Jump to content

Dziara25

Użytkownicy
 • Posts

  28
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  xiaomi mi4 wcdma

Recent Profile Visitors

816 profile views

Dziara25's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. RR jest dużo lepszy od miui, wszystko jest tu lepiej rozwiązane, przede wszystkim powiadomienia i możliwość ich konfiguracji. Jedynie z czym mam problem to szwankujacy bluetooth przez który trzeba restartowac telefon
 2. A możesz mi podać link do pobrania tego Kernela? A druga sprawa dlaczego bluetooth na tym romie działa w ten sposób że gdy sparuję urządzenie i połącze się to działa tylko po restarcie urządzenia i tylko do momentu rozłączenia z urządzeniem, co jest nie tak? Za każdym razem muszę robić restart żeby skorzystać z bluetooth i to tylko raz
 3. Wg mnie dużo lepszy rom niż miui. Póki co działa bardzo dobrze a bateria to już w ogóle świetnie trzyma w porównaniu z miui.
 4. A może mi ktoś powiedzieć co robię źle? Robię wszystko wg powyższej instrukcji a mimo to jest problem z instalacją romu w twrp wyskakuje komunikat "błąd pliku zip (błąd nr 7) niepowodzenie. Twrp mam najnowsze, rom też pobierany 2 razy pod xiaomi mi 4 cancro. Więc co jest grane?
 5. Powiedzcie mi dlaczego mój program antywirusowy który mam w telefonie pokazuje mi ze ta wersja Viper fx widnieje jako wirus? Czy to normalne?
 6. Witam, dlaczego zmieniając motyw SMS czy dialera na jakiś czarny w miui v7 tło zostaje zmienione tylko dla połowy aplikacji? Błąd miui czy co? Restart telefonu nie pomaga. Z jasnymi motywami nie ma problemu wiec co jest grane?
 7. Chodzi o to ze tasker działa normalnie ale po prostu zwyczajnie pewne akcje wymagają zrootowanego urządzenia i w tym problem że tasker żadnej akcji która wymaga roota nie wywoła. Te funkcje są po prostu zablokowane, wiec nie ma szans żeby aplikacja pojawiła się w panelu sterowania - >dostęp do root
 8. Chyba zupełnie mnie nie zrozumiałeś, przeczytaj mój post jeszcze raz, gdyby to było takie proste i oczywiste to nie zakładałbym tego tematu
 9. Witam. Jak można wymusić uprawnienia root dla aplikacji Tasker? Jak wiadomo na systemie miui aby aplikacja miała dostęp do roota musi wcześniej wywołać akcję która potrzebuje uprawnień. Co jednak jeśli tasker z góry zakłada ze root na urządzeniu nie jest dostępny? Jak wymusić uprawnienia roota dla taskera? Da się to jakoś obejść?
 10. Witam. Aktualnie posiadam wersje miui v6 (5.7.23). Czy mogę od razu przejść na miui v7 (5.10.22). Poradnik czytałem ale on dotyczy przejścia z miui v5 na v6. Te same kroki trzeba wykonać? Ustawienia fabryczne wymagane przed przejściem i po?
 11. Witam. Mam problem otóż chcę połączyć telefon xiaomi mi4 z TV samsung przez kabel USB. TV wykrywa telefon jednak można tylko przeglądać zdjęcia z aparatu i nic więcej. Jak ustawić tak żeby tv widziało także muzykę itp?
 12. Wie ktoś może czy jest jakiś motyw pod miui v6, który nie posiada w pasku systemowego odtwarzacza muzyki?
 13. Wie ktoś może czy jest jakiś motyw pod miui v6, który nie posiada w pasku systemowego odtwarzacza muzyki?
 14. Wie ktoś może czy jest jakiś motyw pod miui v6, który nie posiada w pasku systemowego odtwarzacza muzyki?
×
×
 • Create New...