-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
ROMy MIUI Global - stabilne i rozwojowe (stable i dev)
FromWP odpowiedział(a) na rezmus temat w Dyskusja ogólna
Nie, to badziewie od reklam w systemowych aplikacjach Xiaomi. Nie przejmuj się, co najwyżej będziesz miał nieaktualne propozycje reklam. -
Użyć telefonu z Androidem i zmienić częstotliwość. Zmiana pozostaje. Tak. W 3s wywalili mikrofon i możliwość przekierowania rozmów na głośniki. W 2s to tylko było, ale się nie sprawdziło, dlatego wywalili.
-
W zainstalowanych aplikacjach znajdź systemową msa i odbierz jej wszystkie możliwe uprawnienia. Można ją też po prostu odinstalować (komendami adb shell). To ona jest odpowiedzialna za reklamy w systemowych aplikacjach. Dodatkowo w ustawieniach Panelu sterowania trzeba odznaczyć "odbierz propozycje" (w niektórych systemowych też jest taka opcja). U siebie nie mam żadnych reklam na globalu. Nawet w przeglądarce, alu tu dlatego że używam Via browser, która w sobie ma skuteczną opcję blokowania reklam.
- 37 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- aktualizacja
- ota
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Redmi 4A - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na Strawqens temat w Dyskusja ogólna
Do niczego. Tzn dzięki niej masz reklamy w niektórych aplikacjach systemowych. Najlepiej pozabierać jej wszystkie uprawnienia, ograniczyć użycie danych, albo nawet odinstalować. -
ROMy MIUI Global - stabilne i rozwojowe (stable i dev)
FromWP odpowiedział(a) na rezmus temat w Dyskusja ogólna
Nie zawsze starsza wersja sie instaluje, nawet po odistalowaniu bieżącej. Jest nowsza 9.5.9 MiBrowser-a na apkmirror, ta wersja jest ok i powinna się zainstalować na to co masz. Co do pogody, to chyba żadna wersja teraz nie działa dobrze, niezależnie od uprawnień. -
Brak nazwy kontaktów oraz zdjęć podczas połączenia
FromWP odpowiedział(a) na zaykos pytanie w HyperOS - korzystanie
A masz ustawione w menu wyświetlania kontaktów "Powiąż zdjęcie z kontaktem"? Może jeszcze wyłączenie widoczności kontaktów z SIM pomoże. Sporadycznie zdaża się, że wyświetla tylko numer. -
@Xanth widziałem, to przeróbka mojej przeróbki (trochę przegiąłem, ale kolorowo) https://amazfitwatchfaces.com/bip/view/?id=5825 Dzisiaj chciałem tam dodać swoją inną, ale coś z logowaniem przy wysyłce nie tak.
-
Nie powinien. Mi wystarcza oryginalny MiFit i tylko dograne polskie pogrubione fonty.
-
Do dostarczonego z zegarkiem, to lepiej nie, bo trzeba by się sporo cofnąć i mogło by to zaszkodzić. Do nowszego oryginalnego tak. Chyba wystarczy po prostu wgrać nowszy oryginał MiFita który ma nowsze FW. Najnowsza oryginalna beta (u mnie działa bez problemów) 3.3.4.10 z FW 0.1.1.29 do pobrania tu: https://www.apkmirror.com/apk/anhui-huami-information-technology-co-ltd/mi-fit/mi-fit-3-3-4-10-release/
-
Właśnie tak jak piszesz. Nie ma to związku z tarczą czy wersją MiFita, a najprawdopodobniej działaniem serwerów pogodowych. Jak nie może znaleźć informacji o aktualnej temperaturze, to po prostu jej nie wyświetla. Raz to działa lepej raz gorzej. Jedyny plus to to, że jak tą temperaturę już wyświetla to jest ona w miarę aktualna.
-
Raczej nie. Piszę raczej bo nie pamiętam jak było przed wgraniem. Tam to chyba trzeba by zmienić fonty w FW, czy Res i to zmieniało by się przy aktualizacjach FW. Samo wgranie pogrubionych polskich fontów jest raczej bezpieczne. Wgraj i sam zobaczysz. Różnica w czytelności powiadomień jest naprawdę duża i to powinna być operacja obowiązkowa. Dodatkowo fonty nie zmieniają się po aktualizacji FW (przynajmniej na razie).
