-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Polska dystrybucja, chodzi o inne firmy niż Xiaomi. Założenie konta Xiaomi to jest jakiś wielki problem i niewolnictwo? OK. Nie mam więcej pytań.
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Ten temat został zamknięty przez moderatora. Powód: Instrukcja Instalacji MIUIPolska Jeśli chciałbyć ponownie otworzyć wątek, napisz do moderatora lub administratora forum.
-
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Noped, takiej opcji raczej nie ma, ale to by było bez znaczenia, bo pingi i prędkości byłyby podobne, a zrywanie połączenia równie częste. -
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Tak, pobierać aż do skutku, niekiedy pobierze w kilka sek, a niekiedy będziesz się użerać z tym kilkanaście minut. Na wygląd nie, ale może jakiś motyw coś ruszy w kwestii szybkości wysuwania się . Szansa zawsze jest . Próbowałeś po prostu zrestartować telefon? Głupie, ale może też załapie klawa xD. W ostateczności zawsze możesz pobrać jakąś inną klawe z Google Play . -
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Do tego musisz przywyknąć... Serwery Xiaomi są w chinach, stamtąd pobierasz motywy i niestety połączenie od nas, aż do nich nie jest zbyt stabilne... średnie opóźnienia są w granicach 400ms (czas na odpowiedź serwera), niekiedy więcej, niekiedy mniej, (gdy jest więcej to zrywa połączenia). Co do klawiatury to jedyna szansa w zmianie motywu ogólnego, może wtedy zaskoczy? -
Być może coś dodali o czym nie wiem, nie śledzę aż tak Xiaomi, ale 1 słyszałem o jakimś supporcie w EU . Nie wiem co tam sprzedawca dawał do naprawy, ale wiem, że Xiaomi ma w pkt swoich w Chinach ~15min na naprawę sprzętu, jeżeli sprzedawca zanosi sprzęt tam, to mu go naprawią od ręki
-
Ale... tutaj nie ma mowy o żadnych "200PLN"... Dajesz telefon do sprzedawcy i żądasz naprawy gwarancyjnej. Sprzedawca MUSI odesłać telefon na gwarancję lub dać Ci nowy, tutaj nie ma mowy o twoim wkładzie w to. Xiaomi nie ma oddziału w Europie . Indie, Chiny, Brazylia, ale nie Europa . Xiaomi ci go naprawi, bo jak to już gdzieś pisał Buriza i Acid, ich nie interesuje co się zepsuło, naprawiają i odsyłają. Radzę ostro porozmawiać z panem sprzedawcą bo właśnie próbuje Cię za przeproszeniem, "orżnąć" na kolejny hejs .
-
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Nic nie wiem o takich ustawieniach. Co do klawy, no musisz poszukać klawy, która zaskoczy. U mnie na obu telefonach klawa chodzi ok (Redmi 2 i Mi4), osobom z problemami z klawą pomagała zmiana na skórkę "Holo White" i ustawienie klawy Google jako domyślnej. -
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
1. Zmień język na ang. 2. Masz MIUIPolska? Jeżeli tak to sprawdź inne skórki klawiatury. 3. Nic o takich ustawieniach nie wiem. -
Shipping label to chyba etykieta z paczki (adresówka), co do numeru SKU... Nie wiem co to może być
-
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
http://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/ Szukanie nie boli... -
To napisz o tym tutaj, wraz z uzasadnieniem: http://miuipolska.pl/forum/forum/66-pomys%C5%82y-i-propozycje/. Aktualnie żadnego tematu z prośbą o stworzenie takowych działów nie widzę...
-
Bzdura. Musisz włączyć w obu miejscach i w uprawnieniach i w ustawieniach powiadomień.
-
Kiedyś bym białego nawet kijem nie dotknął, ale kupiłem biały Mi4 (bardzo chciałem Mi4, a tylko biała była dostępna) i... Powiem szczerze... Bardziej mi się podoba niż czarna, jakoś tak bardziej "ekskluzywnie" wygląda dla mnie. Oczywiście kolor jest kwestia gustu, ale jeżeli nie odrzuca Cię biały, to brałbym Mi4. //Z25: same here
-
Weryfikacja oryginalności telefonu i pytanie
Nezumi odpowiedział(a) na kriegaffe temat w Dyskusja ogólna
Jeżeli na pudełku w zakresach nie masz "FDD-LTE" to masz TD-LTE, pasma obsługiwane przez China Mobile (bodajże), ale Redmi Note 2 w wersji TD mimo braku pasm FDD na pudle, obsługuje je, taki gratis . -
Weryfikacja oryginalności telefonu i pytanie
Nezumi odpowiedział(a) na kriegaffe temat w Dyskusja ogólna
Na pudełku masz wszystko. W praktyce nie ma modelu 3G. Masz tylko 4G... Jeżeli na pudełku masz zakresy FDD-LTE to masz tą wersję, jeżeli TD-LTE i nie masz zakresów FDD-LTE podane to masz TD-LTE... -
Weryfikacja oryginalności telefonu i pytanie
Nezumi odpowiedział(a) na kriegaffe temat w Dyskusja ogólna
Redmi Note 2 nie występuje w wersji "3G"... Masz albo FDD-LTE, albo TD-LTE (z czym ta 2 wersja także obsługuje FDD-LTE, bóg jeden wie dlaczego). -
Wystarczy wejść na stronę jakiegokolweik sklepu, albo poszukać fotek pudła Mi4 i masz odpowiedź... 4G FDD-LTE:1800/2100MHz 3G WCDMA : 850 /900 /1900 / 2100MHz 2G GSM : 850 /900 /1800 / 1900MHz
-
Jeżeli ma być to lepsze od Z3 to szedłbym w Mi3/4/Note, a nie w serie Redmi. Redmi Note 2 jest dobrym telefonem, ale do Z3 moim zdaniem troszkę mu brakuje.
-
Dylematy nowego posiadacza Redmi note2 Prime
Nezumi odpowiedział(a) na Rafal_B temat w Dyskusja ogólna
Zawsze jest sens inwestowania w hard glass. Upadnie, wypadnie, spadnie, potłucze się... Zawsze jest to dodatkowa ochrona . -
Dylematy nowego posiadacza Redmi note2 Prime
Nezumi odpowiedział(a) na Rafal_B temat w Dyskusja ogólna
Redmi Note 2 ma Dragontrail z tego co wiem. -
Ciężko mi powiedzieć co się skopało, jeżeli wipe, czyszczenia, instalacje nic nie dają, to... MiFlash i do przodu . PS. Próbowałaś może zalogować się do konta google na angielskiej wersji aplikacji? Zmień język systemu na angielski i spróbuj się zalogować, jak będzie to samo to MiFlash.
-
http://miuipolska.pl/miui-v6/ Tutaj masz wszystkie aktualizacje MIUIPolska. Zwykła aktualizacja z MIUIPolska x.x.x na MIUIPolska y.y.y nie ma prawa nic skopać, więc albo zainstalował Ci się chińczyk, albo instalacja Xiaomi.eu na MIUIPolska także nie jest wskazane, nie wiem, nigdy czegoś takiego nie robiłem. Wyczyść dane aplikacji Google Play, a następnie spróbuj się zalogować, być może pomoże... Najpewniejsze będzie zrobienie po prostu wipe (powrót do fabrycznych).
-
Prawdopodobnie pobrałaś aktualizację z chin... Polecam wipe+Instalacja MIUIPolska.
