nibexo

Użytkownicy
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About nibexo

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 2
 1. @homman Posiadasz ją? Co o niej sądzisz?
 2. Posiada ktoś wagę Xiaomi Smart Scale 2? Jakieś opinie o niej? Jak wygląda sprawa z użytkowaniem przez kilka osób? Z tego co wiem to obsługuje to 16 użytkowników ale jak to wygląda? Paruje wagę z kilkoma telefonami (powiedzmy trzema) i ona wykrywa, kto właśnie się waży na podstawie wagi czy jak?
 3. nibexo

  MIUI 7.3.23

  Ta metoda za bardzo nie działa albo ja coś źle zrobiłem. Założyłem konto na tym design.xiaomi.com ale nie mogę użyć tego motywu, bez obwódek.
 4. @latet musisz pobrać motyw i go ustawić jednak mnie ten sposób nie działa. Pokazuje się, że motywy osób trzecich są niedozwolone.
 5. Ten sposób nie działa, założyłem konto na tym design.xiaomi.com ale nadal nie moge użyć tego motywu co gość udostępnił.
 6. nibexo

  MIUI 7.3.23

  Można jakoś wyłączyć dodawanie tych białych ramek do ikon aplikacji? Te ikony Dic-o polsko angielski, Diki słownik, OWA, Wire, Chatous, AnkiDroid, bez tych ramek wyglądały znacznie lepiej, teraz to wygląda strasznie tandetnie.
 7. @maludroid Jak wejdę w ustawienia kalendarza to mam sekcję Accounts i w niej tylko jedną opcję Calendar Accounts. Jak w to wejdę to na liście do synchronizacji mam tylko Mi account calendar oraz <nazwa mojego konta google> nie mam opcji do włączenia synchronizacji kalendarza "urodziny" z konta googlowego. Patrzyłęm tez w opcjach synchronizacji konta googla ale też żadnych takich opcji nie ma.
 8. Hej, mam RedMi 2 HM2014813 i mam mały problem z kalendarzem, chodzi o to, że nie wyświetla mi wydarzeń z kalendarza googla. Mam podpięte konto googlowskie, na którym mam dwa kalendarze pierwszy z nazwa konta a drugi nazwany "urodziny" i nie wiem czemu ale wydarzenia z pierwszego normalnie mi wyświetla a z 'urodziny' nie są wyświetlane w aplikacji na telefonie.
 9. Cześć, Orientuje się ktoś, czy i kiedy RedMi 2 HM2014813 2GB dostanie aktualizację do Androida 6 od Xiaomi?
 10. Hej, Mam problem z aplikacją MiFit do MiBanda. Chodzi o to, że na wersji tweekowanej w momencie wyskoczenia jakiegoś powiadomienia czy to z apki SMS czy np. poczty, opaska nie wibruje, tylko mruga na zdefiniowany kolor. Na panelu powiadomień nie pokazuje się, że została przez mifita wysłana informacja o notifikacji. Aplikacja ma przydzielone prawa do czytania powiadomień. Dodatkowo jak kliknę find miBand to opaska nie wibruje. Na najnowszej wersji czy to z google play czy mi app store. Gdy poustawiałem, że chcę by mnie informowało o powiadomienaich z maila, fb i messengera oraz SMSach i przychodzacych połączeniach to jak ktoś dzwoni to wibruje gdy przyjdzie sms to też opaska wibruja. Jednak gdy przyjdzie mail czy ktoś napisze do mnie w messengerze to opaska nie wibruje. Gdy dam find miband to opaska normalnie wibruje.
 11. Witam, Mam problem z dostępem do powiadomień z aplikacji. Zauważyłem, że ostatnio gdy pojawi mi się jakieś powiadomienie np. email to nie jest informowana apka od mi banda o tym. Gdy wszedłem w opcje dostepu powiadomień to w menu pokazuje, że 3 aplikacje mają dostęp a jak wejdę do środka to jest tylko zaznaczone, że apka od mi banda ma dostęp. Miał ktoś podobny problem lub wie jak to rozwiązać? W menu widać, że 3 aplikacje mają dostęp do powiadomień Po wejściu w ustawianie dostępu do powiadomień widać, że tylko jedna aplikacja ma uprawnienia do tego.
 12. Witam, Mam problem z dostępem do powiadomień z aplikacji. Zauważyłem, że ostatnio gdy pojawi mi się jakieś powiadomienie np. email to nie jest informowana apka od mi banda o tym. Gdy wszedłem w opcje dostepu powiadomień to w menu pokazuje, że 2 aplikacje mają dostęp a jak wejdę do środka to jest tylko zaznaczone, że apka od mi banda ma dostęp. Miał ktoś podobny problem lub wie jak to rozwiązać?
 13. Dzięki za odpowiedź ale na taj stronie jest tylko odpowiedź tylko na pierwsze pytanie.
 14. Hej mam kilka pytań odnośnie romu na Redmi 2 w wersji 813. 1.Gdy zainstaluję rom z MIUIPolska to nie działa sprawdzanie aktualizacji. Cały czas pokazuje, że system jest aktualny a jak wejdę na MIUIPolska to widać, że jest już nowsza wersja. Czy da się to jakoś naprawić może coś mam źle ustawione w opcjach? 2.Rom z MIUIPolska w wersji 813 instaluje mi się bez problemowo a gdy pobiorę ten z oficjalnej strony to wywala mi się około 40%. Zastanawiam się dlaczego wersja udostępniania bezpośrednio przez Xiaomi nie chce się zainstalować a ta z MIUIPolska się bezproblemowo instaluje? Myślałem, że ta wersja z MIUIPolska to tylko polskie tłumaczenie tej z oficjalnej strony (http://en.miui.com/download-261.html). 3.Kolega który ma Mi4 z romem z oficjalnej strony pokazywał mi kiedyś, że ma w opcjach możliwość kompresji danych komórkowych przez co mniej zżera pakiet internetowy. Nie mogę znaleźć takiej opcji u siebie w systemie. Czy taka opcja jest dostępna w RedMi 2?