Skocz do zawartości

galakty

Użytkownicy
  • Postów

    6 203
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    55

Treść opublikowana przez galakty

  1. To nie ma znaczenia. Jeden radził nawet żeby robić reset fabryczny... Nie słuchaj.
  2. Możesz nawet sobie CMa wgrać...
  3. Albo poczekać aż się odblokuje albo MiFlash w trybie fastboot na co chcesz.
  4. Żeby zarobić.
  5. Jak ustawisz 1080p to nie będzie zmieniał na 720p. Gdzieś ktoś kiedyś wrzucał moda na to, w którymś .xml chyba się zmieniało... Ale nie pamiętam. Ogólnie Xiaomi tak zrobiło z troski o Twoje miejsce na telefonie (głupota, wiem :P)
  6. Nie ma sposobu, trzeba czekać. Najlepiej do kolejnego poniedziałku.
  7. Duże piksele jakby miał premierę 2-3 lata temu. Dzisiaj to nie jest wyczyn i nie są to duże piksele.
  8. Ale zajrzyj na en.miui i zobacz te zdjęcia... Lepsze niż z S7... A te porównania "Typical phone" vs "Mi5C" no dosłownie leżę. Na swoim Mi4C zrobię lepsze zdjęcia...
  9. Hahahah, już marketing Xiaomi robi swoje. Już wrzucają super genialne fotki ojej ojej, jak w przypadku Mi5... Podniecają się, że sensor ma piksele wielkości 1.25 mikrona, no rzeczywiście, długo im to zajęło, jest progres... (Pomijam że Mi5S ma znacznie lepszy sensor). A opcja ankiety mnie rozłożyła: Wow! Those shots arel AWESOME! I want to buy a Mi 5c right now! A gdzie opcja "These photos are fake pls Xiaomi"? Nawet nie podają JAKI to sensor
  10. Ja bym poczekał, na pewno nie brał nic od xiaomi co jest nowością... Poczekać kilka msc z opiniami i recenzjami.
  11. Niestety, jak chcesz dobrej baterii to zostają budżetowce albo giganty A w przypadku Xiaomi jeśli chcesz cokolwiek z górnej półki, jak np. aparat itp itd to musisz kupić flagowca (tylko błagam, niech mi ten gościu od Redmi Pro tu nie wyjeżdża że to prawie flagowiec XD).
  12. No wiesz, na Mi4C na baterię nie narzekam, ale myślałem że jak zrobią Mi5C, to dadzą średni proc (dziwne, że nie flagowy ale mniejsza) i do tego fajną baterię... A tu będzie porażka na całego. Jeszcze się okaże, że aparat bez 4K będzie.
  13. Poniżej 3000 mAh?
  14. What what what?!
  15. Nie o to chodzi... Jak coś się zepsuje, to ten janusz nie naprawia tylko wysyła do Chin. A mogłes kupić telefon taniej i samemu wysłać do chin na naprawę, szybciej, taniej, bez nerwów...
  16. " Nie lubię też bawić się we wgrywanie Romów" Kupując Xiaomi jesteś na to skazany, nawet mając Globala... Były już przypadki, gdzie oryginalny global z takiego IBG niedomagał i było potrzebne flashowanie. Moim osobistym zdaniem, jeśli stać Cię na S7 to go kupuj. Co nie znaczy, że będzie super, bo jazdy z serwisem i gwarancją też już miewają, a jeden serwis Samsunga stwierdził, że "ekrany amoled nie mają wad, tylko to ich feature i mają być nierównomiernie podświetlone".
  17. Mój Mi4c nigdy nie był oficjalnie odblokowywany, a poszedł na xiaomi.eu...
  18. Allegro w porównaniu do Aliexpress to syf i krętactwo
  19. fastboot flash recovery tu_dajesz_plik.img
  20. No i to jest problem, bo obudowa powinna być ciepła i odbierać część energii.
  21. Haha, usunęły mi się wszystkie ustawienia systemowe, nie mam pojęcia czemu. Na PLUS, w androidzie 7 zwiększyli bitrate 1080p do 20 mbps.
  22. Też miałem to China coś tam nalepkę na telefonie z tyłu, ale działa normalnie i na pewno jest nowy, sprawdzałem kod, poza tym nie ma przesłanek by to był refub, Goldway zawsze oznacza aukcję czy jest naprawiana.
  23. Nie mówię, że nie sprzedasz, tylko że ludzie się nie znają. Na naszym rynku używkę sprzedasz za tyle co kupiłeś nowy w Chinach, dla nas to lepiej Wiem że się skończyły, dorwałem w ostatnich dniach właśnie. Teraz jakieś 130-140$.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...