Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Nezumi

    Xiaomi MI8

    Bo to AMOLED? Jeden z bardziej awaryjnych ekranów, co premiera nowego Samsunga to zawsze jest coś nie tak z nimi, albo kolory, albo dotyk, albo Black Bleeding, a też ich cena w razie wymiany jest zawsze wysoka... Mogli władować jakiegoś porządnego OLED'a od LGDisplay, ale widocznie Samsung musi się pozbyć AMOLED'ów z magazynu i rozdaje za darmo i jeszcze dopłaca...
  2. Tego typu tematów na forum było już kilka... za każdym razem winny był router... Jak masz możliwość to sprawdź pod inną siecią wifi...
  3. Nezumi

    Xiaomi MI8

    Tia, tylko #Xiaomilepsze to zwykły żart i moda, to jest raczej cios w fanatyków, aby nabić sobie wyświetlenia na stronie , ale cóż, to by można było zrobić z każdą firmą, pisząc coś podobnego o S9, czy też jakimś Sony/LG/Apple odzew byłby ten sam, ale już nie o tym, nie o tym, SW niech teraz się martwi o swoją oglądalność, bo ten 1 artykuł może i nabił wyświetleń, ale też zraził całą masę ludzi . Obstawiam, że gdyby nie notch i 3D Face Unlock, które na prezentacji nazwali niefortunnie "FaceID" (gdzie chodziło o porównanie, a nie nazewnictwo ich autorskiej funkcji", to podobieństwa by w ogóle nie było, no chyba, że u SW, oni by i tak się przyczepili . Tylko trzeba też pamiętać, że Xiaomi jako jedyne uargumentowało potrzebę notcha. Reszta firm po prostu se zrobiła wcięcie, u Xiaomi powodem jest w/w 3DFace. No cóż, na szczęście na rynku jest tyle firm, że nikt nie ma przyłożonego noża pod gardłem i nie jest zmuszany do kupowanie telefonów z notchem, ja się zastanawiam, czy jeszcze rok z Mi5 nie wytrzymać, bo notcha nie toleruje, a AMOLEDa to już w ogóle .
  4. Nezumi

    Xiaomi MI8

    Czyli jak z każdym innym tegorocznym telefonem praktycznie . Telefon idzie na rynek globalny, co za tym idzie, Xiaomi nie może używać patentów Apple, bo pozew od Apple już by pewnie leżał gotowy w sądzie. Jak już pisałem, większość tegorocznych telefonów wygląda jak X, bo producenci zwęszyli zysk na uszkach... Raczej nikt tutaj nie ma nic przeciwko krytyce, ważne, aby ta krytyka była sensowna. We wpisie na SW nie chodzi o samą Mi8, a o to, że przy Mi8 powstał obszerny artykuł pełen płaczu, a przy reszcie tegorocznych kopiach nic, ani słowa. Podwójne standardy. Xiaomi się zawsze inspirowało iOS i iPhone, mniej lub bardziej, ale zawsze coś. Tak teraz wygląda rynek samrtfonów, firmy inspirują siebie nawzajem, jeden zżyna od drugiego... Huawei wygląda też jak kopia iphona, ale nikt tego nie wypomina, bo Huawei ma już swoją pozycję na rynku, ma swoją rzesze fanów... Brak obiektywności na SW, wywołało wojnę w komentarzach, przez co wygląda to teraz tak jak wygląda. Reasumując, tutaj nie ma bezkrytyczności, tutaj jest zwykłe zwrócenie uwagi na brak obiektywizmu, podwójne standardy. PS: Gesty są już w Mix2s ;-;
  5. Nezumi

    Xiaomi MI8

    na pewno nie teraz, może za pół roku jak się ceny unormują. No nie jest dobrze napisane... czepiają się nawet tapety, czy bezramkowości jako takiej. SW nie od dziś wiadomo, ze kocha się w Apple i tylko do Apple nie mają zarzutów, a jak mają to jakieś totalne szczegóły, który nie wpływają na ocenę, a jak zacznie wytykać błędy u Apple lub w artykule, to masz zlot nie dość, że wszystkich pracowników sw, to jeszcze ludzi pokroju next'a, który wywyższa Apple pod niebiosa i nie uznaje jakichkolwiek wiadomości, które mówią cokolwiek negatywnego o Apple.
  6. No muszą, bo od publikacji tego filmiku na YT na twitterze większość pytań to jest "Kiedy VoLTE na resztę urządzeń"
  7. @FromWP Od... tygodnia? 2? Mają VoLTE na iPhone, właściciele tych telefonów dostawali powiadomienie o potrzebie aktualizacji, tutaj masz wyjaśnienie: natomiast na Twitterze odpowiadał, że pracują nad tym, aby wprowadzić to na wszystkich, ale na razie "jest ciężko".
  8. W Play nie odpalisz na razie. Odblokowane VoLTE jest tylko na srApple.
  9. Nezumi

