cincin27

Użytkownicy
 • Content Count

  1,701
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

cincin27 last won the day on August 26 2016

cincin27 had the most liked content!

Community Reputation

267 Excellent

About cincin27

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Aktualizacja niby jest, ale nowych łatek bezpieczeństwa nie dali.
 2. Szkoda, że nie jest trochę cieńszy ten telefon, ale gdzieś musieli upakować taką baterię. @Voltron Jedni wolą nie mieć wcięcia a inni mechanicznych części. Ja osobiście wolałbym bez wcięcia, ale rozumiem czemu dali z kamerką z przodu.
 3. @pkonrad Rozumiem, że przez cały dzień oglądasz tylko filmy? No bo przy normalnym użytkowaniu nie uzyskasz takiego czasu działania na wyświetlaczu.
 4. cincin27

  MIUI 11

  Redmi Note 4 na Snapie nie dostał aktualizacji stable jakoś od stycznia a dostanie MIUI 11. Jestem lekko w szoku.
 5. A w pierwszym poście co innego.
 6. Mi 9T nie obsługuje nagrywania 4k 60 fps. Nie masz czasem Mi 9T Pro?
 7. Amoled ma inny układ pikseli i dlatego 400 ppi IPS =/= 400 ppi amoled.
 8. @bosniak Ale czy ty rozumiesz, że akurat w przypadku K20 i K20 Pro zostały one wydane tylko w Chinach przez co obsługują inne bandy? Inne telefony Redmi jeśli tylko wychodzą GLOBALNIE mają wszystkie potrzebne nam bandy (włącznie z B20). Z K20/Pro zrobili tak, że on jest na Chiny a globalnie postanowili go wydać w linii Mi.
 9. @lukkop91 Jak odpowiedział @tpawel. Wersja chińska różni się od europejskiej modemem (hardware), więc soft nic nie da.
 10. Nie namieszali. Właśnie dobrze, że jest rozróżnienie w nazwie a nie jak wcześniej były telefony, np. Redmi Note 4 i domyśl się jaka to wersja. @lukkop91 Chińska nie ma, wrzucałem link do specyfikacji ze strony Xiaomi na wcześniejszej stronie...
 11. Użycie szybki może pogorszyć działanie czytnika. Samo Xiaomi o tym pisze https://mi-home.pl/telefony-mi/mi-9t-6-128gb-carbon-black "[8] Używanie folii ochronnej innej firmy lub osłony ekranu z hartowanego szkła może poważnie wpłynąć na możliwość odblokowania ekranu za pomocą czujnika linii papilarnych."
 12. @czeskimaster Jak najbardziej. Zmieniasz region np. na Szwajcarię czy USA. Wchodzisz w apkę motywy, jak chcesz mieć ikony w stylu Androida P to szukasz takiego motywu i pobierasz. Potem w aplikacji motywy jest gdzieś opcja dostosowywania motywu, dzięki której możesz zmienić same ikony. Następnie powrót na nasz region i wszystko zostanie. Drugi sposób do pobranie innego launchera obsługującego inne ikony i pobranie jakiegoś icon packa.
 13. @Karls To proste, aparat szerokokątny nagrywa maksymalnie w 4k 30 fps. W Mi 9 również. Edit. Nie mam telefonu z kilkoma aparatami, ale czasem nie ma jednego ustawienia dla rozdzielczości i ilości klatek wideo w Mi 9T Pro?
 14. @czeskimaster Drugie zdjęcie po lewej stronie to Redmi 7 a po prawej Redmi Go na Androidzie Go.