galakty
Użytkownicy-
Postów
6 203 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
55
Treść opublikowana przez galakty
-
Xiaomi MI5 64GB czy Huawei Honor 8 4GB/32GB
galakty odpowiedział(a) na blackcats temat w Porównanie smartfonów
Honor 8 bez dwóch zdań. -
@latet wszystko ok tylko powinien najpierw zrobić MiFlash do wersji china dev, tam odblokować bez zgody (czyli musi starą wersję wgrać), wgrać stare TWRP, potem zaktualizować do andka 7 i wtedy oficjalnie odblokować. Może też wgrać od razu w miflashu dev china na andku 7, ale wtedy nie odblokuje oficjalnie o ile nie ma zgody i o ile błąd 50% mu się nie pojawi... Więc wolałbym to zrobić naokoło i do czasu zgody siedzieć na polskim sofcie.
-
Przez ostatnie 2 lata marka Xiaomi w Polsce urosła w siłę. Powiedzmy, że 5% ludzi narzeka. Przy 100 osobach masz 5 postów na dzień, przy 1000 osób masz 50 postów i tak dalej. Tu tkwi sekret po części, potem do tego dochodzi problem z bootloaderem a niedługo dojdzie problem z EDL i postów jeszcze więcej przybędzie. No i najprostsza przyczyna - dobrego się nie chwali, a tylko narzeka na coś co nie działa.
-
Na andka 7.0 i MIUI8 na Mi4C nie narzekam, ale np. jak ktoś kupił Mi5 na MIUI 7, a na MIUI8 obcięli aparat flagowca to... Można się zdenerwować
-
Do Apple pod względem stabilności systemu, serwisu i mediów to nawet w połowie drogi nie są.
-
Bo Mi5 był i jest ładny, za to narzekania poszły w stronę padających płyt, delikatności i skopania 30 fps w 4K oraz OIS w MIUI 8.
-
Ale mówimy o premierze w 2017 roku, a nie o smartfonie sprzed 2 lat...
-
Tylko, że ma rację. Mi5C wygląda jak kilkanaście innych smartfonów. Mi5 był niezły, bo szkło to pewna świeżość i mało kto tego używa obecnie. A metalowy tył + plastikowe wstawki na dole i górze to prawie każdy ma. Serii Mi to nie przystoi.
-
Wiążę małe nadzieje z tym, że jak zaczną robić swoje procki i sterowniki, to się skupią na aparacie. Tylko gorzej jak się nie skupią, bo wtedy nikt żadnych modów nie wyda. A jak się Xiaomi weźmie w garść, to może nawet nie zezwolić na odblokowanie BL i będziemy siedzieć na czystym, niemodyfikowalnym sofcie - a to było zaletą i tym dlaczego kupuję te telefony. Muszę mieć TWRP.
-
Czy ja wiem czy obłędnie... Wygląda jak typowy smartfon sprzed roku.