-
Przez dihthering tak, tylko przy tej rozdzielczości rewelacji niestety nie ma, bo praktycznie widać pojedyncze piksele.
-
Osiem. Tu jest do pobrania paleta tych kolorów dla PS-a https://mega.nz/#!PQgVhIaJ!dR6RwuyOj_cVWYG8l5nzXLCv0D-iG11_RvNA5lvrLb0
-
@Malcerz Żaden z tych. Tylko plik z przerobionymi czcionkami. Fw i res zostaje to samo. Muaisz poszukać, jest tu na forum. Ten https://miuipolska.pl/forum/topic/29051-amazfit-bip-oraz-mifit-modyfikacje/?do=findComment&comment=437710
-
Niestety tak może być, a dzisiaj temperatura zniknęła na dobre. W telefonie też systemowa pokazuje że dane niedostępne. Ogólnie z pogodą w Miui (czyli od Xiaomi) od pewnego czasu są problemy bo coś zmieniają i kombinują z serwerami. Tylko w telefonie z reguły pokazuje stare, nieaktualne dane, a w Bip-ie w miejscu bieżącej temperatury nie pokazuje nic.
-
Tak, też raz wczoraj zauważyłem brak temperatury, ale trwało to chwilę. Na poprzednich pogoda znikała nagminnie.
-
Mam podobne zdanie. Trochę się zagęściło, czas jako najważniejszy jest wyróżniony, a reszta praktycznie nie straciła na czytelności i ogólnym klimacie tarczy. W swojej jeszcze ikonę alarmu upchnąłem (tylko jak włączony).
-
@Xanth No coś w tej tarczy jest. Też ją już podobnie przerobiłem (nawet dwukrotnie) i wrzuciłem tu: https://amazfitwatchfaces.com/bip/view/?id=5559 https://amazfitwatchfaces.com/bip/view/?id=5409
-
Wygląda na to że w najnowszej becie MiFita 3.3.4.9 naprawili znikającą pogodę i FW jest już 0.1.1.25.
-
Niestety na razie nie wszystko działa. Trzeba poczekać, może będzie lepiej.
- 9 odpowiedzi
-
- portable
- mipcsuite portable
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Czyli to co nadawali, że porzucili to były bzdury. W sumie potrzebna jest tego typu aplikacja i konkurencja takie ma.
- 9 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- portable
- mipcsuite portable
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Bez sensu, żeby używać dodatkowej aplikacji tylko do kopiowania linków. Po prostu napisałem co jest nie tak z systemową. Poza tym błędem reszta jest do zaakceptowania, ale też używam Via już dosyć długo. Ta znowu ma inny problem, a włąściwie, tylko niedogodnosć. Nie da się dodawać linków do strony domowej bezpośrednio z menu, jedynie z zapisanych zakładek (chyba że coś przeoczyłem, ale wątpię). Poza tym wymiata konkurencję.
-
@TheLoras Dawniej wystarczyło ustawienie języka angielskiego w systemie telefonu, przy pierwszym uruchomieniu MiFita. Ustawienie każdego innego skutkuje odpaleniem chińskiego. Jak teraz nie wiem, musisz sprawdzić. Poza zmianą języka w telefonie na eng nic w iOS-ie nie zrobisz. Żeby na stałe nie mieć chińskiego trzeba zmienić hardware zegarka z chińskiego na globalne. Do tego potrzebny Android i komputer, ale to trochę zabawy. Instrukcje znajdziesz na tym forum.
-
Dlatego powiększyłem w stosunku do oryginału. Na tyle na ile było to możliwe, bez utraty klimatu tarczy.
-
Może i ładne, ale czytelność niektórych elementów (z gorszym wzrokiem) niestety problematyczna i wymaga skupienia. Daltego jeszcze raz przerobiłem tą cyfrową od kolegi @Toldo bo tam dla mnie wszystko czytelne. Trochę bałaganu wprowadziłem powiększając zegar, ale nadal jest ok. Bt tylko jak rozłączony. EN_0304_PL_big.bin
