Jump to content

hubmak

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

hubmak's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Spróbowałem powrócić do ustawień fabrycznych ale bezskutecznie: po dwukrotnym potwierdzeniu, że chce wyczyścić wszystkie dane, telefon uruchamia się ponownie ale wszystko jest "po staremu". 2 razy próbowałem i skutek ten sam.
  2. Starsza wersja aktualizacji również nie przechodzi. Pozostaje zatem Dziękuję wszystkim za porady.
  3. Właśnie spróbowałem: po rozszyfrowaniu aktualizacji pojawia się komunikat: a po ponownym uruchomieniu wyskakuje ten sam komunikat: "Aktualizacja nieudana. Spróbuj pobrać pełny ROM":
  4. Proszę o pomoc. Posiadam Redmi 4 Pro z Global ROM (zakupiony u pośrednika w PL). Poza automatycznymi aktualizacjami nie ingerowałem w system. Wszystko było w porządku do czasu próby instalacji aktualizacji MIUI V8.2.4.0: Po pobraniu, rozszyfrowaniu i ponownym uruchomieniu na pulpicie pojawia się komunikat "Aktualizacja nieudana. Spróbuj pobrać pełny ROM": Od tego czasu problem powtarza się przy okazji każdej kolejnej aktualizacji. Wiem, że podobny wątek został usunięty do kosza, gdyż podobno odpowiedź znajduje się już na forum, jednak nie potrafię jej znaleźć. Jeżeli problem był wyjaśniony, proszę przynajmniej o link/wskazówki jak znaleźć pomoc.
×
×
  • Create New...