cincin27

Użytkownicy
 • Content Count

  1,768
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

cincin27 last won the day on August 17

cincin27 had the most liked content!

Community Reputation

274 Excellent

About cincin27

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U mnie też dzisiaj przestało działać
 2. Tylko aktualizacja zabezpieczeń na te z września 2020.
 3. @brawo Lokalny dostawca - światłowód.
 4. Mieszkam na wsi, na obrzeżach zasięgu Play. Dzięki VoWiFi mam gdzieś problemy z zasięgiem nawet na 2G a dodatkowo mam szybsze łączenie i lepszą jakość połączeń.
 5. Na Mi 9 Lite w Play nadal działa mi VoLTE i VoWiFi z identyfikacją rozmówcy a kilka dni temu doszła jeszcze opcja czatu RCS.
 6. No właśnie nie widać całego. Nie wiadomo czy masz rom EEA (QFCEUXM), czy global (QFCMIXM).
 7. @Pitero A jaką masz obecnie wersję i z których plików próbujesz wgrać?
 8. @pkonrad Ja nie ogarnąłem, że ta wersja 12.0.3.0 to rom EEA a nie global.
 9. @jawala A masz może paczkę OTA z 12.0.2.0 do 12.0.3.0? U mnie nie wyszukuje aktualizacji po zmianie regionu i nie idzie zainstalować z linków wyżej.
 10. W sensie zmieniłeś region na Stany Zjednoczone i znalazło Ci aktualizację z 12.0.2 na 12.0.3 ?
 11. Ja mam. Na baterię nie zwracam uwagi, bo i tak ładuję codziennie, ale cały czas mam lagi po odblokowaniu pulpitu mimo aktualizacji miui launchera.
 12. Moim zdaniem za dużo tych animacji w MIUI 12. Odblokowuję telefon czytnikiem linii papilarnych i mam spowolnioną animację pokazywania się ikon.
 13. U mnie nie była jeszcze widoczna, ale zainstalowałem z linku wyżej.
 14. Po tej aktualizacji telefon trochę sprawniej działa. Pojawiła się opcja do wprowadzenia prywatnego DNS w opcjach połączenie i udostępnianie przez co nie trzeba tego zmieniać apkami
 15. - u mnie bez problemu łapie na brzegach ekranu, zresztą mam włączone gesty pełnoekranowe to jakby coś nie działało to bym wychwycił - niestety tak, pewnie najlepiej zaopatrzyć się w jakiś zewnętrzny problem - u mnie z włączonym trybem ciemnym bez problemu jeden dzień intensywnego użytkowania (około 7-9h SoT albo nawet więcej, bo nie udaje mi się go rozładować w ciągu jednego dnia, ale mimo to ładuję codziennie) - da się - czytnik w ekranie nie jest jakiś rewelacyjny, najlepiej mieć bardzo cienkie szkło albo w ogóle nie korzystać z dodatkowej ochrony ekranu