Jump to content

fredek

Użytkownicy
 • Posts

  1,506
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Everything posted by fredek

 1. Morecasta nie mam, ja nic z tym nie zrobię. Spróbuj samemu pokombinować
 2. Sprawdź jak możesz http://fredek.no-ip.org/adaway/Blokada_reklam_v3_2019-11-28_signed.zip
 3. Panowie aktualnie nie używam ani xiaomi ani androida10 także jak ktoś chce potestować wersję dla miui/androida10 to http://fredek.no-ip.org/adaway/Blokada_reklam_v3_2019-11-17_signed.zip i dajcie znać czy działa a jak nie działa co trzeba zmienić
 4. @Cooky, dodałem do białej listy, przy następnej aktualizacji (pewnie w czwartek), nie będzie blokady.
 5. Nowsze to zdaje się te, które mają jako bazę androida 9, a starsze to pozostałe... tak z grubsza
 6. Poza podpisem, 2 pliki są różne: update-binary i updater-script, to co najważniejsze czyli hosts jest identyczny.
 7. Panowie, ja MIUI i telefonów Xiaomi już od kilku miesięcy nie używam. Mam jako zapasowe Mi 3, Redmi 1S i 3S ale one mają aktualne Lineage (kompiluję ze źródeł) i tam wszystko działa (blokada v1). Blokada reklam jest robiona dla Was tak samo od >18 miesięcy, zmienia się tylko plik hosts na aktualny. Także jak jest jakiś problem to musicie sami zdiagnozować w czym problem i powiedzieć mi co poprawić.
 8. Ta inna ścieżka zadziała tylko na MI9? Zastanawiam się: 1. czy zmienić na tą która jest w Twoim pliku, 2. dodać drugą lokalizację, czyli rozpakowywać host w obu lokalizacjach... Problem jest taki, że ja już nie używam telefonów xiaomi, nie bardzo mam jak przetestować, możesz coś podpowiedzieć lub sprawdzić ?
 9. Bez blokowania reklam też jest ten problem, także to nie problem blokady tylko aktualnych nowych wersji youtube, przynajmniej z tego co widzę. Sprawdziłeś bez blokady, jak się zachowują ?
 10. clkuk.tradedoubler.com ? Nie ma takiej opcji bym to dodał do białej listy, ta strona od wielu lat znana jest z serwowania szkodliwego oprogramowania i jest blokowana całkiem słusznie przez wiele filtrów.
 11. Rozpakuj sobie zip-a z blokadą reklam, plik będzie w katalogu system\etc\hosts
 12. Na lineage 14.1 działa wymuszenie pasma w signal guru - używam tego od kilku miesięcy. A restartów spowodowanych takimi zabawami nie miałem na żadnym romie a sporo tego dawniej potestowałem. Albo coś dziwnego robisz albo masz uszkodzone firmware lub partycje EFS.
 13. Trzeba dodatkowo kombinować z twrp i wyłączanie weryfikacji partycji system (lazy flasher)... ktoś wcześnie opisywał jak to zrobić, poszukaj...
 14. Kompilacje masz w katalogu kompilacje lineage - fredek Pliki potrzebne do przejścia z wersji official na unofficial (i w drugą stronę) masz w katalogu Lineage - migration Ja mam u siebie w telefonie wersję z 20181118, tej dzisiejszej 20181125 jeszcze nie wgrywałem, zrobię to wieczorem.
 15. Nie potwierdzam, mi działa historia w YT. Sprawdź najnowszą wersję.
 16. @ignac5 Podmieniasz hosts i instalujesz w twrp z wyłączoną weryfikacją sygnatury pliku.
 17. Nie ma listy wyjątków na aplikacje, są tylko wyjątki (białe/czarne listy) na adresy stron ale to dotyczy zapytań dns o adres ip. Nawet jak jakiś adres jest blokowany nie ma prawa powodować to wywalenia przeglądarki. Szukaj rozwiązania problemu gdzie indziej.
 18. Nie używam Nawigacji Orange, nie odpowiem. Ale możesz to łatwo sprawdzić, w 1-szym poście na dole masz link do wyłączenia blokady - przywrócenia oryginalnego pliku hosts. Wgraj go i sprawdź czy coś się zmieniło.
 19. Na lineage 14.1 nie ma co naprawiać, bo mms działają Problem jest na systemach z androidem >= 8.1 a tych nie używam obecnie, także nie będę się bawił w poprawki, niech się prawdziwi dev tym zajmą
×
×
 • Create New...