Jump to content

Redmi 3s - wersja international ws. LTE800

Recommended Posts

jak czytam forum zagraniczne to problem nadal istnieje a xiaomi nadal nie ma rozwiązania...szkoda bo dobra cena na golda jest u goldwaya, ale nie bede zamawiał bo mnie żona z domu wyrzuci jak będzie miała fona w 2 G wiekszosc czasu...

jesli cos sie zmieni moze wraz z nowym softem dajcie prosze znac

teraz doczytalem że u kogos pomogła wymiana płyty głownej, problem zniknął...bo dziwne ze u jednych jest a u innych nie, skoro mają taki sam soft, moze to faktycznie usterka typowo techniczna...

Edited by niedzwiedz1981
  • 1 month later...
  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Lollipop to android 5. Android 6 to chyba marshmallow. Normalne wersje Redmi3s mają 6 Marshmallow. Nie ma co gdybać wkrótce się okaże. 

Temat dotyczy wersji międzynarodowej, więc jeżeli kupiłeś zwykłą wersję za 150$ to nie powinieneś pisać żadnego postu tutaj.

Jakby ktoś kupował to wersja z lte800  z kuponem retailmenot  i ubezpieczniem przesyłki 1,99usd na http://www.geekbuying.com/  wychodzi 141,63Usd ja dziś zamówiłem zobaczymy kiedy przyjdzie oby jak na

Posted Images

• 1 month later...
  • 1 month later...
57 minut temu, ccysio napisał:

czy mój telefon obsługuje LTE800?

Jak masz pudełko z napisami po angielsku i ładowarkę z normalnym wtykiem, nie chińskim to masz b20. Jak po chińsku, to na 99% nie ma b20. Dokładnie sprawdzić można mając roota, sposobu bez roota nie znam.

Dnia 11.05.2017 o 18:30, radier napisał:

A nie wiesz co kupiłeś?

Przed zakupem nie wiedziałem, że istnieją dwie wersje LTE. Wprawdzie teraz ewentualny brak LTE800 by mi nie przeszkadzał, ale planuję zmienić sieć więc chciałbym się upewnić, czy mój telefon obsługuje LTE 800Mhz.

Dnia 11.05.2017 o 19:08, FromWP napisał:

Jak masz pudełko z napisami po angielsku i ładowarkę z normalnym wtykiem, nie chińskim to masz b20. Jak po chińsku, to na 99% nie ma b20. Dokładnie sprawdzić można mając roota, sposobu bez roota nie znam.

Ładowarka normalna jest, pudełko ma napisy angielskie z tym że znajdują się one na naklejce i nie wiem co jest pod spodem, a nie mam ochoty niszczyć pudełka.