Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Nezumi

    Zakup Mi4

    to jest wolne
  2. Nezumi

    Zakup Mi4

    Mam 2Gb ramu z czego zajęte mam ~900mb
  3. Nezumi

    Zakup Mi4

    1. Zależy czego potrzebujesz ;-; 2. IBG, Xon24, A4U(Accessories4You), XFS(Xiaomiforsale.pl ale tylko wtedy gdy jest na stanie, niekiedy czekanie na ich dostawy potrafi się wydłużyć) 3. W normalnym użytkowaniu nie ma różnicy, już pisały osoby która mają obie te wersje, że nie czują żadnych różnic, sam posiadam wersje 2Gb i jeszcze się nie zwiesiła 4. Nie ma oficjalnej polskiej dystrybucji, jeżeli chcesz ominąć VAT to kupujesz u XFS, albo A4U, jeżeli VAT Ci nie straszny to Xon24 (allegro, wysyłka z chin), albo IBG (też chiny).
  4. Śledzę dość wnikliwie ten dział (przymierzam się do zakupu RN2 dla siostry) i nigdzie nie znalazłem jednoznacznego potwierdzenia, jedynie domysły, a osoby które mówiły, że mają "TD" potem się okazywało, że mają jednak FDD bo numerek 2015051 ;-;
  5. Bo muzyka Online jak sama nazwa wskazuje jest Online i zależy od serwerów i zachcianek Xiaomi...
  6. Ano... niestety... "Moda" na ekrany 4K... Ja jestem zwolennikiem FHD... W zupełności wystarcza, obraz jest wyraźny, ostry, a przynajmniej nie żre tyle baterii co 4K, ale przecież Xiaomi nie stanie w miejscu i nie zakończy na ekranach FHD, bo hajs się zgadzać jednak musi, a ludzie są w stanie jak widać po Samsungu zapłacić nawet 5krotność wartości telefonów byle miec lepsze cyferki, nie ważne, że nie wykorzystują tych cyferek nawet w 30%
  7. Radze nie kupować u tego pana... już jakaś osoba tutaj na forum u niego kupiła, a potem były problemy, a też gdzieś czytałem, że ich serwis to totalne dno...
  8. Nezumi

    Co kupić ?

    Lenovo miało swoje dobre czasy gdy lapki w przedziale 2-3k były na prawdę świetne, ale aktualnie ta firma ledwo żyje, dlatego zmienia nazwę na "Motorola" wydaje im się, że to ich uratuje, dlatego ceny telefonów Motoroli idą co generację w górę, bo lenovo ratuje się budżetem Motoroli... Niestety to samo dzieje się teraz ze smartami lenovo... 0 wsparcia, 0 jakości, ale co tam 100zł taniej
  9. Nezumi

    Co kupić ?

    Lenovo to raczej średnia firma i ja im osobiście nie ufam (bo jaka godna zaufania firma ucieka przed własną nazwą i zmienia ją na "Motorola"?). Redmi Note 2 jest już sprawdzony i chwalony przez ludzi z forum, więc moim zdaniem warto dołożyć to 100zł.
  10. Nezumi

    Co kupić ?

    To Lenovo przejęło Motorole Aktualnie produkują jako 2 różne firmy, ale to jest 1 i to samo . Lenovo chce zaprzestać produkcji smartfonów jako Lenovo i produkcją ma się zająć całkowicie "Motorola", bo do Motoroli ludzie mają więcej zaufania
  11. Nezumi

    Co kupić ?

