Jump to content

penetratore

Użytkownicy
 • Posts

  134
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

penetratore last won the day on August 1 2015

penetratore had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  KRK

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

penetratore's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

5

Reputation

 1. Cześć Mam bramę garażową Hormana z automatem SupraMatic E, do tego dwa piloty i na ścianie wyłącznik dzwonkowy który od wewnątrz otwiera bramę. Chciałem dorobić sobie otwieranie zdalne ze smartfona. Kupiłem przełącznik od Aqara moduł QBKG04LM ale po podmienieniu zamiast włącznika dzwonkowego jednak nie działa. Czy ktoś próbował i udało uruchomić coś w środowisku Smart Home Xiaomi?
 2. Podpinam się pod prośbę... Pasek od stratosa powinien chyba pasowaś ... Podrzuci ktoś linka do paska nalepiej oryginalnego .. czarny z zewnątrz a w środku już obojetnie. Może być pomarańczowy .
 3. Witam Moj stary TP-link na Gargoyle wyzionął ducha i kupiłem Xiaomi Mam problem z poprawnym ustawieniem Router Xiaomi jest ustawiony jako ostatnie urządzenie w sieci. 1. Jest Router/Modem Orange 2. Switch 3. Xiaomi Do Switch-a podpięty jest Dysk sieciowy i jak był Tp-link na końcu sieci to wszystkie urządzenie w sieci (te przed i za Switchem) widziały dysk sieciowy po sieci. Teraz po podłączniu sie do Xiaomi nie widać dysk sieciowego. Próbowałem przełączyć "internet mode settings" na wired repeter i zacząłem widzieć dysk sieciowy ale niestety cześć komórek podłączonych do wifi przestało mieć dostep do internety pomimo pełnego zasięgu wifi. Jak ustawić aby komórki miały wifi z internetem i można było widzieć wszystkie kompy w sieci .??
 4. Ja aktualizowałem wszystko po koleji jak leci. Teraz jestem na 8.3.8 (android 8.0) i jest katastrofa. Muli wszędzie (dialer, aplikacje, UI, ... etc) Musze przejść na ostatniego Nugata bo to był ostatni Rom który bardzo dobry... po przejściu na Oreo było tylko gorzej. Aby przejść na Android 7.0 musze przez Mi Flasha czy wystarczy przez TWRP ?
 5. widział może ktoś skórzaną opaskę z AF 2?
 6. Ostatnie pytanko 7. Czy ktoś wie czy można jakoś w PF albo innej modyfikacji ustawić tak a HR sensor mierzył tentno np co godzine albo co 30 min ..?
 7. 5. Czy PF poprawnie współpracuje z mod-ami np. Watchdroid 6. Czy BT i Wi-fi cały czas są włączone na PF? Można je wyłączyć? na zasadzie tap to enable/disable?
 8. 1. Z tym wgrywanie to bywa różnie .. Miałem już cztery telefony z Xiaomi i raz jest prosto a innym razem pod górę .. Czytam różne fora i momentami jest taki szum informacji że wysiadam. Wnioskując z twojego wpisu zakładam że nie ma problemu. 2. "sterowanie muzyką" - tą na zegarku czy tą z telefonu .. Na stock-u u mnie działa sterowanie muzyką wgraną na zegarek. NIe widziałem opcji sterowanie z zegarka muzą na telefonie. Widziałem MOD do tego ale czy na PF można sterować to i to? 3. Mi Home nie ma na stock-u wiec jak najbardziej jestem zainteresowany przejściem 4. Na YT widziałme prezentacje Rel29 i widziałem opcje TV remote . Prawda to ?
 9. Ogólnie język polski mnie średnio interesuje. Bardziej inne kwestie .. czy można bezpiecznie instalować? .. jak z użytkowaniem? jak działają te dodatkowe funkcje .. itd.
 10. Cześć Czy ktoś z naszego forum ogarnia to co się dzieje na XDA (bo na stronę hunami to już totalnie nie czaje bo po chińsku) w temacie rom-ów? Tzn czy instalował : - [ROM]PACEficator Project. STOCKfied ROM 1.3.5 Installer 1.2 Multilanguage(2017/12/03) - [ROM] PACEfied AmazFit | Huami AmazFit / Xiaomi AmazFit PACE | rel 34 | 1.2.48 dev - co się opłaca? - jakie są różnice? - który ma najwięcej opcji (np sterowanie muzą na telefonie, wł/wył urządzeń z Mi Home .. etc ) - czy bezpieczenie jest zbrać się za to mając 1.3.5f ? Pozdrawiam
 11. A co z ustawieniami z poziomu aplikacji mBank
 12. ktoś ma skonfigurowane xiaomi.eu pod mbank?
 13. Może ktoś podsumować co trzeba zrobić/wgrać czy ustawiać aby płatności zbliżeniowe działy z apka mBanku na Miui9.1 xiaomi.eu np na 7.12.14?
 14. Jak usunąć ten dodatkowy pulpit ze "skrótami" na lewo od głównego który pojawił się wraz z Miui9?
×
×
 • Create New...