-
Odblokowanie bootloadera do Mi4c/Mi4s/NotePro dla xiaomi.eu 7.0
galakty odpowiedział(a) na Acid temat w Modyfikacje techniczne
Może i tak być, ale temat dotyczy Mi4C na andku 7.0, nie Mi4C na syfmiui czy innego Mi5 albo Redmi. A dla Mi4c na andku 7 nie ma znaczenia wersja softu, powiązania OEM konta lokalizacje itp. -
Nie działają przyciski funkcyjne Xiaomi redmi note 2
galakty odpowiedział(a) na Meksu temat w Problemy techniczne
Zobacz czy nie są wyłączone w systemie. -
Odblokowanie bootloadera do Mi4c/Mi4s/NotePro dla xiaomi.eu 7.0
galakty odpowiedział(a) na Acid temat w Modyfikacje techniczne
No i dobrze zrobiłeś, bo na 7.2.23 możesz przesiedzieć, gorzej jak ktoś wgrał pierwszą wersję andka 7.0 z grzaniem SoC, wtedy jedynie mi flash... A tak sobie przesiedzisz tydzień czy dwa i odblokujesz. -
Odblokowanie bootloadera do Mi4c/Mi4s/NotePro dla xiaomi.eu 7.0
galakty odpowiedział(a) na Acid temat w Modyfikacje techniczne
Ja miałem 6 dni pod Wi-Fi i unlock nie poszedł. Tu chodzi o stronę Xiaomi, a nie naszego telefonu. Można zrobić lokalizację itp itd ale i tak im to zajmie kilka dni zanim u nich się pojawi informacja. Te wszystkie sposoby nie mają efektów natychmiastowych. -
Odblokowanie bootloadera do Mi4c/Mi4s/NotePro dla xiaomi.eu 7.0
galakty odpowiedział(a) na Acid temat w Modyfikacje techniczne
Ponumerowałem, żeby było łatwiej. 1) Odświeżają serwer cyklicznie, nie ma sensu codziennie sprawdzać po 5 razy. 2) Oczywiście, że nie i tak nie napisałem. 3) To nie jest bzdura, poszedł Unlock na innym systemie niż MIUI. 4) Na pewno nie Tobie, nie mój poziom. 5) Powiesz mi, jak Mi Unlock w trybie fastboot ma odczytać wersję systemu? Dla niego to obojętne czy ma dev china, czy xiaomi,eu czy CM 6) Wiem, a kiedyś nazywał się MIUI Polska. 7) Ludzią? Nie znam takiego słowa. 8) Na xiaomi.eu NIE MASZ powiązania z kontem xiaomi a unlock przechodzi... Więc? Na CM też nie masz powiązania z kontem xiaomi więc? 9) Nie wiem czy kupię kolejne xiaomi, ale jak kupię to sobie poradzę z odblokiem, nie musisz się tak martwić. 10) Nie wprowadzam, właśnie wyjaśniam, że żadne flashe i resety nie są potrzebne do odblokowania 11) Nie, ale to miłe z Twojej strony. -
Tak, przegrzanie ekranu od SoC. Na Mi5 jeszcze tego nie widziałem, na Mi4C masowo chyba miało to miejsce (ale to musiałby ktoś spoooro grać lub np. użytkować GPS w aucie).
-
RN3 to już trochę staruszek a na dodatek Redmi, wybrałbym 4X.
-
Heh... Pożyczyłem konto do odblokowania i miałem to samo, nie mogłem się wylogować XD W końcu za 2324234 razem się wylogowało.
-
Lepiej niż kiedykolwiek.
-
Odblokowanie bootloadera do Mi4c/Mi4s/NotePro dla xiaomi.eu 7.0
galakty odpowiedział(a) na Acid temat w Modyfikacje techniczne
Poczekaj do przyszłego poniedziałku i wtedy odblokuj. -
Na ich forum nie ma praktycznie żadnego narzekania na kiepski aparat... Albo im to pasuje i są właśnie wybredni, albo cenzura nie pozwala im narzekać. I może dlatego nie rozwijają kwestii wideo? Nie wiem. O wsparcie właśnie się martwię, bo nawet na nie ich SoC są problemy, a co dopiero na nowym sprzęcie.
-
Testy w Chinach? Tam kupią cokolwiek, bo to Xiaomi. I nie test procesora, a wsparcia. Szkoda że nie będzie recenzji u nas i testów, nie dowiemy się jak to działa...
-
Z tym Mi5C jest podobnie. Ani to super wydajne, ani dobra bateria, ani aparat szału nie zrobi pewnie (jak zawsze)... Po co nam taki telefon? Chociaż hejtu nie będzie, bo nie ma na co.
-
android 7 rom 7.2.9 odblokowanie bootloadera
galakty odpowiedział(a) na jozek661 temat w Dyskusja ogólna
Jak ktoś lubi to niech flashuje, nic mi do tego. Ale nie jest to wymagane.
