Jump to content

drabollo

Użytkownicy
 • Posts

  342
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław

Dodatkowe

 • Smartfon
  Poco X3 NFC

Recent Profile Visitors

1,329 profile views

drabollo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Reacting Well Rare
 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare
 • Week One Done

Recent Badges

18

Reputation

 1. U mojej mamy ekran baterii wygląda podobnie z dwoma krótkimi rozmowami telefonicznymi. Telefon wogole nie wchodzi w Deep Sleep. Moja mama nie używa aplikacji ani internetu , jest starej daty. Potrzebuje telefonu do dzwonienia, SMS mms, zrobić jakąś fotkę i film od czasu do czasu i żeby nie musiała baterii codziennie ładować. Ja sam mam Poco X3 z Miui Polska i to jest mój 4 tel od czasu Redmi 2 więc wiem jak to działa. Myślałem poprostu że na Globalu spokojnie będzie działać. Dlatego noszę się z zamiarem wgrania Miui Polska ale muszę mieć pewność że nie ma tego problemu też tutaj. Jakby co to moja mama ma Sim od Vectry na nadajnikach Play. Jednak jest trochę zachodu żeby odblokować bootloader i wgrać system od nowa więc muszę mieć pewność że to poprawi sytuację. Jeśli nie to odsyłam tel do Amazon i szukam czegoś innego z innej stajni
 2. Ktoś może potwierdzić lub zaprzeczyć że na Miui Polska występuje drenowanie baterii tak jak na Globalu? Bo kupiłem mamie RN 11 i bateria leci w oczach chociaż telefon leży praktycznie nieużywany. Telefon ma najnowszy soft 13.0.6.0
 3. W tej wersji jest launcher Poco czy Miui? Dialer od Google czy Miui? Działają płatności NFC? Jakieś problemy z dograniem roota Magisk?
 4. Czy ktoś z Was ma problem z ponownym połączeniem się Bip'a w sytuacji jak wyjdziemy poza zasięg telefonu? U mnie niestety tak jest i żeby Bip się połączył to muszę wyłączyć i włączyć Bluetooth i dopiero zadziała. Ktoś wie o co chodzi? Mam teraz zainstalowanego AEX Zepp ale z Mifit modowanym też tak miałem.
 5. Udało się przypisać wagę do konta MI. Jest jeden problem: ponieważ musiałem wylogowac się z wersji 3.5.9 i zainstalować Mifit ze sklepu Google, wyłączyłem Bip'a żeby nie wgralo mi nowego FW. Po całej operacji odinstalowalem Mifit i zainstalowałem wersję 3.5.9 z pierwszej strony. Niestety nie mogę się zalogować za pomocą konta Xiaomi i teraz pytanie czy jest jakiś sposób żeby się zalogować? A jeśli nie to która aplikacja jest lepsza? AEX czy modowana Mifit wersja 4.x.x?
 6. Czy w tych nowych wersjach nadpisuje FW od GPS? Bo pamiętam że tylko 3.5.9 miało dobry GPS a nie śledziłem tematu ostatnio.
 7. Hej. Ktoś ma jeszcze u siebie Mi fit wersję 3.5.9 modowana i udało mu się połączyć wagę Mi Body Composition Scale 2? Bo właśnie udało mi się wyrwać za 50zł na ostatniej promocji i nie mogę za Chiny jej sparowac U mojej kobiety jest Mi fit w wersji 4.9.0 ze Sklepu Google i poszło bez problemu. Jednak ja nie chcę zmieniać na nowszą wersję bo interfejs mi się nie podoba.
 8. Czy u Was też jest tak że telefon po podłączeniu słuchawek Bluetooth zawsze startuje w połowie głośności? W sensie że nie zapamiętuje głośności ustawionej poprzednim razem. Strasznie to wkurzajace jest ze za każdym razem muszę dawać głośniej.
 9. Wszystko działa w tym Romie? Dalej słychać rozmówcę z górnego głośnika przez osoby postronne? Stereo poprawione?
 10. Wydaje mi się że to są te same filtry a przynajmniej wyglądają na takie same. Są kompatybilne pomiędzy pojemnikami.
 11. Ktoś ma może Premium Mobile i może sprawdzić czy MMS działają? Bo u mnie jest lipa z wysłaniem i odbieraniem. I teraz nie wiem czy mam złe APNy albo coś namieszalem czy coś nie tak jest z tym Romem i powinienen zaktualizować?
 12. Ktoś kto używa tego Romu może potwierdzić lub zaprzeczyć że dźwięk stereo jest odtwarzany z tą samą glosnoscia na obydwu głośnikach? Podobno zostało to wyeliminowanie właśnie w Romie 12.0.6. A jak działa słuchawka podczas rozmowy? Dalej za głośno daje i wszyscy naokoło słyszą co mówi nasz rozmówca?
 13. mozecie u siebie sprawdzic czy jest gdzies opcja PRZENOSZENIE DANYCH na tym romie? bo nie moge nigdzie znalezc a czeka mnie migracja z Redmi Note 7
 14. Za pierwszym razem wlacz odkurzanie wzdluz krawedzi - jak skonczy to powinien pokazac sie monit czy chcesz zapisac mape mieszkania. Potem w opcjach podziel sobie na pokoje ,ustaw obszary zabronione lub wirtualne sciany . Dodaj harmonogram sprzatania i raz dziennie sprawdz czy nie trzeba juz oproznic pojemnika na kurz
×
×
 • Create New...