gringo105

Użytkownicy
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About gringo105

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN2 /RN4X/Mi9T

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No właśnie te niuansy kuszą (i niewykorzystana zgoda na odblokowanie botloadera) Szkoda że dzisiejsze MIUIPolska to nie to samo co 4-5 lat temu, kiedyś rewolucja dziś szczegóły. A sprawne NFC to potężny argument za Globalem.
 2. Dzień dobry wieczór Czy problemy z płatnościami GooglePay które pojawiały się w tym roku występują nadal? Bo NFC jest ok, Global nie jest zły, ale MIUIPolska kusi
 3. Miui10 dla tego modelu już jest naj. Bo nie widać od dawna poprawek dotyczących samego telefonu. ( w aktualizacjach Miui Polska oczywiście)
 4. No myślałem że tego nie muszę pisać że, jest najnowsze O...... a jednak nie, widzę że jest z przed 2 tygodni, przepraszam.
 5. Ni cholery nie idzie zainstalować lineage 15.1, Wygląda tak, sygnatura pliku niepoprawna, jak wyłącze sprawdzanie sygnatury to znowu na czerwono "plik przeznaczony dla MIDO twoje urządzenie to..." właśnie trzykropek????? Wcześniej oczywiście full wipe.
 6. A instalował ktoś może Globala 10 betę???
 7. A wystarczy użyć opcji "szukaj" w tutejszym forum. I mamy pewność.
 8. Nie wiem czy naprawili bo u mnie chyba zawsze działało.
 9. deiwid63 Przypadkiem w opisie nie pomieszałeś plików RN4X i RN3? I po co ten lazyflasher, pytam bo robiłem bez tego i hula.
 10. Po powiązaniu telefonu z kontem musisz odczekać 72godz, dopiero wtedy unlock zadziała. Poradnik wyczerpuje temat dogłębnie, łącznie z linkami do programów TWRP, itp. A która wersja? https://miuipolska.pl/dzial/update/ i wiadomo instalować czy nie :)
 11. Nowego stable zainstalujesz . A co do developer rom, odblokuj bootloader i hulaj dusza łącznie z MIUI Polska. Niestety zanim się doczekałem stable 9, zainstalowałem MIUI Polska 9, więc nie wiem która lepsza ale z reguły wersje developer mają poszerzone możliwości.
 12. Kupiłem 3MK ARC 3D folia na ekran i plecki, Naklejanie łatwe i wygodne, folia z mikroperforacją więc ewentualne pęcherzyki łatwo usunąć. Dopasowanie BDB po ekranie paluch lata lekko, za to plecki lekko hamują np na śliskim stole i pewnie leżą w dłoni.
 13. Nie mogę wysłać prośby o oblokowanie bootloadera. Wyskakuje komunikat "wprowadź prawidłową nazwę" a wpisuję imię i nazwisko tak jak figuruje w koncie xiaomi. Ktoś tak miał?