Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Na China raczej nie będzie działać, bo tam nikt GooglePay nie używa.
  2. Na sofcie beta/dev płatności mogą nie działać, znaczy, to nie reguła, ale ten soft po prostu tak ma, na sofcie stable powinno wszystko hulać, ale pamiętaj, że Mi8 jest nowy i nie ma jeszcze typowego Stable dla niego. Takowy się pewnie pojawi jakoś lipiec/sierpień. Obstawiam, że jak pojawi się soft od Xiaomi.eu, to płatności zaczną działać normalnie. Pierwszy MIUI10 od Xiaomi.eu powinien być niedługo. Nie mam jak przetestować GooglePay u siebie, bo PKO nie udostępnia tej opcji, ale IKO i płatności NFC na Mi5 na sofcie Xiaomi.eu(beta/deV) działają normalnie .
  3. Tryb EDL i jechane. Resztę informacji znajdziesz na forum... Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  4. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. zły dział, brak konkretów, brak sensu wypowiedzi...
  5. Nezumi

    Nowy telefonik

    https://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone3=0&sSearch1=MiMix+2&idPhone1=8529&idPhone2=9219 Nie wiem nad czym się zastanawiać, snap 835 vs 710, jeżeli Cię stać na MiMix2 to nie ma co patrzeć na 8 SE, co innego, gdybyś się wahał między Mi8 standard/EE, a MiMix 2...
  6. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  7. Pobierz sobie WinDirStat i zobacz co za pliki/fodlery zawalają miejsce... Jakiego antywira używasz?
  8. Jakiej poczty? Mówisz o wbudowanej apce "Poczta", czy aplikacji zewnętrznej? Jaki Soft... Błagam, troszku konkretów, bo wróżeniem z fusów raczej się tych rzeczy nie dowiem .
  9. Próbowałeś flashować soft na czysto?
  10. Jeżeli chcecie ładowarkę QI to Ugreen przez 3 dni ma promki u siebie: https://sale.aliexpress.com/__pc/brands_ugreen_june.htm?dp=330921fe44184842f2ac133aa65a40fa&af=580725&cv=47843&afref=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2F&mall_affr=pr3&aff_platform=aaf&cpt=1529070406921&sk=VnYZvQVf&aff_trace_key=88a4076d429f4c5eb3765110e35f7501-1529070406921-06102-VnYZvQVf&terminal_id=6513ca1b22084787b6c3df9225711e2c
  11. Nezumi

    Brak aktualizacji OTA

    Spróbuj podpiąć pod PC i zaktualizować poprzez MiPCSuite: http://pcsuite.mi.com/ Jeżeli nie zadziała wersja angielska, spróbuj znaleźć chińską, ta 2 zadziałać powinna sprawniej, ale trzeba się poruszać troszku po omacku. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  12. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  13. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  14. Nie wiem czy nie bezpieczniej, byłoby dać fon do serwisu na samą diagnozę, oni mają sprzęt i wiedzą jak dojść do problemu, bo my możemy gdybać. Dla mnie, jeżeli ekran jest czarny, to jest coś albo z taśmą, albo złączem, ale ja też w serwisie z telefonami nie pracuje .
  15. Jesteś pewny, że nie przerwałeś żadnej tasiemki nigdzie, żadnego pina nie wyciągnąłeś przy tym czyszczeniu?
  16. Nezumi

    Xiaomi MI8

    Bo telefon się wyprzedaje na pniu, zapisy są na kilkanaście partii do przodu, a pierwsze wysyłki ze sklepu internetowego Xiaomi są pod koniec sierpnia. Może się jeszcze jej uda w tych 5 msc dorwać, ale w 3 nie ma szans . Zawsze możesz wrzucić AOSP lub LineageOS . jak 90% telefonów w tym roku... Już przestałem się nawet na to patrzeć. Mieli też modele na snapdragonach, także nie jest tak tragicznie, ale w tym roku jak na razie Oppo nic ciekawego też nie wydało, w sumie, nikt nic ciekawego jeszcze nie wydał, wszystko jest takie... nijakie... Żaden z tegorocznych modeli łba nie urywa.
  17. Nezumi

    Xiaomi MI8

    Raczej go nie dostaniesz, sprzedaż u Xiaomi zaczyna się pod koniec sierpnia . MIUI jest integralną częścią Xiaomi, sprzedawanie telefonów bez MIUI mija się z celem, a seria Mi Ax, to tylko... "ciekawostka" i chęć zdobycia ciut więcej rynku niskim kosztem .
  18. Jak wejdziesz sobie w Aktualizacje i zabezpieczenia-> Windows Update->Wyświetl historię aktualizacji i zobacz, czy może jest tam ta aktu, a jeżeli tak, to jaki ma kod błędu, ale jeżeli po postawieniu systemu na czysto dalej jest ten sam problem, to może jeden z programów jaki masz zainstalowane powoduje problem? Napisz mi jeszcze z jakiej wersji teraz korzystasz (np 1511, 1607 etc) i jaką dokładnie aktu chcesz zainstalować (kod KB aktualizacji).
  19. Spróbuj pobrać aktualizację bezpośrednio ze strony Microsoftu i zainstalować ręcznie, ale przy takich problemach, to ja bym chyba stawiał system na czysto.
  20. Nezumi

    Xiaomi MI8

    Mi się ten pomysł podoba , zawsze jakieś rozwiązanie dla rzeczy, która zajmuje miejsce na górnej belce , ale ale, wróćmy do Mi8 i Xiaomi .
  21. Nezumi

    Xiaomi Mi Band 3

    Czasami Acid nie pisał jakoś niedawno, że opaska działa tylko z Alipay, czy tam WeChat? Gdzieś kurde o tym czytałem... Tylko nie wiem czy tutaj, czy na gizchinie...
  22. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  23. Nezumi

    Hasło do konta Xiaomi

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. i.mi.com wejdź tam i zresetuj hasło...
  24. Spróbuj ponowić aktualizacje przez TWRP, coś się mogło źle wgrać.
  25. Nezumi

    Xiaomi MI8

    Vivo chyba jeszcze nie, ale Oppo jest top 1 w Chinach z tego co pamiętam . Dokładnie nie wiem jak to tam od środka w OP/Oppo wygląda, aż tak się nigdy nie interesowałem tym . W każdym razie, Oppo i Vivo przynajmniej na dzień dzisiejszy starają się być innowacyjne, a Xiaomi... wraca do korzeni i zaraz znowu będzie "Xeromi" zamiast "Xiaomi"...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...