galakty
Użytkownicy-
Postów
6 203 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
55
Treść opublikowana przez galakty
-
2.79 działa poprawnie.
-
Ale takie czasy, albo wymieniasz albo się męczysz z ładowaniem baterii. Czy to samochód, czy telefon, po gwarancji śmietnik praktycznie. Sam zmieniam co rok-dwa max i mam gdzieś jak ładuję telefon i jak używam, ma być szybko i sprawnie, ma być naładowany, ma mnie kierować przez GPS na wakacje i tyle. Osobiście wolę kupić zeszłorocznego flagowca za połowę jego ceny i się o nic nie martwić.
-
Chociażby RN3 Pro czy R4 Pro, za 140-150$...
-
Czyli taki słaby budżetowiec, mały ekran, duża bateria, zdjęcia jakieś porobi. 130$ na gearbest, jak dla mnie nieopłacalny bo dołożysz nieco i masz lepsze parametry.
-
Dyskusja bez sensu. Kto chce niech sobie ładuje jak chce... Mamy XXI wiek, telefony zmieniamy co rok-dwa lata a Wy się przekrzykujecie czy ładując bez Quick Charge wydłuży się żywotność baterii... Żarty jakieś? Może ładujcie sobie przez USB od komputera? Mniejszy prąd przecież... A jak ktoś chce dobrej baterii, to przepraszam ale obecne smartfony po 2 latach nadają się na śmietnik, kupcie sobie jakąś cegłę i wtedy dbajcie o ładowanie. Przy takich flagowcach to nie ma najmniejszego sensu, telefon ma być szybki i szybko ładowalny, tego klienci oczekują i to dostają.
-
Sony robi najlepsze aparaty, ale w swoich telefonach nie potrafi zrobić do nich softu. W sumie do teraz tak jest.
-
W tej chwili to ciężko jest z samym USB-C, prawie wszystko co mam w domu i znajomi ma stare USB, więc jak jadę do kogoś to muszę brać swój kabel bo nie naładuję... Ogólnie brak jacka jest dobry, cyfrowe złącze zapewnia lepszą jakość. Ale musi w tym iść dostępność części i niska cena. Jeśli kupię słuchawki do 100 zł pasujące to nie ma problemu.
-
Czyli ponad połowa rodaków wierzy.
-
"Najnowsze plotki mówią o usunięciu aparatu, ponieważ odstawał od konkurentów. Nie ma aparatu, nie ma problemu." - brakuje tylko takiego newsa :>
-
Bitrate dla wideo + PDAF poprawili, tyle.
-
Gdyby to zrobił na andk7 to bym przekopiował fixa 30 fps do fixa na naświetlanie, ale tak to nie dam rady.
-
Na andku 7 bym uważał z tym stwierdzeniem : >
- 6 239 odpowiedzi
-
Wtedy się zostanie na obecnym wydaniu, mi wszystko działa na 7.2.16 i nie widzę sensu aktualizacji.
-
Ale tam było grzebane i się nie łapię co jest od wideo a co od naświetlania @don_kamillo
-
Zrobiłem ale mimo posiadania roota nie mogę nadać uprawnień... -.- EDIT: Poszło przez ADB... Bez PC się nie da oO @don_kamillo wyślij mi jak masz libsa spod andka 5. Na bazie 7 nie mogę tego zrobić, nie działa.
-
Dobra, poszło w trybie przesyłania zdjęć XDDD Co za system boże.
-
Jest 2x większy i ma poprawiony PDAF. Mogę spróbować wrzucić tego tweaka (zaledwie jeden string) do nowego libsa ale Windows nie widzi przy debugowaniu USB telefonu... A bez debugowania nie uruchomię ADB
-
Chyba nie zrozumiałeś albo źle napisałeś. Ten TWEAK jest na libsie ze starego androida, czyli ten gorszy.
-
Szkoda, że zrobił to na starym libsie z andka 5....
-
Daj znać, sprawdzę u siebie, chociaż modyfikowałem xml i nic to nie dawało (na andku 5 co prawda).
-
Obawiam się, że zadziała tylko na Mi4S i na zwykłym imx. Czy masz sunny?
-
Szykuj sobie trumnę...
-
poradnik Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2025
galakty odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
Człowieku, przeczytaj jeszcze raz... Odblokujesz teraz, wgrasz nowsze miui (na androidzie 7) i znowu będziesz musiał odblokować... Jedziesz według tematu co teraz wkleiłem, robisz wszystko po kolei, potem wgrywasz przez TWRP nowego Andka i odblokowujesz oficjalną metodą.- 8 775 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- tutorial
- odblokowywanie bootloadera
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
poradnik Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2025
galakty odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
Eeeee. Wgrasz nowszy update i znowu będziesz odblokowywał BL?- 8 775 odpowiedzi
-
- tutorial
- odblokowywanie bootloadera
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Szkoda, że nie wyszło z pełnym zakresem.
