabilna.

1 godzinę temu, bergmen napisał:

Stable nie jest odosobnione. Na DEV też można włączyć telefon :)

Odosobnione? W jakim sensie?