-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Nah, jakby nie było dotyczy to zakupu któregoś z w/w modeli w xkomie, nijako pasuje.... Szkoda 3-4posty przenosić w osobny temat. To nie elektroda .
-
Apple stosuje nazwę "Retina" do określenia wyświetlacza. Tak działa rynek. Jeżeli Apple używa tego określenia, to wypadałoby też go używać. To jest proste... W takim razie, trzeba by pisać, że Samsung używa OLED, a nie AMOLED, że LG w V30 ma OLED, a nie P-OLED, że Xiaomi używa FaceID, a nie 3DFaceUnlock etc...
-
Jakie tłumacz pokrętnie? Retina nie jest IPS w swoim znaczeniu, Retina to Retina, podstawą jest albo IPS, albo OLED, ale nadal jest to Retina... Nie bój się, jeżeli się pomylę, to się do tego przyznam.
-
Bo mógł mieć OLED? Skróty myślowe... Trzeba teraz wszystko pisać dosłownie, co do literki?
-
Retina u Apple odnosi się tak samo jak Amoled, czy P-OLED. Podstawą AMOLEDa, czy P-OLEDa jest OLED, tak samo podstawą Retiny jest IPS lub OLED, więc mówiąc pokrótce, tak, to jest typ, a raczej podtyp. Tym bardziej, że Apple zastrzegło nazwę "Retina" więc wypada jej używać do typu wyświetlacza jaki używają.
-
To coś masz chyba nie tak, bo właśnie sprawdziłem i Redmi 5 plus (każdy wariant kolorowy) i Redmi Note 5 w podstawach jak i pro, przy dodaniu do koszyka za każdym razem jest informacja o wysyłce w 24h.
-
iPhone miał Retine, nie IPS. np. Huawei Porsche(P-OLED), Nokia 8 Sirocco (P-OLED), iPhone X (OLED), MiNote 2 i Redmi Pro (OLED), LG V30 (P-OLED). Pewnie jest ich sporo więcej....
-
dragon-tt to raczej pewniaki, Acid tam także kiedyś się zaopatrywał w części, nie wiem jak teraz jest. Czas dostaw etc powinni mieć na swojej stronie raczej gdzieś podane.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Wysłać do serwisu na własny koszt, bo sklep w którym kupowałeś się zmył, przestał istnieć .
-
Różnie, zależy od użytkowania. Mi wytrzymuje od ~7 do ~23 zazwyczaj bez problemu. O tej 23 mam zazwyczaj ok ~20-30% baterii, ale nie raz udało mi się uciągnąć 8h SoT, gdzieś na forum krąży może jeszcze fotka i z tego co pamiętam to bez kombinowania z trybem samolotowym etc. Po prostu byłem na wakacjach, dzień był deszczowy, to przez 8h sobie książkę czytałem na telefonie , ale tak szczerze, nie kupuj Mi5. Po 1 telefon ma już 2 lata, więc nie dorwiesz nówki, będzie albo refub, albo używany, albo leżak magazynowy. Na Twoim miejscu brałbym teraz Mi6.
-
No jak to jak? Zalogować się na i.mi.com i usunąć ;-;
-
To nie jest kwestia "problemu z czymś" bo z tego co wiem, to Mi8 ma być w tym tygodniu w Chinach, po prostu jest taki popyt, że sklepy mają problem z załadowaniem magazynów w UE. Wysyłki z Chin ruszają za jakieś 2-3 tygodnie (np Geek mi odpisał, że za 14 dni zaczną wysyłkę preorderów). Co do Mi8 EE sklepy jeszcze same nie wiedzą, ale obstawiam, że może być jak z Ceramic, ~1msc różnicy.
