-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Na start to spróbuj wymienić kartę sim na nową...
-
Problem z kopiowaniem plików na komputer [Windows 10]
Nezumi odpowiedział(a) na Janekowski temat w Kosz
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. https://miuipolska.pl/miui-10-8-6-18/
-
W oficjalnej dystrybucji ma się niby pojawić pod koniec sierpnia. Przestrzegam przed zakupami z allegro. 3 osoby do mnie ostatnio pisały z pytaniem, czy aukcje tam zawarte są ok no i... sami sobie oceńcie: http://allegro.pl/xiaomi-mi-8-explorer-edition-ostatnie-7-sztuk-i7409865856.html#shippingInfo Koleś sprzedawał niby Mi 8 EE (które ma się pojawić na przełomie lipca/sierpnia) i chyba znalazł 14 jeleni . Także przez najbliższe... hmm... 1-2msc odradzam jakiekolwiek zakupy Mi8 w jakimkolwiek wariancie w PL. Zbyt wielu "januszy biznesu" się lęgnie i chce sobie na lewo dorobić sprzedając coś, czego nie mają.
-
Ilość urządzeń xiaomi przypisanych do konta
Nezumi odpowiedział(a) na jacek1313 pytanie w HyperOS - korzystanie
Chyba się coś z RODO zmieniło, mniejsza. Ustawienia->Xiaomi->Bezpieczeństwo konta - >Moje urządzenia->Pozostale. -
Ilość urządzeń xiaomi przypisanych do konta
Nezumi odpowiedział(a) na jacek1313 pytanie w HyperOS - korzystanie
Zaloguj się do swojego konta na i.mi.com i zobacz ile masz przypiętych urządzeń... -
No to nic nie zdziałasz. Płatność przeprowadza apliakcja GooglePay, a nie system jako taki. To samo byłoby z apką IKO, mBanku itd.
-
Musisz chyba szukać w opcjach samego GooglePaya....
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
- 2 odpowiedzi
-
mea culpa . Przespałem! Ja jeszcze ze snu zimowego się widoczie nie obudziłem. Tak już na serio, to przez to, że robiłem Mi5s to byłem przekonany, że nic się nie zmieniło, a tutaj widać, Xiaomi lubi zaskakiwać i co roku coraz bardziej utrudnia proces zmiany softu .
-
Nie doszukuj się spisków... Do czasu pojawienia się oficjalnych romów u nas Acid prosił, aby usuwać wszelkie linki do softów closed beta i ich przeróbek na MIUI10. Jako, że romy dla niektórych modeli już są, to przy tych modelach zakaz zostaje zdjęty. Przy reszcie jest nadal utrzymywany.
-
U mnie w dźwiękach tej opcji nie ma już od daaawna .
-
Przecież już od... boziu... pół roku? Nie ma tej opcji, SMS jest wrzucony pod 1 z powiadomieniami.
-
Raczej nie... Obstawiam, że do połowy lipca już jakieś modele dostaną aktu do MIUI10. Chyba, że będą chcieli wydać dla wszystkich na raz, wtedy tak, poczekacie z globalem do połowy/końcówki sierpnia.
-
No chyba nie: http://en.miui.com/thread-2929506-1-1.html Nadal MIUI9. Przynajmniej do czasu, aż skończą się zamknięte testy w China.
-
Soon. Global nadal ciąnie MIUI9.
-
Kek. Nic . Odpalam tel po aktu i... wygląda niewiele inaczej . Pamiętam zmiany między 7, a 8, to było coś nowego, świeżego, między 8, a 9 też jednak było widoczne odświeżenie, a w 10... jedyne co się rzuca w oczy, to menu uruchomionych apek, powiadomienia i paski głośności i janości . Ot wielkie MIUI10. Zmiany są kosmetyczne, przynajmniej te widoczne, nie wiem natomaist ile zmieniło się "pod maską".
-
Kurde dobrze wiedzieć... Jakieś 2-3msc temu robiłem Mi5s z China na Global i kurde poszła bez zająknięcia... W takim razie przepraszam za wprowadzenie w błąd, byłem święcie przekonany, że Global pójdzie bez BL, a tutaj widać się coś zmieniło .
-
Mogła być przednia, to nie ma znaczenia. Widać, że telefon został do czegoś przyparty z większą siłą, żaden telefon sam z siebie się nie przegnie/przełamie/wygnie. Miałeś pecha i tyle.
-
Nie ma szans, aby się tak wygiał od samej temperatury. To wygląda, baa, dałbym se rękę uciąć, że telefon został wygięty podczas siadania lub został czymś do czegoś dość srogo dociśnięty(np trzymany w kieszeni został dociśnięty do krawędzi blatu/parapetu etc)... Zostaje Ci tylko i wyłącznie naprawa w serwisie tj. www.micenter.pl lub www.miuiservice.pl. Koszt? Bóg 1 wie co poszło.
-
Może jakieś zdjęcie? Nie wiem jaką temperaturę byś musiał mieć, aby odkształcić telefon... No i od byle "odkształcenia" telefon nie zacznie się resetować....
-
Brak LTE i 3G po aktualizacji do 9.5.9.0
Nezumi odpowiedział(a) na Ozziemandias temat w Problemy techniczne
8- od roku (2018) 4-miesiąc (kwiecień) 19-dzień, Tak tylko dodam, abyś nie myślał, że to MIUI8. Soft dev/beta ma inną numerację. Możesz też spróbować pobrać paczkę z romem stable i zainstalować ją jeszcze raz, może zaskoczyć. -
Brak LTE i 3G po aktualizacji do 9.5.9.0
Nezumi odpowiedział(a) na Ozziemandias temat w Problemy techniczne
Jest dostępna przez stronę mobilną w linku: http://en.miui.com/getrom.php?m=yes. Jeżeli ktoś nie wie jak uruchomić na desktopie stronę mobilną to wklejam w spoilerze kilka kroków (po ang. kopiuje to z en.miui, a raczej tak krótkie komunikaty każdy ogarnie): Możesz także spróbować czystej instalacji za pomocą MiFlash (w trybie EDL lub po odblokowaniu BL) lub czyszczenia z poziomu MiPCSuite (chińskiego, angielski nie działa na androida 6.0+) -
Jako, że Mi8 już wyszła, są już pierwsze osoby w PL z tym telefonem, to temat zamykam. Wszystkich ciekawych jak działa tel zapraszam do działu Mi8, Jeżeli ktoś jest zainteresowany kupnem, to zapraszam do działu "Kupno urządzeń Xiaomi".
-
W przyszłości. Zaraz, zaraz.... Masz ponad 700 postów, Mi5 i R4pro i nie wiesz? No OK... Nie, nie musisz odblokowywać BL, ani wgrywać TWRP, ani używać MiFlasha... Global to oficjalny soft i wchodzi normalnie przez apkę "Aktualizacje"...
