Matheusz

Użytkownicy
 • Content Count

  275
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Matheusz last won the day on March 9

Matheusz had the most liked content!

Community Reputation

101 Excellent

About Matheusz

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Chernobyl

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 7

Recent Profile Visitors

776 profile views
 1. @Morvi okrojony z czego? Względem smartfonów? Jak to inny/ odrębny system jest. To tylko ludzie są durni myśląc, że Android TV to Android i ma te same wersje apek. Dlatego Google zmienia nazwę systemu na Google TV przy wprowadzeniu Sabriny, żeby nie było płaczu niektórych co myślą, że jest okrojony. Z przeglądarek działających i stale rozwijanych na AndroidTV polecam: TVBro - https://github.com/truefedex/tv-bro TVWeb Browser - https://play.google.com/store/apps/details?id=jp.co.rarity.tvweb&hl=pl
 2. Tak. Testy nowej wersji. Dodałem listę zmian. MGC 7.4.201 V1.1 https://megawrzuta.pl/download/63fdbb2aec14fec80b2e4680bfeb9eab.html
 3. @fenek odpalić odpalisz, bo to tylko nakładka, ale większość funkcji nie będzie działać bez VPN, bo Google Sabrina została wprowadzona tylko na niektóre regiony.
 4. @pkonrad ta dioda robiła tak odkąd miałem mi boxa. Na "esce" tak samo się zachowywała. Teraz nie mam mi boxów to nie potwierdzę problemu.
 5. Więc bez sflashowania systemu ani rusz.
 6. Spróbuj wejść do recovery i przywrócić od fabrycznych ustawień. Nie wiem jak na Mi Sticku, ale na Mi Boxie robiło się to poprzez odpięcie urządzenia od prądu. Następnie przytrzymując klawisze BACK oraz OK (środkowy w kółku), podłączamy zasilanie i czekamy do uruchomienia recovery. Należy to robić w bliskiej odległości od urządzenia. W recovery wybierz Wipe data/factory reset. Później daj Reebot system now i sprawdź. A jak możesz tego wykonać to najlepiej zwrócić.
 7. Zapewne aplikacja systemowa jaką jest Live Channnels posiada większe uprawnienia w systemie niż ta zainstalowana przez użytkownika.
 8. Potwierdzam. Poprawki bezpieczeństwa z 5 lipca 2020.
 9. @martairafal instalowałeś? jaki numer kompilacji?
 10. Ja mam skopiowaną listę do folderu download na urządzeniu i w Tivimate wybieram opcję "wybierz lokalna listę" i wskazuję plik. Działa.
 11. @tracer10 w Tivimate możesz przypisać sobie skróty do klawiszy kierunkowych D-pad. Czyli pod lewo,prawo, góra, dół możesz mieć inną funkcję. Do tego dochodzą dłuższe przytrzymanie klawiszy OK, powrót. Obsługa apki jest mega wygodna. Także nie jest tak źle.
 12. Jakie opcje? Żeś się uczepił tych przycisków. Wszystko co jest w Premium obsłużysz pilotem od mi boxa. Ponad rok tak używałem. Co do kolejnego zagadnienia. Wrzuć na dysk Google. Na boxie zainstaluj X-plore, podepnij dysk Google i skopiuj plik z chmury na boxa. Wskaż lokalizację w Tiviamate i tyle. Po co kombinować z dyskami USB?