-
Niebieski ekran po włączeniu urządzenia
Nezumi odpowiedział(a) na Rzark0 temat w Problemy techniczne
Musisz znaleźć sobie chwilkę czasu, przewertować dział swojego modelu oraz poradniki na stronie miuipolska.pl (ostatnia pozycja z mojej sygnatury nazwana "Instalacja softu 2016") oraz dział tutoriale i temat o odblokowywaniu Bootloadera. Nie jest to trudne, ale wymaga czasu, aby zrozumieć co się robi, a nie bezmyślnie klikać . -
Niebieski ekran po włączeniu urządzenia
Nezumi odpowiedział(a) na Rzark0 temat w Problemy techniczne
próbowałeś przywracanie do fabrycznych? Instalacji innego softu? -
Odblokowanie telefonu bez wpisania pinu
Nezumi odpowiedział(a) na SiarenX temat w Problemy techniczne
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.- 9 odpowiedzi
-
- system
- blokada ekranu
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Jakby kogoś interesował temat przezroczystości plecków w wersji EE: https://gizchina.com.pl/2018/06/04/xiaomi-mi8-explorer-edition-przezroczyste-plecki/
-
Nie chce być niemiły, ale... no aż mi się ciśnie aby napisać "je..." ale nie wypada... wiec tylko napiszę, że padłem na ziemie i tarzam się ze śmiechu. Czytam sobie ten temat i jedyne do czego mnie on doprowadził to do opinii, że dramatyzujesz, robisz z igły widły. Ja potrafię wyciągnąć na Mi5 8-9h SoT, czy to znaczy, że ten telefon tyle wyciągać ma codziennie? No nie. Zdaża się też, że na dzień mam 1-2h SoT i też wieczorem muszę telefon ładować, SoT to nie wszystko... 2dni to nie jest zły wynik, co więcej, abyś miał dobry punkt odniesienia do innych, to inni musieliby używać telefonu w takich samych warunkach, jak Ty, co jest niemożliwe. Każdy używa telefonu inaczej... Na screenach które dałeś wszystko wygląda OK. 40% przy praktycznie dniu używania, 2h SoT, to jest ok wynik, nie masz ani drastycznych spadków, ani drenowania, co więcej, na wykresie widać dość częste spadki siły sygnału, a to żre najwięcej. Tak więc skończ dramatyzować i używaj telefonu.
-
Musiałbyś ich przycisnąć i napisać, że chcesz naprawę w 1 z w/w serwisów, bo wiesz, że zrobią to poprawnie, im powinno zależeć równie mocno, co Tobie, jak nie bardziej .
- 3 odpowiedzi
-
- ubezpioeczenie
- serwis
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Jeżeli możesz sobie wybierać w serwisach, to masz: http://micenter.pl/ oraz https://www.miuiservice.pl/ Nie napisałeś gdzie telefon kupiłeś więc ciężko doradzić...
- 3 odpowiedzi
-
- ubezpioeczenie
- serwis
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Tym, że pierwszy jest niedostępny, a drugi dostępny w sprzedaży?
-
Bo przy takich cenach ekranów będą kombinować, aby nie naprawiać, albo będą wstawiać jakiejś miernej jakości podróby w IPS'ach zamiast AMOLEDów...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. 1. Telefon sam wybiera bts, w ustawieniach można normalnie wymusić dany tryb dla danej sim 2. 4G etc pokazuje tylko przy podłączonych danych mobilnych, bez nich pokazywanie tego po prostu nie ma sensu... Tym bardziej przy 2 aktywnych SIM, gdzie miejsce na górnej belce jest na wagę złota...
-
No nie zgodzę się, OLED moim zdaniem jest dużo lepszym wyborem, bardziej przyszłościowym. Podkreślam "moim zdaniem", no moim i jak widać wyżej, też kilku innych osób.
-
Odsetek to jest problemów w OLED LG u Samsunga to wystarczy wejść na wykop, co więcej, od lat co premiera nowego S jest jakiś problem z ekranem, albo różowy, albo się tnie, albo, jak np w tym roku, problem z dotykiem, podziękuję. 3 pierwsze wyniki z Google, pewnie bym tego tylko na PL forach znalazł całe tony... Tak więc wole promil jaki jest u LG niż procent, który jest u Samsunga.
