cincin27

Użytkownicy
 • Content Count

  1,740
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

cincin27 last won the day on August 26 2016

cincin27 had the most liked content!

Community Reputation

271 Excellent

About cincin27

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Edit. Nowa karta nic nie pomogła. Dopiero jak zrobiłem reset telefonu do ustawień fabrycznych to zaczęło działać normalnie. Teraz nie usuwa karty po restarcie telefonu i nie każe jej konfigurować od nowa.
 2. Ja miałem mastercard. Nie wiem czy czasem coś się nie pochrzaniło jak dodawałem kartę raz do jednego konta google, raz do drugiego a potem usuwałem kartę i cały profil płatności a potem próbowałem dodać tę samą kartę do innego profilu płatności.
 3. @FromWP No próbowałem teraz i nie dało rady. Spróbuję od innej strony, zamówiłem nową kartę, tym razem Visa. Edit. Zostawiłem tylko jedno konto google. Jak mi przyjdzie karta to będę testował.
 4. @FromWP Chyba zrobię restart do fabrycznych... U mnie wygląda to tak: przez apkę mBanku dodaję kartę do Google Pay, robię restart telefonu, uruchamiam ponownie Google Pay, chwilę pokazuje mi to poprzednie konto a potem pyta, które konto google użyć (mam kilka maili). Po wybraniu tego, z którym mam połączony bank pojawia się zero kart.
 5. No chyba tak będzie. Usunąłem kartę i wycofałem dostęp do Google Pay i przy ponownej próbie dodawania karty mam komunikat: "Nie można skonfigurować płatności zbliżeniowych. Aby rozwiązać ten problem, skontaktuj się ze swoim bankiem. Nadal możesz płacić tą kartą w usługach Google oraz innych aplikacjach i witrynach." Edit. Udało się połączyć na innym koncie email. Po restarcie telefonu uruchamiam apkę Google Pay, pyta mnie jakiego konta użyć i nie mam karty...
 6. Nie wiem czy to błąd spowodowany oprogramowaniem telefonu, czy Google Pay, czy tak ma być, ale po restarcie telefonu muszę na nowo konfigurować kartę. Co prawda nie w pełni, tylko muszę podać kod CVV, zaakceptować regulamin i potwierdzić SMSem. U Was też tak jest?
 7. Nie robiłem przywracania ustawień. Bez tego telefon działa bardzo dobrze.
 8. U mnie też pojawiła się aktualizacja do Androida Q.
 9. Dlatego używam go do aktywacji VoLTE i VoWiFi na Mi 9 Lite. Oficjalnie VoLTE ten LG nie obsługuje, ale po przełożeniu karty do Xiaomi działa.
 10. U siebie włączyłem jeszcze raz z LG K8 2017 i po przełożeniu karty od dwóch godzin VoWiFi śmiga (siedzę w domu, więc VoLTE nawet nie sprawdzam, bo mam słaby zasięg).
 11. U mnie dzisiaj zniknęła ikonka VoLTE, sieć Play (taryfa RBMobile Siema). Jak wrócę do domu to sprawdzę VoWiFi i ewentualnie uruchomię ponownie usługę.
 12. @akronix U mnie działają obie usługi. Wpisywałeś kody na wyłączenie sprawdzania przez operatora (volte carrier check musi być na disabled) Potwierdzenie, że działa
 13. @gtgt2222 No i prawidłowo. Ja jak włączyłem VoLTE i VoWiFi to ani razu mi nie wyłączyli. A chodziła mi po głowie zmiana sieci ze względu na to, ale okazało się że działa w Play (taryfa RBM Siema).