Jump to content

drabollo

Użytkownicy
 • Posts

  339
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 7 4/64

Recent Profile Visitors

1,007 profile views

drabollo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

18

Reputation

 1. Czy ktoś z Was ma problem z ponownym połączeniem się Bip'a w sytuacji jak wyjdziemy poza zasięg telefonu? U mnie niestety tak jest i żeby Bip się połączył to muszę wyłączyć i włączyć Bluetooth i dopiero zadziała. Ktoś wie o co chodzi? Mam teraz zainstalowanego AEX Zepp ale z Mifit modowanym też tak miałem.
 2. Udało się przypisać wagę do konta MI. Jest jeden problem: ponieważ musiałem wylogowac się z wersji 3.5.9 i zainstalować Mifit ze sklepu Google, wyłączyłem Bip'a żeby nie wgralo mi nowego FW. Po całej operacji odinstalowalem Mifit i zainstalowałem wersję 3.5.9 z pierwszej strony. Niestety nie mogę się zalogować za pomocą konta Xiaomi i teraz pytanie czy jest jakiś sposób żeby się zalogować? A jeśli nie to która aplikacja jest lepsza? AEX czy modowana Mifit wersja 4.x.x?
 3. Czy w tych nowych wersjach nadpisuje FW od GPS? Bo pamiętam że tylko 3.5.9 miało dobry GPS a nie śledziłem tematu ostatnio.
 4. Hej. Ktoś ma jeszcze u siebie Mi fit wersję 3.5.9 modowana i udało mu się połączyć wagę Mi Body Composition Scale 2? Bo właśnie udało mi się wyrwać za 50zł na ostatniej promocji i nie mogę za Chiny jej sparowac U mojej kobiety jest Mi fit w wersji 4.9.0 ze Sklepu Google i poszło bez problemu. Jednak ja nie chcę zmieniać na nowszą wersję bo interfejs mi się nie podoba.
 5. Czy u Was też jest tak że telefon po podłączeniu słuchawek Bluetooth zawsze startuje w połowie głośności? W sensie że nie zapamiętuje głośności ustawionej poprzednim razem. Strasznie to wkurzajace jest ze za każdym razem muszę dawać głośniej.
 6. Wszystko działa w tym Romie? Dalej słychać rozmówcę z górnego głośnika przez osoby postronne? Stereo poprawione?
 7. Wydaje mi się że to są te same filtry a przynajmniej wyglądają na takie same. Są kompatybilne pomiędzy pojemnikami.
 8. Ktoś ma może Premium Mobile i może sprawdzić czy MMS działają? Bo u mnie jest lipa z wysłaniem i odbieraniem. I teraz nie wiem czy mam złe APNy albo coś namieszalem czy coś nie tak jest z tym Romem i powinienen zaktualizować?
 9. Ktoś kto używa tego Romu może potwierdzić lub zaprzeczyć że dźwięk stereo jest odtwarzany z tą samą glosnoscia na obydwu głośnikach? Podobno zostało to wyeliminowanie właśnie w Romie 12.0.6. A jak działa słuchawka podczas rozmowy? Dalej za głośno daje i wszyscy naokoło słyszą co mówi nasz rozmówca?
 10. mozecie u siebie sprawdzic czy jest gdzies opcja PRZENOSZENIE DANYCH na tym romie? bo nie moge nigdzie znalezc a czeka mnie migracja z Redmi Note 7
 11. Za pierwszym razem wlacz odkurzanie wzdluz krawedzi - jak skonczy to powinien pokazac sie monit czy chcesz zapisac mape mieszkania. Potem w opcjach podziel sobie na pokoje ,ustaw obszary zabronione lub wirtualne sciany . Dodaj harmonogram sprzatania i raz dziennie sprawdz czy nie trzeba juz oproznic pojemnika na kurz
 12. Dzięki. Jestem na narazie na oficjalnym Romie z odblokowanym bootloaderem wgranym Magisk. Myślałem że znajdę jakąś paczkę żeby przeinstalowac dialer Miui ale nie mogę znaleźć i dlatego zdecydowany jestem na Xiaomi.eu Skoro twierdzisz że wszystko działa to tylko znajdę procedurę wgrywania i do dzieła ps a moduł ViperFx w Magisku działa? Bo to mój musi have.
 13. Ale domyślnie jest launcher Miui? A propos możecie mi powiedzieć czy w wersjach stabilnych działają płatności NFC, safety net w Magisku na zielono? ViperFx też działa? TWRP jest na stałe czy żeby coś wgrać trzeba się bawić przez Adb i linie komend? Titanium Backup działa? Generalnie zależy mi na tych rzeczach najbardziej no i oczywiście Miui dialer i sms bo od Google są wstretne
×
×
 • Create New...