Skocz do zawartości

galakty

Użytkownicy
  • Postów

    6 203
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    55

Treść opublikowana przez galakty

  1. 2.79 działa poprawnie.
  2. Ale takie czasy, albo wymieniasz albo się męczysz z ładowaniem baterii. Czy to samochód, czy telefon, po gwarancji śmietnik praktycznie. Sam zmieniam co rok-dwa max i mam gdzieś jak ładuję telefon i jak używam, ma być szybko i sprawnie, ma być naładowany, ma mnie kierować przez GPS na wakacje i tyle. Osobiście wolę kupić zeszłorocznego flagowca za połowę jego ceny i się o nic nie martwić.
  3. galakty

    Redmi 4X

    Chociażby RN3 Pro czy R4 Pro, za 140-150$...
  4. galakty

    Redmi 4X

    Czyli taki słaby budżetowiec, mały ekran, duża bateria, zdjęcia jakieś porobi. 130$ na gearbest, jak dla mnie nieopłacalny bo dołożysz nieco i masz lepsze parametry.
  5. Dyskusja bez sensu. Kto chce niech sobie ładuje jak chce... Mamy XXI wiek, telefony zmieniamy co rok-dwa lata a Wy się przekrzykujecie czy ładując bez Quick Charge wydłuży się żywotność baterii... Żarty jakieś? Może ładujcie sobie przez USB od komputera? Mniejszy prąd przecież... A jak ktoś chce dobrej baterii, to przepraszam ale obecne smartfony po 2 latach nadają się na śmietnik, kupcie sobie jakąś cegłę i wtedy dbajcie o ładowanie. Przy takich flagowcach to nie ma najmniejszego sensu, telefon ma być szybki i szybko ładowalny, tego klienci oczekują i to dostają.
  6. galakty

    Mi 6 bez jacka?

    Sony robi najlepsze aparaty, ale w swoich telefonach nie potrafi zrobić do nich softu. W sumie do teraz tak jest.
  7. galakty

    Mi 6 bez jacka?

    W tej chwili to ciężko jest z samym USB-C, prawie wszystko co mam w domu i znajomi ma stare USB, więc jak jadę do kogoś to muszę brać swój kabel bo nie naładuję... Ogólnie brak jacka jest dobry, cyfrowe złącze zapewnia lepszą jakość. Ale musi w tym iść dostępność części i niska cena. Jeśli kupię słuchawki do 100 zł pasujące to nie ma problemu.
  8. galakty

    Mi 6 bez jacka?

    Czyli ponad połowa rodaków wierzy.
  9. galakty

    Mi 6 bez jacka?

    "Najnowsze plotki mówią o usunięciu aparatu, ponieważ odstawał od konkurentów. Nie ma aparatu, nie ma problemu." - brakuje tylko takiego newsa :>
  10. Bitrate dla wideo + PDAF poprawili, tyle.
  11. Gdyby to zrobił na andk7 to bym przekopiował fixa 30 fps do fixa na naświetlanie, ale tak to nie dam rady.
  12. Na andku 7 bym uważał z tym stwierdzeniem : >
  13. Wtedy się zostanie na obecnym wydaniu, mi wszystko działa na 7.2.16 i nie widzę sensu aktualizacji.
  14. Ale tam było grzebane i się nie łapię co jest od wideo a co od naświetlania @don_kamillo
  15. Zrobiłem ale mimo posiadania roota nie mogę nadać uprawnień... -.- EDIT: Poszło przez ADB... Bez PC się nie da oO @don_kamillo wyślij mi jak masz libsa spod andka 5. Na bazie 7 nie mogę tego zrobić, nie działa.
  16. Dobra, poszło w trybie przesyłania zdjęć XDDD Co za system boże.
  17. Jest 2x większy i ma poprawiony PDAF. Mogę spróbować wrzucić tego tweaka (zaledwie jeden string) do nowego libsa ale Windows nie widzi przy debugowaniu USB telefonu... A bez debugowania nie uruchomię ADB
  18. Chyba nie zrozumiałeś albo źle napisałeś. Ten TWEAK jest na libsie ze starego androida, czyli ten gorszy.
  19. Szkoda, że zrobił to na starym libsie z andka 5....
  20. Daj znać, sprawdzę u siebie, chociaż modyfikowałem xml i nic to nie dawało (na andku 5 co prawda).
  21. Obawiam się, że zadziała tylko na Mi4S i na zwykłym imx. Czy masz sunny?
  22. Szykuj sobie trumnę...
  23. Człowieku, przeczytaj jeszcze raz... Odblokujesz teraz, wgrasz nowsze miui (na androidzie 7) i znowu będziesz musiał odblokować... Jedziesz według tematu co teraz wkleiłem, robisz wszystko po kolei, potem wgrywasz przez TWRP nowego Andka i odblokowujesz oficjalną metodą.
  24. Eeeee. Wgrasz nowszy update i znowu będziesz odblokowywał BL?
  25. Szkoda, że nie wyszło z pełnym zakresem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...