galakty
Użytkownicy-
Postów
6 203 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
55
Treść opublikowana przez galakty
-
Ja tylko dodam, że czasem mój mi4c głupieje i nie da rady złapać fixa w nawigacji. Po prostu nie. Ale po wejściu w diagnostykę GPS łapie go w kilka/kilkanaście sekund i później działa stabilnie. Sprawdźcie u siebie, diagnostyka to tak pod *#*#MIUI#*#*
-
Po co wodoodporność? W przypadku zalania i tak nie macie gwarancji. Ważne, żeby na wilgotnym powietrzu w deszczu nie padała płyta główna, poza tym wystarczy nie wrzucać telefonu do kałuż czy jezior.
-
Trudno nie być rozczarowanym jak robią odgrzewane kotlety z nowszym SoC i większą ilością RAMu i nadal badziewnym aparatem oraz masą bugów w sofcie. Do tego zabrali jacka, ciężko wróżyć tu jakiś sukces.
-
Czysty android niewiele da, bo twórcy tych systemów biorą większość potrzebnych plików z MIUI, a skoro w MIUI coś nie działa, to tam też nie działa. Tak jak niejeden już się chwalił, że ma API2 na Mi5. Nie, nie ma... To tryb pośredni, pełnego api2 nie ma i nie będzie przez długi czas (skoro od androida 5 go nie ma to...).
-
Tak, ale Xiaomi go nie dopracuje. Ewentualnie poprawią kilka małych błędów, dorzucą nowe filtry i tyle.
-
Xiaomi Mi5s Plus wątek ogólny - spostrzeżenia i pytania...
galakty odpowiedział(a) na KucharSP temat w Dyskusja ogólna
Zarysuj klapkę i będziesz wiedział z czego jest wykonana. -
Tylko Mi Note 2 ma gorszy aparat od poprzednika, więc nie mają jak napędzić sprzedaży z tego względu Mi4C też osłabili z tymi fpsami, ale defcomk zmodyfikował bibliotekę i wróciło do normy. Niestety nie mam Mi5 żeby mu testować, a jakoś nikt inny się nie kwapi Ceny spadną, to jest oczywiste, kiedy i o ile tego nie wiemy. Elektronika jest niewdzięczna, bo kupisz a za miesiąc super promocja wyskoczy Moim osobistym zdaniem nigdy nie ma sensu kupować premierowego telefonu w cenie premierowej... Do tego masa bugów i błędów. Jeszcze nie wiemy, czy Mi6 nie ma jakieś wady wrodzonej, jak płyta główna w Mi5 chociażby. Poczekaj z kupnem Mi6, albo kup Mi5/Mi5s teraz.
-
Cameras drop (nie drops) in low light... Jezu, serio? Jakoś na Mi4C mi klatki nie lecą w dół? Zawsze mam 30 fps? Nawet z przodu? A tu nowy flagowiec, premiera i klatki dropi? To już nawet nie jest śmieszne, tylko żałosne... I nie mówcie, że to kiedyś naprawią w dev sofcie bo... Dobrze wiemy jak oni naprawiają kamery, przykład Mi5...
-
W końcu poszli we większą przesłonę, cud. Stabilizacja nadal słaba. Niby przesłona większa, a nadal mamy problem z low light. Widocznie przetwornik obrazu / algorytmy szwankują. W dobrym świetle fotki niezłe, ale niezłe to nawet na Redmi wychodzą gdy słońce razi po oczach.
-
Meh... Dźwięk cyfrowy ma lepszą jakość od analogowego, tego nie oszukasz... Siedzę w IT i wiem co mówię, zawsze cyfrowe złącze będzie lepsze. Mi raczej chodziło o fakt, że mam dobrej jakości słuchawki na jacka i nie będę teraz kupował na złącze usb c, bo do PC ich nie podłączę. A dokładać przejściówek z ubs na jacka na usb i bóg wie co jeszcze nie mam zamiaru bo gniazdo w kieszeni wyłamie się momentalnie.
