Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  2. Nezumi

    Xiaomi MI8

    Mi wczoraj wyskakiwała o 31, może coś zmienili, w każdym razie, to jest "Okres ochronny". Sprzedawca Ci gwarantuje, że w tyle dni paczka będzie, ale to nie znaczy, że nie może być szybciej. Wszystko pewnie zależy od ilości zamówień i ew. opieszałości pośrednika w UE. Wróćmy do tematu Mi8, bo znowu żeśmy zeszli z tematu .
  3. 1. Musisz wybrać z jakiego urządzenia mają być wysyłane SMS, wybór masz nad polem tekstowym. 2. Obok pola tekstowego masz wskazówki co robić, aby SMS zadziałał... 3. Przez RODO SMS może i tak nie działać przez jakiś czas...
  4. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  5. Nezumi

    Xiaomi MI8

    Teoretycznie, tak. Praktycznie, dają sobie 31dni jako zabezpieczenie, ale większość paczek dociera pewnie w te 5-8dni.
  6. Nezumi

    Xiaomi MI8

    Podałeś dobry link? Bo to co podałeś, nie ma ani słowa o wysyłce bezvatowej do UE, a jedynie o wysyłce Meest do Ukrainy, wysyłka bezvatowa jest tutaj: https://pl.aliexpress.com/store/product/Nowy-Oryginalny-Xiaomi-MI-8-6-GB-128-GB-Snapdragon-S845-MIUI10-Octa-Rdze-Telefon-kom/3010045_32882819215.html?spm=a2g17.12010612%2Fitm2home-3.0.0.271d253ebOOUEm Co może mieć znaczenie przy wysyłce zamówienia. Bo Twoja paczka szła bezpośrednio z Chin do Polski, ten sklep wysyła paczkę do UE do swojego pośrednika, a ten pośrednik przekierowuje paczkę do Ciebie DHL'em, stąd wysyłka kurierska tutaj trwa ~31-38dni, a nie 3-5dni.
  7. Nezumi

    Mi5 gold 3/32

    Twój wątek został przeniesiony do archiwum, ponieważ nie spełnia zasad regulaminu działu giełda. Zapoznaj się również z zasadami uzupełniania wątków w dziale giełda. Kolejne błędne tematy karane będą ostrzeżeniem punktowym.
  8. Nezumi

    Mi5 gold 3/32

    Twój wątek nie spełnia regulaminu, który obowiązuje w dziale giełda. Masz 24h na poprawienie treści / tematu zgodnie ze wzorem, w przeciwnym wypadku wątek zostanie usunięty.
  9. Nezumi

    Zmiana Romu

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Jak będzie to będzie, nie wiemy nic więcej niż jest na en.miui.com.
  10. Nezumi

    Biała śmierć

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  11. http://micenter.pl/ lub https://www.miuiservice.pl/
  12. serwis.
  13. Twój wątek został przeniesiony do archiwum, ponieważ nie spełnia zasad regulaminu działu giełda. Zapoznaj się również z zasadami uzupełniania wątków w dziale giełda. Kolejne błędne tematy karane będą ostrzeżeniem punktowym.
  14. Pyta się, czy się upewniłes, że problem jest między telefon->PC, a nie Operator->Telefon... tak ogólnikowo... Tylko nie wiem po co, jeżeli w tekście jest: Sprawdzałeś inne kable?
  15. @latet Kabel podpięty pod GPU no i u mnie nie wykrywa Intela : Ale to może być kwestia braku wsparcia OpenCL 2.0, a jedynie 1.2 dla mojego CPU, stary może nie jest, chociaż to kwestia względna, hass-ref i5 4690k
  16. To działa na całkiem innej zasadzie . W Laptopach GPU masz praktycznie wbudowane w MOBO razem z CPU, sporo łatwiej można w ten sposób podłączyć wtedy ekran i zarządzać nim. W stacjonarce korzystanie jako takie z 2 GPU jest niemożliwe, ale jak pisałem, można wykorzystać sprzętowy konwerter poprzez nVidia CUDA/Intel Quick Sync, dzięki czemu poniekąd wykorzystasz i GPU i integre. Nie jestem też specem od renderingu, nie wiem na ile to coś daje, według kolegów, daje sporo. Może spróbuj podpiąć jednak pod Integrę i poprzez Intel Quick Sync próbować akceleracji GPU? Może wyniki będą lepsze?
  17. Z tego co pamiętam, to w 1xxx między lapkiem, a desktopem nie ma różnic w GPU, ale zaznaczam, bazuje na pamięci . W PC jeżeli podepniesz kabel pod GPU to korzystasz tylko z GPU, integra się wyłącza, jeżeli z Integry, to znowu z GPU nie korzystasz, ale jest coś takiego jak nVidia CUDA lub Intel QuickSync (w zależności od tego, pod co pedepniesz kabel), wtedy możesz niby wykorzystać sprzętowy konwerter do przyspieszenia renderingu wideo, a teraz chyba wszystkie karty już obsługują OpenCL. Chyba aż tak źle nie jest. Sporo programów wykorzystuje już akceleracje GPU.
  18. Nezumi

    MIUI10

    Żadnych softów dopóki nie pokaże się oficjalny, ogólnodostępny soft, czyt. dopóki nie pojawi się info od Xiaomi.eu, że takowy jest... Wszystkie linki do alfy/bety na razie to strefa "close test", więc są to wycieki, których tutaj na forum nie chcemy.
  19. Nezumi

    MIUI10

    Upominam tylko, aby nie dawać tutaj linków do softów, które nie pojawiły się oficjalnie u Xiaomi, wszelkie linki do alfa/beta china i im pokrewnych, jeżeli nie wychodzą oficjalnie dla każdego, będą karane. Rozporządzenie "odgórne". Tak tylko przekazuje . PS: Sorry @simcold dla Twojego i też mojego bezpieczeństwa link usunąłem , bo nie wiem na ile mogę dopuścić wersje modowane...
  20. Płyta, wyświetlacz, coś musiało paść... Ja mogę polecić 2 serwisy, uczciwe, pewne, szybkie 1. http://micenter.pl/ 2. https://www.miuiservice.pl/
  21. Możesz dać zawsze do serwisu, aby sprawdzili. Klapka jednak odstawać raczej nie powinna.
  22. Twój wątek nie spełnia regulaminu, który obowiązuje w dziale giełda. Masz 24h na poprawienie treści / tematu zgodnie ze wzorem, w przeciwnym wypadku wątek zostanie usunięty.
  23. Błagam popraw 1 post, aby to się dało czytać, nawet jeżeli dostajesz takie rozwalone email'e to wypadałoby je tutaj zedytować i zapisać poprawnie... Jak widzę więcej przerw od tekstu, to mi się odpala tryb "nazi", a jeżeli cytujesz jakąś wypowiedź, nawet spoza forum, to wypadałoby ją umieścić w odpowiedniej opcji... po to ona jest...
  24. Nezumi

    Miui 8.4.26

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. en.miui.com
  25. Java to nie mój konik, ale... z tego co udało mi się ustalić na githubie, to memory leak, od grudnia ten błąd jest na snapchacie, nie u każdego się pokazuje. Próbowałeś reinstalować samą apkę?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...