galakty
Użytkownicy-
Postów
6 203 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
55
Treść opublikowana przez galakty
-
android 7 rom 7.2.9 odblokowanie bootloadera
galakty odpowiedział(a) na jozek661 temat w Dyskusja ogólna
To nie ma znaczenia. Jeden radził nawet żeby robić reset fabryczny... Nie słuchaj. -
android 7 rom 7.2.9 odblokowanie bootloadera
galakty odpowiedział(a) na jozek661 temat w Dyskusja ogólna
Możesz nawet sobie CMa wgrać... -
Albo poczekać aż się odblokuje albo MiFlash w trybie fastboot na co chcesz.
-
poradnik Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2025
galakty odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
Bo masz zgodę...?- 8 774 odpowiedzi
-
- tutorial
- odblokowywanie bootloadera
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Żeby zarobić.
- 6 239 odpowiedzi
-
- 1
-
-
Xiaomi Mi5s Plus wątek ogólny - spostrzeżenia i pytania...
galakty odpowiedział(a) na KucharSP temat w Dyskusja ogólna
Jak ustawisz 1080p to nie będzie zmieniał na 720p. Gdzieś ktoś kiedyś wrzucał moda na to, w którymś .xml chyba się zmieniało... Ale nie pamiętam. Ogólnie Xiaomi tak zrobiło z troski o Twoje miejsce na telefonie (głupota, wiem :P) -
Nie ma sposobu, trzeba czekać. Najlepiej do kolejnego poniedziałku.
-
Duże piksele jakby miał premierę 2-3 lata temu. Dzisiaj to nie jest wyczyn i nie są to duże piksele.
-
Ale zajrzyj na en.miui i zobacz te zdjęcia... Lepsze niż z S7... A te porównania "Typical phone" vs "Mi5C" no dosłownie leżę. Na swoim Mi4C zrobię lepsze zdjęcia...
-
Hahahah, już marketing Xiaomi robi swoje. Już wrzucają super genialne fotki ojej ojej, jak w przypadku Mi5... Podniecają się, że sensor ma piksele wielkości 1.25 mikrona, no rzeczywiście, długo im to zajęło, jest progres... (Pomijam że Mi5S ma znacznie lepszy sensor). A opcja ankiety mnie rozłożyła: Wow! Those shots arel AWESOME! I want to buy a Mi 5c right now! A gdzie opcja "These photos are fake pls Xiaomi"? Nawet nie podają JAKI to sensor
-
Ja bym poczekał, na pewno nie brał nic od xiaomi co jest nowością... Poczekać kilka msc z opiniami i recenzjami.
-
Niestety, jak chcesz dobrej baterii to zostają budżetowce albo giganty A w przypadku Xiaomi jeśli chcesz cokolwiek z górnej półki, jak np. aparat itp itd to musisz kupić flagowca (tylko błagam, niech mi ten gościu od Redmi Pro tu nie wyjeżdża że to prawie flagowiec XD).
-
No wiesz, na Mi4C na baterię nie narzekam, ale myślałem że jak zrobią Mi5C, to dadzą średni proc (dziwne, że nie flagowy ale mniejsza) i do tego fajną baterię... A tu będzie porażka na całego. Jeszcze się okaże, że aparat bez 4K będzie.
-
Poniżej 3000 mAh?
-
What what what?!
-
Nie o to chodzi... Jak coś się zepsuje, to ten janusz nie naprawia tylko wysyła do Chin. A mogłes kupić telefon taniej i samemu wysłać do chin na naprawę, szybciej, taniej, bez nerwów...
-
" Nie lubię też bawić się we wgrywanie Romów" Kupując Xiaomi jesteś na to skazany, nawet mając Globala... Były już przypadki, gdzie oryginalny global z takiego IBG niedomagał i było potrzebne flashowanie. Moim osobistym zdaniem, jeśli stać Cię na S7 to go kupuj. Co nie znaczy, że będzie super, bo jazdy z serwisem i gwarancją też już miewają, a jeden serwis Samsunga stwierdził, że "ekrany amoled nie mają wad, tylko to ich feature i mają być nierównomiernie podświetlone".
- 6 239 odpowiedzi
-
Mój Mi4c nigdy nie był oficjalnie odblokowywany, a poszedł na xiaomi.eu...
-
Allegro w porównaniu do Aliexpress to syf i krętactwo
-
Odblokowanie bootloadera do Mi4c/Mi4s/NotePro dla xiaomi.eu 7.0
galakty odpowiedział(a) na Acid temat w Modyfikacje techniczne
fastboot flash recovery tu_dajesz_plik.img -
No i to jest problem, bo obudowa powinna być ciepła i odbierać część energii.
-
Xiaomi Mi5s Plus wątek ogólny - spostrzeżenia i pytania...
galakty odpowiedział(a) na KucharSP temat w Dyskusja ogólna
Tak ma być. -
Haha, usunęły mi się wszystkie ustawienia systemowe, nie mam pojęcia czemu. Na PLUS, w androidzie 7 zwiększyli bitrate 1080p do 20 mbps.
-
Też miałem to China coś tam nalepkę na telefonie z tyłu, ale działa normalnie i na pewno jest nowy, sprawdzałem kod, poza tym nie ma przesłanek by to był refub, Goldway zawsze oznacza aukcję czy jest naprawiana.
-
Nie mówię, że nie sprzedasz, tylko że ludzie się nie znają. Na naszym rynku używkę sprzedasz za tyle co kupiłeś nowy w Chinach, dla nas to lepiej Wiem że się skończyły, dorwałem w ostatnich dniach właśnie. Teraz jakieś 130-140$.