-
Proszę Was, fani tej marki od kilku lat czekają na poprawne wideo i zdjęcia jak na flagowca przystało. Czekają do tej pory Dodatkowo w MIUI8 obcięto możliwości wideo dla flagowca Mi5. Jeśli trend się utrzyma, to w MIUI9 obetną zapewne inne telefony, żeby zmusić do kupna nowszego... I nie, to nie jest błąd. Specjalnie zmodyfikowali biblioteki, by w 4K nie można nagrywać 30 fps, chociaż podczas premiery telefonu się dało. Magia. Poprawa nigdy nie nastąpi, bo oni nie dbają o ten aspekt, telefony są ładne, dobre, tanie i szybkie, na tym koniec. Chcecie dobrego aparatu, zostają iPhony, Samsungi lub HTC, ale wtedy 3-4 tyś nie jest wasze
-
Wtedy się kupuje inny telefon, proste
-
A ja się zastanawiam, dla kogo problem bracku jacka istnieje razem z ładowaniem? Serio, ładujecie telefon i słuchacie jednocześnie muzyki? W autobusie, na kiblu itp? Potem dziwota, że bateria słabo trzyma bo ładujecie, gracie i słuchacie jednocześnie muzyki Dla mnie brak jacka również dyskwalifikuje telefon, ale dlatego, że mam dobre dobre i drogie słuchawki na jacka. Do PC, laptopa, telefonu... Powiecie, że jest przejściówka, tak. Ale każda przejściówka powoduje zniekształcenie dźwięku, poza tym nie po to kupuję telefon, żeby dokładać kolejne 10 centymetrów wtyczek, gniazd i kabli w kieszeni
-
Wow na początku będzie, na Mi5 też był "wow" w 4K, ale potem Chińczyki obcięli FPS do 26 i nie da się już tego oglądać Skoro Mi6 nadszedł, wyczekuję momentu obcięcia możliwości wideo w Mi5s oraz Mi5s Plus... Chciałbym się mylić, ale zapewne przy MIUI9 to zrobią...
-
To raczej coś odgórnie... Bo ja mam soft z lutego, a też sklep przestał działać. Więc co zmiana softu ma pomóc, nie wiem.
-
Nawet do Sony nie dostaniecie baterii... Szukałem dla ojca do SP, nigdzie nie ma oryginalnych, same zamienniki. Kupiłem z serwisu z demontażu, nie ładuje jej. Takie czasy, bateria ma nie być trwała bo masz zmienić telefon... Kolejny powód, dla którego kupno "baterii wymienialnej" nie ma sensu, bo na co wymienisz?
-
I od czego to się zrobiło... Z dnia na dzień na wszystkich xiaomi 7.0 problem ze sklepem. Zaczynam coraz bardziej odczuwać problemy z tą marką :/
-
@don_kamillo tylko przeinstalować tego nie da rady, dziwne. Jedynie pomaga odinstalowanie aktualizacji, ale to na 1-2 aplikacje, potem wraca do normy. Nie wiem czy to nie wina czasem tego certyfikatu? Wszystko działało, aż nagle pewnego dnia przestało, siedzę na sofcie z lutego.
-
Jak pisałem, Mi Note 2 ma jeden z najgorszych aparatów z flagowców ever. Takich małych pikseli nie widziałem nawet na Redmi.
-
U mnie w sklepie nie ma tych usług.
-
Raczej nie wina softu, bo mam stary i wczoraj w nocy to samo miałem. Pobrałem 3 aplikacje, a 4 już nie mogłem bo aplikacja zwariowała.
-
Norma, to samo było przy Mi4C i androidzie 7. Ludzie tworzyli setki teorii, a wystarczyło poczekać...
-
Jakbyś zdobył libsy od G6 to by było super. Pewnie jak zaczną robić custom romy to taka biblioteka wycieknie. Wtedy można by spróbować zaadoptować to do Mi4C.
-
Daj mu tydzień, dwa i się odblokuje, najlepsza rada na oficjalny odblok... Zadziwia mnie jedno. Po co Xiaomi robi blokady, skoro chińczyk sobie narzędziami wgra co zapragnie, a zwykli użytkownicy dostają po tyłku? Jaki w tym interes?