    MIUI10

    Jezeli ktos na mi5/mix/note2 czeka na aktu GLOBAL do miui10 to ostrzegam, ze zostala ona zawieszona do 10czerwca. Wersja China ma wyjść normalnie.
  10. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  11. Nezumi

    Xiaomi MI8

    Niestety, rynek smartfonów stoi na wzorowaniu się na konkurencji, bo lepiej przecież iść już raz przetartą ścieżką, niż samemu wycinać nową. Po prostu bezpieczniej od strony marketingowej. Tyle pocieszenia, że jakiego byś nie kupił tegorocznego flagowca, to praktycznie z każdym byś się tak czuł przez ten notch .
  12. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  13. Kupić nowy kabel... Przecież to nie kosztuje milionów.
  14. Nezumi

    Xiaomi MI8

    To samo, co podstawowa.
  15. Nezumi

    Xiaomi MI8

    Nie widziałem na en.miui.com żadnych wielkich awantur, bo "nie ma sramoleda"... Ludzie wymagali OLED, bo to jest krok do przodu, AMOLED to jest stanie w miejscu, jak nie cofanie się... Nie dość, że koszt wymiany takiego ekranu jest wyższy, to jeszcze jego awaryjność sporo przekracza awaryjność OLED'ów, czy też dobrych IPS'ów. No tak, masz Mix2s, tylko jest on pozbawiony kilku funkcji, które ma Mi8, np... fingerprint w ekranie, a jego cena jest podobna do ceny Mi8... @Zenderable Zawsze są motywy .
  16. Nezumi

    Xiaomi MI8

    No to SE będzie chyba niewiele większy od Mi5, kwestia 1mm. Sam się boje tych 6.2"... Tak jak to 5.5" kiedyś byłem w stanie zaakceptować jeszcze, tak teraz tych 6 to już się bać zaczynam... Już widzę te wypalające się AMOLEDy...
  17. Nezumi

    Xiaomi MI8

    U mnie też rwie, SE jest jakby bardziej kanciasty, płaski, taka troszku paletka. To jest 5.88" w obudowie 5.2".
  18. Nezumi

    Xiaomi MI8

    SE odpada, wygląda jak jakaś patelnia... jeżeli się zdecyduje, to albo wersja podstawowa (ta za 1500, bo nie potrzebuje ani 128 ani tym bardziej 248Gb pamięci), albo się szarpne na tą "specjalną", jak mnie najdzie... Mi5 wypadałoby wymienić, ale ten srAMOLED mnie skutecznie odpycha aktualnie...
  19. Nezumi

    Xiaomi MI8

    Ta 3 wersja to to samo, co 1... Tylko plecki ma inne... Ta sama zagrywka co z "Ceramic" przy Mi5 i Mi6.
  20. Nezumi

    Xiaomi MI8

    Snap 710 w SE... Ma i na plecach i na froncie w ekranie. Cena SE: 1799Y~1000PLN.
  21. Nezumi

    Xiaomi MI8

    Cena: 6 / 64 GB za 2699 juanów (około 1500 zł) 6 / 128 GB za 2999 juanów (około 1700 zł) 6 / 256 GB za 3299 juanów (około 1900 zł) No i pokazują też wersję "SE", 5.88" odpowiadające 5.2" "ramkowcowi".... Cena za najlepszy wariant: 3699Y ~2200PLN
  22. Nezumi

    Xiaomi MI8

    Wygląda na to, że Mi8 ma 2 czytniki... i w ekranie i na plecach.
  23. Nezumi

    Xiaomi MI8

    i przezroczyste plecki... "Face ID"....
  24. Mailowo: https://www.mi.com/en/support/contact/
  25. Nezumi

    Xiaomi MI8

    Ja nie wiem co oni sobie myśleli tworząc to... coś... Amoled? Notch? Fingerprint na plecach? Ten rozmiar? To jest jakaś pomyłka... Patykiem tego nie tknę.... Czuje coś, że Mi5 będzie musiała mi posłużyć kolejny rok :3
×
×
  • Dodaj nową pozycję...