Witam,
na wstępie chciałbym się przywitać. Zakupiłem u Goldwaya (aliexpress) Xiaomi Redmi Note 2. Mam z nim problem,że nie chce się uruchomić.Po wciśnięciu przycisku włączania , nie ma żadnej reakcji : wyświetlacz się nie podświetla,nic nie wibruje. Po podłączeniu do ładowarki następuje cykliczne wibrowanie(wyświetlacz nic nie pokazuje). Telefon przyszedł mi dziś, nic z nim nie robiłem tylko wyciągnąłem go z pudełka i usiłowałem go uruchomić. Jest szansa aby go uratować? Czy zostaje mi go odesłać do Chin?