cincin27

Użytkownicy
 • Content Count

  1553
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

cincin27 last won the day on August 26 2016

cincin27 had the most liked content!

Community Reputation

242 Excellent

About cincin27

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. cincin27

  Brak aktualizacji na romie dev

  Nie bez powodu telefon jest w dziale "Z zakończonym wsparciem". Nie masz aktualizacji, bo zakończyli robienie nowych romów dla niego.
 2. cincin27

  Jak wyłączyć alarm

  Da się chociażby wyłączyć alarm przyciskami głośności. Zegar->3 kropki u góry->Ustawienia->Przyciski głośności->Odrzuć
 3. cincin27

  Odbieranie telefonu

  @adammmm Przejrzyj ustawienia aplikacji telefon, bo musiałeś najwidoczniej w poprzednim telefonie coś ustawić i najprawdopodobniej ustawienie przeniosło się z poprzedniego telefonu. Najlepiej by było jakbyś wykonał factory reset, nie przywracał danych z chmury i wtedy żebyś zobaczył czy jest to samo.
 4. @jakubdev Nie porównuj Apple do Xiaomi. W tym sklepie dragonist telefon nie jest z polskiej dystrybucji i jak coś to musisz liczyć na łaskę sklepu, że uznają twoje roszczenia.
 5. @MaltisDrinker Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dla Ciebie 5-6h SoT jest ok a ja bym wolał w okolicach 7-8h bo miałem RN4, który potrafi trzymać nawet i 10h SoT na Wifi.
 6. No właśnie, po stronie sprzedającego a nie producenta. No i chociażby Xiaomi czy Samsung dzielą produkty na to skąd pochodzą.
 7. @Dyzson Również ze strony Xiaomi:
 8. Żeby gwarancja była zrealizowana w Polsce to jego kraj pochodzenia musi być Polska. Nie wiem jaki jest oficjalny serwis, ale takie są warunki gwarancji. I dlatego jest problem z kupowaniem telefonów na bestcenie, bo kupują oni sprzęt z różnych europejskich dystrybucji i dlatego tak mają tanio, ale potem oficjalny serwis producenta nie uzna gwarancji.
 9. @GregorJan Ciężko wyłączyć odblokowywanie odciskiem palca jak nie masz tego ustawionego, bo masz przycisk dodaj odcisk palca...
 10. cincin27

  Jak wyłączyć Google Chrome?

  https://miuipolska.pl/forum/topic/22981-jak-wyłączyć-lub-odinstalować-preinstalowane-aplikacje-googla-w-oficjalnych-romach-global/
 11. Polski oficjalny serwis Xiaomi nie przyjmie telefonu od Bestceny, bo nie pochodzą one z polskiej dystrybucji. Także gwarancja będzie, ale tylko i wyłącznie sklepu.
 12. @GregorJan Ustawienia->Ekran blokady i hasła->Ustaw ekran blokady
 13. cincin27

  Czas pracy na baterii

  @carbonate RN7 ma mocniejszy procesor i po prostu gorzej trzyma na baterii w porównaniu do RN5/RN4 czy R3.
 14. cincin27

  Redmi Note 4X - co zamiast niego?

  @mgcompany Aktualizacji ma nie być dla Redmi Note 4 na Mediateku. Wersja na Snapdragon ma być nadal wspierana.
 15. cincin27

  Redmi Note 4X - co zamiast niego?

  Global dla RN4 nadal będzie. Ja osobiście planuję w niedalekiej przyszłości zmienić Xiaomi Redmi Note 4 na Samsunga Galaxy A50 od kogoś kto wziął telefon na przedłużenie umowy. Cena takiego telefonu to około 1100 zł (prawie 500 zł taniej niż w oficjalnej dystrybucji).