galakty
Użytkownicy-
Postów
6 203 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
55
Treść opublikowana przez galakty
-
Odblokowanie bootloadera do Mi4c/Mi4s/NotePro dla xiaomi.eu 7.0
galakty odpowiedział(a) na Acid temat w Modyfikacje techniczne
Fajnie, ale na Windowsie 7 i tak mi instaluje te same stery, nawet jak mu wskazuję te z certyfikatem xiaomi, to instaluje od google -
A mi trzyma znacznie dłużej.
-
Odblokowanie bootloadera do Mi4c/Mi4s/NotePro dla xiaomi.eu 7.0
galakty odpowiedział(a) na Acid temat w Modyfikacje techniczne
Ale co mają sterowniki? Komputer wykrywa telefon, Mi Unlock wykrywa telefon, wszystkie komendy pod fastboot działają - od sterowników zależy czy sobie program zdejmie blokadę? No nie sądzę, byłoby to strasznie głupie z ich strony. -
Ta kostka to chyba na każdym tel tnie.
-
z tego poradnika zainstalowaniu miui wipe i naciśnięciu reboot Sflashuj rom w TWRP i nic nie wipuj.
- 5 odpowiedzi
-
Tak.
- 6 239 odpowiedzi
-
Tak ma być, w androidzie 7 wprowadzono mpdecision – powinniście dziękować, bo bateria trzyma dłużej. A te cpu-z i inne antutu srutu wyrzucić z telefonu Bo wszystko gra i działa.
-
Acid po prostu nie miał płyt do wersji 128GB i tyle. Pozostałe naprawia na miejscu.
-
Jak kupować LG, Samsungi itp to tylko na naszym rynku, żadne ściąganie zza granicy - pewne, że to będzie naprawiany telefon bądź podróbka. Mi4 za 1300 zł? Człowieku, Mi4C kupiłem za 500 zł... Jak masz taki budżet to Mi5 tylko, chyba że dołożysz do Mi5s.
-
Może przeinstaluj, u mnie nic nie zacina i nie ma prawa zacinać
-
Dlatego się dziwię i trzeba poczekać, może wskaźnik % głupieje po przejściu na andka 7. Chociaż gołym okiem widzę różnicę, a wykres to potwierdza. Włączyli MPDECISION, więc inteligentnie wyłącza rdzenie itp itd. To może mieć wpływ na lepszą baterię, telefon jest również chłodniejszy. Tak czy siak 7.2.16 polecam, nawet jak ktoś nie ma zgody na odblokowanie – da się używać, nie ma błędów.
-
Lepiej. Muszę poczekać kilka dni z wnioskami ostatecznymi, ale wczoraj przy lekkim użytkowaniu telefonu (głównie smsy, trochę aliexpress, raz poczta) przy 51% miałem 4h SoT, czyli łącznie 8h SoT... Na andku 5 miałem 6h SoT max.
-
Po przejściu na andka 7 jestem pod wrażeniem baterii
-
Dzisiaj nie próbowałem, wstałem i kawę piję. Naładuję i zobaczę, ale na cuda nie liczę
-
@slimdick Na andku 5 miałem chyba w granicach 69k. Zrobię potem test na andku 7 i na andku 7 + vulkan (o ile antutu z niego korzysta).
-
Na en.mui nie czytam bo tam jest ekhm ekhm, nie będę przeklinał. Myślałem że może zrobiłeś test 3D jakiś czy coś, na AMD taki Vulkan potrafił dać niezłego kopa do wydajności.
-
@slimdick Instalowałeś? Jakieś wrażenia? Pewnie tylko w grach cokolwiek się zmieni.
-
I to jest problem. Napisaliby: za szybko, za późno, złe konto, zły dzień, nie chce nam się, chińczyk nie dostał ryżu i strajkuje, czy coś takiego. A tak wszyscy mają 50% i ciul wie o co chodzi, jakieś OEM, debugowanie, itp nie działa. Ale jak debugowanie może działać w fastboot? Ile tutoriali tyle głupot.
-
Bez włączonej synchro ubija ale rzadziej.
-
Nie mam tej zakładki i mam info o różnych kontach, a mimo to pewnie za kilka dni proces przejdzie
-
Tutorial bzdura, na xiaomi.eu nie ma zakładki "Mi Unlock Status" i nie da się dodać urządzenia, a odblokowanie przechodzi.
-
Mam zgodę od wczoraj i cały czas błąd 50%, czasem trzeba poczekać kilka dni, lub tydzień.
-
To że dostanie jeszcze nie znaczy, że od razu odblokuje.
-
Oblokowanie BOOTLOADERa bez pozwolenia Xiaomi
galakty odpowiedział(a) na redzi84 temat w Modyfikacje systemowe
Instalację robisz normalnie, potem są jajca. -
To już pewnie nie masz, wycofali masowo przy wejściu andka 7 do Mi4C.
