-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/mi-browse/mi-browse-11-1-7-g-release/
-
Mi 9T Pro/K20 Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Dyskusja ogólna
Nazwy romów dev są datą ich wydania (ostatnia cyfra roku.misiąc.dzień to 9.10.17). Nie ma w nazwie informacji jaka to wersja miui. A romy stable mają w nazwie wersję miui. -
@Karls np Ustawienia, Zainstalowane aplikacje, Systemowy menedżer pulpitu. Najnowsze Miui launcher-y stabilne, dev i alpha znajdziesz na apkmirror. Ten kolegi @galakty to najnowszy stable, ale alphy są ciekawsze (o ile zadziałają poprawnie).
-
Dokładnie działa na tej samej zasadzie, a dużym plusem jest że wszystkie zainstalowane aplikacje mamy na ekranie. Link do strony pobrania Javy https://www.java.com/pl/download/ (środowisko potrzebne do uruchomienia aplikacji rozszerzenie .jar).
- 25 odpowiedzi
-
- debloat
- lockedbootloader
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Aktualizacjia aplikacji facebook - 12 KB
FromWP odpowiedział(a) na r0bertt temat w Dyskusje o aplikacjach
Czyli to raczej błąd aplikacji sklepu.- 5 odpowiedzi
-
Raczej niczego lepszego nie będzie. Zmniejszyli czcionkę w systemie i większej nie da się wgrać w tej wersji fw.
-
Problem logowaniem/synchronizacją Mi fit
FromWP odpowiedział(a) na Niecny temat w Problemy techniczne
To spróbuj ponownie, czasami jest problem z połączeniem z serwerem (teraz chyba coś im padło i trzeba poczekać), ale najpierw wyłącz oszczędzanie baterii. -
Aktualizacjia aplikacji facebook - 12 KB
FromWP odpowiedział(a) na r0bertt temat w Dyskusje o aplikacjach
@r0bertt spróbuj zainstalować z apk tą ostatnią wersję, albo nowszą betę, lub alphę. https://www.apkmirror.com/apk/facebook-2/facebook/facebook-242-0-0-43-119-release/- 5 odpowiedzi
-
- 1
-
-
A nie da się dialera i sms od Xiaomi zainstalować z apk? Na apkmirror są do pobrania, ale nie wiem czy i jak to zadziała.
-
Mi 9T/K20 - dyskusja ogólna - watek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Dyskusja ogólna
Gorsza ostrość na brzegach to kwestia optyki. Stabilizacja nie pomoże, a rozrzut jakościowy może być zauważalny nawet przy różnych egzemplarzach tego samego modelu. -
Bardzo dobry pomysł, można też z poziomu MiFita, czy Amazfita
-
A tu porównanie wielkości i czytelności na żywo w menu. Czcionka oryginalna i pogrubiona kolegi @Pan Arek.
-
Pomogło przeniesienie na SD.
-
Zrobiłem wszystko od początku. Odinstalowałem GB, zrestartowałem telefon (tak profilaktycznie), zainstalowałem ponownie z twojego linku, pobrałem font rozpakowany i niestety to samo. Nie wiem o co chodzi, może wersja androida? Mam 6.01.
-
Instalowałem tego GB dwa razy, po raz pierwszy z twojego linku, ponownie po odinstalowaniu tą samą wersję ściągniętą z f-droid. Nie miałem zainstalowanej wcześniejszej wersji w telefonie. Wierzę że u ciebie działa, u mnie niestety nie. Co do zip-a miałem na myśli plik z czcionką.
-
Podawałeś, właśnie na tej wersji GB (0.36.2) mam komunikat o nieprawidłowym pliku. Może to błąd rozpakowania zip-a bo robiłem to w telefonie. Albo FW Bipa, mam 1.1.6.32. Sprawdzę później na komputerze.
-
Mam to samo, "element cannot be installed" w GB. Może to wina najnowszego FW Bip-a i trzeba poczekać na nowszą wersję GB, albo n&f
-
Raczej nie, obecnie to praktycznie identyczne aplikacje różniące się głównie wyglądem. Amazfit działa jak MiFit, aktualizuje WF, fonty itd.
-
@pkonrad w ustawieniach nie ma opcji pokazywania (amazfit 3.4.4), ale działa. Może dlatego że zmieniałem język w tel. na angielski, ustawiłem pokazywanie i wróciłem do pl.
-
3.4.4 dzisiaj mi się aktualizowała i pokazuje.
-
To działa tylko wtedy jak masz dwie karty włożone. Jak masz jedną to ona jest preferowana i nie ma wyboru.
-
To że modowana pogrubiona była dużo czytelniejsza i taką lub zbliżoną chcemy mieć. Co do okularów, to wiele osób potrzebuje ich np tylko do czytania (i wpatrywania się w Bip-a, kto to dzwoni). O dziwo ID dzwoniącego jest, pomimo tego, że brak opcji pokazywania ID w ustawieniach MiFita. Także najnowsza wersja oryginalnego Amazfita działa prawidłowo i pokazuje ID (jedynie trzeba ręcznie nadać uprawnienia dostępu do kontaktów). Gdyby czcionki w powiadomieniach i systemie były trochę czytelniejsze i tłumaczenie lepsze, było by wszystko ok.
-
Chyba jedynie modowany Mi home. Gdzieś tu znajdziesz linka. Tylko czy to bezpieczne? Nie wiem.
-
Słuchawek nie, ale głośnik Bt Xiaomi tak, to i słuchawki powinny działać.
-
A zegarek stał się człowiekiem, dostał twarz zamiast tarczy. Trochę przespałeś.