    Redmi Note 2... Lepszy proc od Lenovo, wsparcie (nowy telefon), posiada slot na karte SD. Ja osobiście przekonany do Lenovo nie jestem.. ta firma jest... hm... nie ufam im
  12. "popukałem" sobie w ekran Redmi 2 One mają taki "plastikowy" odgłos, ale mogę Cię zapewnić, to jest Dragontrail i jest on bardzo dobrym szkłem
  13. Nie wiem dlaczego prowadzą taką, a nie inną politykę Trzeba by zapytać Pana Hugo Gdybym miał przy sobie mojego (teraz mamy ) Redmi 2 to bym Ci powiedział jaki to ma dźwięk przy "pukaniu", ale telefon do łapek dorwę za jakieś 3-4h
  14. Jeżeli w aplikacji akutalizacje nie posiadasz nic w prawym górnym rogu, to zmień nazwę pliku z aktualizacja (romik który pobrałeś) na update.zip i zrób aktualizację zgodnie z Metodą 2 poradnika ze strony MIUIPolska.pl (Metoda z instalacją poprzez MiRecovery).
  15. Redmi Note 2 powinien mieć Dragontrail, tak jak Redmi 2, czy też wcześniejsze modele W wersji budżetowej Xiaomi często je tam umieszcza Ogólnie to Dragontrail wytrzymałością nie odstępuje jakoś specjalnie pola GG... Mam wrażenie, że to jest coś pomiędzy GG2, a GG3 (niby ciut bardziej odporne niż GG2, ale jednak GG3 wypada lepiej w zarysowaniach)
  16. 1. Polecam wejść na strony pokroju mgsm i zrobić sobie porównanie ;-; i moim zdaniem warto ;-; 2. IbuyGou, Buriza (xon24), A4U... Jeżeli chcesz "ominąć VAT" to kupuj w Polsce od pewnych sprzedawców(Accessories4You), a nie "byle jak najtaniej" na ŻADNĄ PRZESYŁKĘ Z POZA UE nie masz pewności, że VATu nie dowalą, capną, sprawdzą i dostaniesz liścik, albo nie capną i dostaniesz telefon... szansa 5/5 ;-;
  17. Jak zamówisz poprzez stronę, to w tabelce masz kody rabatowe dla forumowiczów (od 50 do 100zł)
  18. Masz 2 sposoby, albo ściągasz sobie rom ze strony i aktualizujesz poprzez apke "Aktualizacje"->(...)->Zainstaluj Rom->(szukasz tego romu) tap i istnalujesz, albo poprzez zmiane nazwy na update.zip i z poziomu Recovery.
  19. Przecież jest 811 w wersji 2Gb (obsługa 900Hz)
  20. Tutaj nie chodzi o "fanboja", a o rzeczywistość... Xiaomi i MIUI to jedno, kupując Xiaomi, kupujesz MIUI i przez baaardzo długi czas kupowało się ich telefony właśnie dla MIUI, dopiero teraz gdy telefony i sama firma zaczęła być lepiej znana w USA/EU i ludzie mogą kupić od nich tel prawie 3x taniej niż takiego Samsunga, a mają te same podzespoły lub nawet lepsze to zaczęli kombinować z custom'ami... W sumie dopiero teraz od jakichś... bo ja wiem 3-4mieś. słychać coraz głośniej o customach. Jak kupowałem Redmi 2 (luty) to nie było mowy o nawet CM'ie na to ;-; w kwietniu bodajże pojawił się jakiś CM, ale był totalnie rozjechany ;-; Więc jakby nie było, zgadzam się z @tosshi2, że telefony Xiaomi kupuje się w głównej mierze dla MIUI, a że znajdą się osoby którym jednak coś nie przypasuje, no to już trudno (przecież nie istnieje nic co podoba się wszystkim), muszą czekać cierpliwie i patrzeć z nadzieją w przyszłość, aby jednak ktoś jakikolwiek custom walnął . CM jak pisałem moim zdaniem pojawić się na Redmi Note 2 pojawi, ale raczej bym się nie napalał
  21. Tak, problem i z mikro i z SIM występuje losowo u różnych osób, raz jest, a raz znika.
  22. Pewny sprzedawca tutaj z forum, nie musisz się obawiać o podróbki, gwarancje etc Tak Google Play działa normalnie jak i reszta apek.
  23. Z tego co wiem, to każdy rom MIUIPolska ma root, więc powinno banglać.
  24. wszystkie romy MIUIPolska posiadają już root ;-;
  25. Wyczyść dane apki motywy, potem wejdź do apki i szybko tapnij własne.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...