cincin27

Użytkownicy
 • Content Count

  1,721
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

cincin27 last won the day on August 26 2016

cincin27 had the most liked content!

Community Reputation

269 Excellent

About cincin27

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Może lepiej się zapoznaj z wątkiem o instalacji romu miuipolska/xiaomi.eu, bo jeszcze sobie popsujesz telefon..
 2. @Edek U mnie nie ma takiego problemu z włączonym WiFi, więc to u Ciebie jest coś nie tak.
 3. U mnie nie ma problemu, rom global stable 11.3.4.0 (PFCMIXM).
 4. @Edek To akurat była wina skanowania WiFi, że w statystykach baterii pokazywało cały czas włączone WiFi. Wyłączyłem skanowanie i WiFi dla testu i już zaczęło wyświetlać poprawnie. Co do stabilności WiFi. W środę jak dostałem telefon to miałem problem z pobieraniem aktualizacji do aplikacji ze sklepu Google Play. Dopiero pomogło przełączenie na LTE.
 5. Z pomocą @FromWP odpaliłem VoLTE i VoWiFi na Mi 9 Lite w Play (taryfa RedBull Mobile Siema na kartę) . Wpisałem te 2 kody na wyłączenie sprawdzania przez operatora. Następnie przełożyłem kartę do telefonu obsługującego VoWiFi w Play - LG K8 2017 Dual (tutaj można sprawdzić jakie telefony obsługują https://www.play.pl/uslugi/wifi-calling/ ). Wysłałem SMS o treści START na 282, przełożyłem kartę do Mi 9 Lite i VoWiFi działa. VoLTE i identyfikacja rozmówcy też działa, na domyślnym profilu w modemie
 6. Na noc gdzieś 1-2%. Globalnie mam ciemny motyw ustawiony na stałe + we wszystkich możliwych apkach. Tylko dużo korzystam z telefonu w pomieszczeniach to jasność mam na około 20-25%, czasem może mniej. Jedynie ten jeden wykres jest zbugowany, bo na pewno nie miałem włączonego WiFi cały czas. Edit. Chyba znalazłem winowajcę, skanowanie WiFi miałem włączone.
 7. U mnie nie ma drenowania. Jak dostałem telefon to zaktualizowałem go do MIUI 11, zrobiłem reset do fabrycznych i zacząłem konfigurować pod siebie. Szczerze to jestem zadowolony z baterii, według testów na necie spodziewałem się, że będzie gorsza.
 8. Spróbuj MIUI Hidden Settings. Tam też są te ustawienia modemu
 9. @Boomers To jest totalna bzdura moim zdaniem. Szkoda, że ten typek nic nie podał czym się niby różnią telefony na CB i na Polskę. Chyba tylko softem global stable vs eea
 10. @Dark_dark Dodaj sobie widżet kontaktu na pulpit. Powinna to być najszybsza opcja.
 11. Pewnie ma na myśli opcję skanowanie zawsze dostępne (zezwalaj usłudze lokalizacyjnej Google i innym aplikacjom na skanowanie w poszukiwaniu sieci, nawet przy wyłączonej sieci Wi-Fi). Opcja pod pasmem częstotliwości sieci Wi-Fi.
 12. Z tego co wiem to beta już wychodzi na Androidzie 10, więc kwestią czasu jest update do 10
 13. @FromWP U mnie też Mi 9 SE odpadł ze względu na baterię a Mi A3 ze względu na rozdzielczość ekranu, więc wybór był ograniczony do Mi 9 Lite albo Mi 9T. Zdecydowałem, że nie będę dopłacał do Mi 9T. Co do przeglądania Internetu, mobilna Opera posiada tryb nocny, w którym można włączyć ciemny motyw dla stron
 14. @FromWP Na zdjęciach aż tak bardzo mi nie zależy, od Redmi Note 4 to wszystko będzie lepsze. Słuchać na telefonie też mało słucham. Zamówiłem go, bo ciężko o jakieś w miarę wydajne, nowe Xiaomi o wysokości mniejszej niż 16 cm i szerokości mniejszej niż 76 mm.