Spili

Użytkownicy
 • Content Count

  310
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Spili last won the day on October 27 2017

Spili had the most liked content!

Community Reputation

86 Excellent

About Spili

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5 Mi6 Mi9 MiPad4

Recent Profile Visitors

912 profile views
 1. U mnie na Mi9 mam tak samo.... Też nie wiadomo dlaczego otwiera ten ekran.
 2. No jak na razie gestem wychodzi do pulpitu z każdej appki Mi9...
 3. Bateria w nocy -22% Co ciekawe nie korzystam wcale z AoD Mam wyłączone
 4. Potwierdzam... Faktycznie bateria leci w oczach. Mi9
 5. Mi9: - działa tak na 85% wszystko ok - nie działają pływające powiadomienia - nie ze wszystkich aplikacji mogę wyjść do pulpitu gestem przeciągnięcia od dołu - super tapety dość szybko się nudzą. Tylko 3 docelowe zbliżenia. Wygląda super ale szybko nuuda. - nadal nie działa w dialerze opcja pokazywania pola FIRMA dzwoniącego. Było i nie ma. - blokowanie reklam. Hmmm Jak tak ma działać blokowanie reklam gdzie komunikat o zablokowanej reklamie zajmuje więcej miejsca niż reklama. Bez sensu.
 6. Iko mi działa bez problemu. Mi9. Potwierdzam... Zobaczę po nocy jak z baterią... Mam to samo. Nie mogę jej wyłączyć. :/ Nie dość że bierze połowę paska to jeszcze za przeproszeniem [email protected] tymi powiadomieniami jak głupia. Kompletnie bez sensu żeby KAŻDĄ teraz appkę odznaczać że nie chcę powiadomień.
 7. Na mi9 mam tak samo. Co ileś razy po odblokowaniu lub po wyjściu z jakiejś appki mam pustą tapetę. Muszę kliknąć na nią i wskakują ikonki. Nigdy mój samochód nie zauważył że Android Auto jest w telefonie w romie. Nawet nie wiedziałem że jest Zawsze doinstalowywałem osobno. A jeśli doinstalowywałem osobno to przecież by się nie zainstalowało jeśli by już był w romie. Działa całkiem całkiem.
 8. Jaką wersję appki wybieramy przy mi9?
 9. Kuuurrrr... No jasne, że Format Data... Zaćmienie umysłowe THX
 10. No to mam problem. Chciałem zrobis czystą instalkę tej wersji romu. Wylogowałem się z Xiaomi, Googla. Usunąłem blokady ekranu. W TWRP format DATA, SYSTEM i VENDOR.. No i wpada w bootloopa. Brak zainstalowanego systemu. Dane są zaszyfrowane i TWRP nie prosi o żadne hasło. Jak się z tego wygrzebać?
 11. Spili

  MIUI 20.3.5

  No to mam problem. Wylogowałem się z Xiaomi, Googla. Usunąłem blokady ekranu. W TWRP format DATA, SYSTEM i VENDOR.. No i wpada w bootloopa. Brak zainstalowanego systemu. Dane są zaszyfrowane i TWRP nie prosi o żadne hasło. Jak się z tego wygrzebać?
 12. Spili

  MIUI 20.3.5

  Co masz na myśli mówiąc o czystej instalce? Powrót do ustawień fabrycznych i wtedy instalujesz rom?
 13. Spili

  MIUI 20.3.5

  U mnie na Mi9 porażka... Appki otwierają się ZAUWAŻALNIE dłużej. Nadal zużycie baterii w nocy jest potężne! 30% spadku i dwie usługi w czubie: Usługi Google Play i Sygnał sieci. Launcher czasem się zwiesi na 2-3 sek. Albo po odblokowaniu albo po wyjściu z jakiejś appki. Nie pomaga zmiana motywu. U mnie SafetyNet na czerwono. Płatności działają.
 14. Czyli zostaje czekać albo na naprawę kernela na weekly albo wrócić do globala?
 15. Faktycznie prądowa porażka... I to od kliku edycji... Jakaś solucja?