Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. PayPal, karty kredytowe, Aliex z tego co pamiętam obsługuje też "Przelewy24" więc w PLN może da rade też płacić.
  2. 2. Ustawienia->Opcje Aplikacji 3.Panel Sterowania->Uprawnienia->Powiadomienia->Pływające okna, Panel Sterowania->Autostart, Ustawienia->Powaidomienia->Pływające Okna (po ostatniej aktualizacji Messagera, coś im walnęło i dymki raz są, a raz znikają) 4. Ustawienia-> Powiadomienia (i gdzieś tam jest ustawienie informacji na ekranie blokady) 5. Jak ukrycia? 6. Nie ma OTA. Odsyłam do FAQ i instrukcji instalacji MIUIPolska 7. Ikony na pulpicie? Nie widziałem takiego ustawienia 8. Przytrzymaj dłużej przycisk z 3 kreskami
  3. Ten temat został zamknięty przez moderatora. Powód: Rozwiązany Jeśli chciałbyć ponownie otworzyć wątek, napisz do moderatora lub administratora forum.
  4. Albo to ja już jestem dziś przemęczony, albo Ty... Bo dla mnie tutaj jest wszystko jasne xD. Ankieta pokaże ile osób ma problem, od jakiego romu problem się zaczyna i na jakich modelach oraz czy jest to związane z 1 operatorem, czy ze wszystkimi. Już teraz widać, że problem nie dotyczy operatorów, pojawia się już w romie 5.5.x... Teraz jeżeli te 6 osób zmieni swoje odpowiedzi z danego modelu, na "problem nie występuje" to pokaże nam jeszcze na jakich modelach ten problem jest i cel ankiety zostanie zrealizowany.
  5. Ale po co ma widzieć jak ludzie oddawali głowy? Ten kto oddał głos na "Nie ma problemu", a potem wybrał urządzenie, to teraz ma wybrać ponownie "Problem nie występuje" bo to czy oni mają 811 czy 813 już nie ma znaczenia. Ankieta ma pokazać ile osób ma problem aktualnie i na jakich urządzeniach. Bo jeżeli się okaże, że te 6 osób ma 811 to wyjdzie na moje, że problemem jest brak 900hz.
  6. Ingerowanie tak "głęboko" w ankietę spowoduje usunięcie głosów lub złe ich przydzielenie. Jedyne co mogę zrobić, aby to wyglądało "czytelniej" to dodać linijkę "Problem nie występuje" w pkt. z modelem. Proszę te 6 osób które zaznaczyły, że "Nie mam problemów" o poprawienie głosu w pkt z pytaniem o model.
  7. Czas dostawy to 10-40dni (zazwyczaj w 2tyg dochodzi)
  8. Po własnych doświadczeniach, po postach w tym dziale oraz po zwykłej statystyce i prawdopodobieństwie. Są to oczywiście tylko moje "luźne przemyślenia", ale takie luźne przemyślenia często się u mnie sprawdzają (np. w karcianych grach ). Po 2 od początku twierdze, że dość ważną kwestią z tym mikro może być brak 900Hz w modelu 813.
  9. Nie widzi. Patrząc na ankietę powiedziałbym, że problem występuje częściej na modelach 813, a na 811 jest to totalny random, u mnie problem wystąpił na 1 dzień po czym "sobie poszedł" . Jeżeli wam zależy mogę dodać pkt w ankiecie "Problem nie występuje" w podpunkcie z nr urządzeń.
  10. Jak nie wiadomo? Masz numery urządzeń. Jak pisałem ten problem z mikro to jest totalny random, niektórzy mogą nie wiedzieć, że coś jest nie tak, a niektórym się już dawno mogło to naprawić, a nie wiedzą o tym.
  11. Pliki->Telefon->(...)->Pokaż ukryte foldery i pliki->MIUI->Theme->.download
  12. Mi to wygląda troszkę na awarię nadajnika Play w twoim otoczeniu, próbowałeś na innych antenach np, T-mobile/Plus?
  13. Polecam jednak dev. masz tam aktualne aplikacje i MIUI. Wersje stable są lekko "cofnięte" i chyba nie ma stable v6 dla RN2.
  14. Snapdragon 410, 312ppi, dual sim 4,7" oraz MIUI... Brałbym Redmi 2 2Gb
  15. Tak, możesz zrobić zwykłe czyszczenie poprzez "Przywróć do fabrycznych" po zaktualizowaniu telefonu do 5.9.18.
  16. Nie, Wipe wyczyści wszelkie dane i pozostawi czysty MIUIPolska 5.9.18.
  17. Nie będzie. Wgrywasz MIUIPolska, robisz wipe i cieszysz się z nowego telefonu .
  18. Nezumi

    CM12 i MUI 5.9

    Ale, ale... chcesz zaktualizować telefon do nowszej wersji MIUI czy zmienić MIUI na CM12? Bo to są 2 różne zabiegi. Aktualizację MIUI masz u mnie w sygnaturze oraz na stronie MIUIPolska.pl, tam także jest FAQ z najważniejszymi pytaniami.
  19. Założyciel tego wątku: http://miuipolska.pl/forum/topic/6476-zbyt-ma%C5%82o-pami%C4%99ci-w-wersji-16gb/ Kupował tam, polecam napisać do niego na PW i się dopytać , z tego co pisał wszystko jest ok, tylko z romem wgranym na ich telefon jest problem, ale to i tak po zakupie zmienia się na MIUIPolska .
  20. Nezumi

    Grupa na Facebooku

    Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy, to tutaj napisze, jeżeli jej nie potrzebuje i nie interesuje go "zagłębianie się" w społeczność użytkowników Xiaomi/MIUI to i na fejsie się udzielać nie będzie
  21. Nezumi

    Grupa na Facebooku

    Ale po co, jeżeli to wszystko robi się na forum? W sumie po to forum jest
  22. Motto Androida: Wolny ram, to zmarnowany ram.
  23. OK jestem ślepy, zwracam honor! Wielkie białe "Sharp/JDI", a ja tego nie zauważyłem .
  24. Przecież Mi4 ma JDI, Sharp był stosowany przy serii Redmi. Nigdzie nie widziałem informacji o tym, aby przy Mi4 był JDI albo Sharp.
  25. ~900zł na IBG wersja tańsza, podobnie jak M4i. Cenowo od premiery Mi4i wiele się nie zmieniło. Wydaje mi się, że cenowo dla nas (licząc ew. VAT) wychodzi lepiej Mi4...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...