-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Na China raczej nie będzie działać, bo tam nikt GooglePay nie używa.
-
Na sofcie beta/dev płatności mogą nie działać, znaczy, to nie reguła, ale ten soft po prostu tak ma, na sofcie stable powinno wszystko hulać, ale pamiętaj, że Mi8 jest nowy i nie ma jeszcze typowego Stable dla niego. Takowy się pewnie pojawi jakoś lipiec/sierpień. Obstawiam, że jak pojawi się soft od Xiaomi.eu, to płatności zaczną działać normalnie. Pierwszy MIUI10 od Xiaomi.eu powinien być niedługo. Nie mam jak przetestować GooglePay u siebie, bo PKO nie udostępnia tej opcji, ale IKO i płatności NFC na Mi5 na sofcie Xiaomi.eu(beta/deV) działają normalnie .
-
Tryb EDL i jechane. Resztę informacji znajdziesz na forum... Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
- 1 odpowiedź
-
- xiaomimi5
- aktualizacja
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. zły dział, brak konkretów, brak sensu wypowiedzi...
-
https://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone3=0&sSearch1=MiMix+2&idPhone1=8529&idPhone2=9219 Nie wiem nad czym się zastanawiać, snap 835 vs 710, jeżeli Cię stać na MiMix2 to nie ma co patrzeć na 8 SE, co innego, gdybyś się wahał między Mi8 standard/EE, a MiMix 2...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Pobierz sobie WinDirStat i zobacz co za pliki/fodlery zawalają miejsce... Jakiego antywira używasz?
-
Jakiej poczty? Mówisz o wbudowanej apce "Poczta", czy aplikacji zewnętrznej? Jaki Soft... Błagam, troszku konkretów, bo wróżeniem z fusów raczej się tych rzeczy nie dowiem .
-
Próbowałeś flashować soft na czysto?
-
Jeżeli chcecie ładowarkę QI to Ugreen przez 3 dni ma promki u siebie: https://sale.aliexpress.com/__pc/brands_ugreen_june.htm?dp=330921fe44184842f2ac133aa65a40fa&af=580725&cv=47843&afref=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2F&mall_affr=pr3&aff_platform=aaf&cpt=1529070406921&sk=VnYZvQVf&aff_trace_key=88a4076d429f4c5eb3765110e35f7501-1529070406921-06102-VnYZvQVf&terminal_id=6513ca1b22084787b6c3df9225711e2c
-
Spróbuj podpiąć pod PC i zaktualizować poprzez MiPCSuite: http://pcsuite.mi.com/ Jeżeli nie zadziała wersja angielska, spróbuj znaleźć chińską, ta 2 zadziałać powinna sprawniej, ale trzeba się poruszać troszku po omacku. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
- 1 odpowiedź
-
- brak
- uprawnienia
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
- 1 odpowiedź
-
- brakuprawnienia
- błąd
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Upalona płyta główna czy problem z ekranem
Nezumi odpowiedział(a) na cichynswp temat w Serwis urządzeń
Nie wiem czy nie bezpieczniej, byłoby dać fon do serwisu na samą diagnozę, oni mają sprzęt i wiedzą jak dojść do problemu, bo my możemy gdybać. Dla mnie, jeżeli ekran jest czarny, to jest coś albo z taśmą, albo złączem, ale ja też w serwisie z telefonami nie pracuje . -
Upalona płyta główna czy problem z ekranem
Nezumi odpowiedział(a) na cichynswp temat w Serwis urządzeń
Jesteś pewny, że nie przerwałeś żadnej tasiemki nigdzie, żadnego pina nie wyciągnąłeś przy tym czyszczeniu? -
Bo telefon się wyprzedaje na pniu, zapisy są na kilkanaście partii do przodu, a pierwsze wysyłki ze sklepu internetowego Xiaomi są pod koniec sierpnia. Może się jeszcze jej uda w tych 5 msc dorwać, ale w 3 nie ma szans . Zawsze możesz wrzucić AOSP lub LineageOS . jak 90% telefonów w tym roku... Już przestałem się nawet na to patrzeć. Mieli też modele na snapdragonach, także nie jest tak tragicznie, ale w tym roku jak na razie Oppo nic ciekawego też nie wydało, w sumie, nikt nic ciekawego jeszcze nie wydał, wszystko jest takie... nijakie... Żaden z tegorocznych modeli łba nie urywa.
-
Raczej go nie dostaniesz, sprzedaż u Xiaomi zaczyna się pod koniec sierpnia . MIUI jest integralną częścią Xiaomi, sprzedawanie telefonów bez MIUI mija się z celem, a seria Mi Ax, to tylko... "ciekawostka" i chęć zdobycia ciut więcej rynku niskim kosztem .
-
Jak wejdziesz sobie w Aktualizacje i zabezpieczenia-> Windows Update->Wyświetl historię aktualizacji i zobacz, czy może jest tam ta aktu, a jeżeli tak, to jaki ma kod błędu, ale jeżeli po postawieniu systemu na czysto dalej jest ten sam problem, to może jeden z programów jaki masz zainstalowane powoduje problem? Napisz mi jeszcze z jakiej wersji teraz korzystasz (np 1511, 1607 etc) i jaką dokładnie aktu chcesz zainstalować (kod KB aktualizacji).
-
Spróbuj pobrać aktualizację bezpośrednio ze strony Microsoftu i zainstalować ręcznie, ale przy takich problemach, to ja bym chyba stawiał system na czysto.
-
Mi się ten pomysł podoba , zawsze jakieś rozwiązanie dla rzeczy, która zajmuje miejsce na górnej belce , ale ale, wróćmy do Mi8 i Xiaomi .
-
Czasami Acid nie pisał jakoś niedawno, że opaska działa tylko z Alipay, czy tam WeChat? Gdzieś kurde o tym czytałem... Tylko nie wiem czy tutaj, czy na gizchinie...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. i.mi.com wejdź tam i zresetuj hasło...
-
Spróbuj ponowić aktualizacje przez TWRP, coś się mogło źle wgrać.
-
Vivo chyba jeszcze nie, ale Oppo jest top 1 w Chinach z tego co pamiętam . Dokładnie nie wiem jak to tam od środka w OP/Oppo wygląda, aż tak się nigdy nie interesowałem tym . W każdym razie, Oppo i Vivo przynajmniej na dzień dzisiejszy starają się być innowacyjne, a Xiaomi... wraca do korzeni i zaraz znowu będzie "Xeromi" zamiast "Xiaomi"...
