Jump to content

Janekowski

Użytkownicy
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi 5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Janekowski's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Zakupiłem na hiszpańskim Amazonie Poco F2 Pro, sprzedawcą był Amazon. Mam jednak pre-instalowane aplikacje. (Facebook, Netflix, Aliexpress, linkedin, ebay, wps office, a nawet jakieś gry) W zakładce o telefonie jest "Wersja MIUI (dla Poco): MIUI Global 12.0.3 Stabilna(QJKEUXM)" " Czy normalny global ma te preinstalowane aplikacje, czy jest to rom udający Globala?
 2. Cześć, przeglądając sklepy znalazłem następujące fajne promocje, mogą was zainteresować Sam zastanawiam się co kupić, linki nie są referencyjne. [PL] Xiaomi Mi Mix 2 1468.93zł - wersja 6/64GB Emag.pl (Dawne Agito.pl) Polska dystrybucja, brak opłat celnych i podatku VAT. [CN] Xiaomi Mi Mix 2S 1635.77zł - wersja 6/64GB joybuy.com, wysokie ryzyko zapłacenia VAT! [HK] Xiaomi Mi 8 1805.43zł - wersja 6/128GB Geekbuying, tylko czarny kolor - Kupon: GVWQHGLX [CN] One Plus 6 1847.27zł - wersja 6/64GB Gearbest Kupon: IT$MPOP64 Polecam zbić sobie jeszcze cenę za pomocą GivingAssistant w chińskich sklepach, a z bonusway w Emag.pl
 3. Janekowski

  MIUI 8.7.12

  Z płynności działania jestem zadowolony, natomiast mam problemy z powiadomieniami. Nie wyświetlają się na ekranie blokady, za to są sygnalizowane diodą. W ustawieniach aplikacji poustawiane powiadomienia na ekranie blokady, a w zakładce battery wyłączone oszczędzanie energii dla aplikacji, z których chcę mieć powiadomienia. Czy ktoś miał podobny problem? Nie wiem czy jest to dostępne w MIUI 10, w każdym razie nigdzie nie mogę tego znaleźć, bardzo przydatnej rzeczy - harmonogramów. Dzięki, którym można telefonowi zlecić, aby w godzinach np. 23:00-7:00 miał włączony tryb samolotowy, wyciszony dźwięk, a np. po 17:00 sam włączał WiFi i wyłączał LTE itd. To była dla mnie bardzo użyteczna funckja, wcześniej była w Panelu Sterowania, teraz nigdzie nie mogę jej znaleźć, czy jest ona dostępna?
 4. Dzień Dobry Chciałem sobie zrobić backup telefonu i po prostu tak jak zwykle przerzucić poprzez Menedżer plików wszystkie pliki telefonu na dysk komputera. I o ile przy przesłaniu pojedyńczego pliku/zdjęcia problemu nie ma to przy próbie przerzucenia wszystkiego lub nawet tylko jakiegoś folderu pojawia się magiczny komunikat o obliczaniu potrzebnego czasu na skopiowanie plików i albo eksploator plików się zawiesi, albo można czekać tak do... śmierci. Debugowanie USB, czy nawet instalowanie jest włączone. Przenoszenie plików poprzez TotalComandera również nie przyniosło oczekiwanych rezultatów. (to samo) Jestem trochę 'zielony' i nawet nie bardzo się orientuję co to jest i jak korzystać z ADB, ale telefon jest wykrywany i po wpisaniu komendy na przeniesienie plików otrzymuje komunikat "acess deined", co jak podejżewam może(?) jest związane z brakiem roota, ale do przesyłania zdjęć z wakacji poprzez Eksploator plików uprawnienia SU nie powinny być potrzebne. Próbowałem patrząc na różne poradniki odinstalować sterownik i pobrać nowy, czy nawet manualnie zmienić sterownik na pobrany. Niestety te działania również zakończyły się fiaskiem. Będę wdzięczny za wszelką pomoc Pozdrawiam, Janek.
×
×
 • Create New...