Jump to content

zinger

Użytkownicy
 • Posts

  33
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi Note 2

Recent Profile Visitors

777 profile views

zinger's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

6

Reputation

 1. "Uczciwą opcją byłoby podawanie 2 linków, 1 ref, 2 zwykły, ludzie by sami zdecydowali, czy chcą wchodzić w refy i Ci pomagać, czy nie. Przynajmniej mi wydaje się to uczciwe ." Sugerujesz, że jest NIEUCZCIWE to co robi! Jak MUSI KLIKAĆ? On kogoś ZMUSZA? NIKT NIE KARZE W NIC KLIKAĆ! TO NIE OBÓZ PRACY MYSZKĄ! I nie gównoburza tylko wkurza mnie jak ktoś w zarodku dusi inicjatywę.
 2. Jakie to polskie jest. Chłopak załatwić i jeszcze mu sugerujesz ,że nie jest uczciwy! Bo daje linka z Harefem! Pisał maile, pomagał po to abyś TY i inni mogli zapłącić taniej a ty go jeszcze od nieuczciwych wyzywasz czyli od złodziei. Co Ci przeszkadza ten link polecający? To google jest uczciwe bo każdy link z wyszukiwarki google ma haref ale ten chłopak już nie! Jak w tym kawale "ich nie trzeba pilnować - oni się sami ściagają" Powinnaś przykleić jego post na górze bo jemu chodzi o to aby było taniej dla innych i się pochwalił tym na forum a nie zatrzymał to dla siebie. Zabijasz inicjatywę.
 3. Wiem, że ibuygu.com ma gwarancję realizowaną w PL. Dlatego składniam się ku nim. Ale kusi mnie GoldWay. Czy polecacie go? Nie ma problemów z gwarancją? PS NIE POLECAM OPPOMARTu. Telefon rozwalił mi się miesiąc przed końcem gwarancji i nie uznali mi.Przestali odpowiadać na maile.
 4. Kupilem w oppomart. Muszę wysłać do serwisu (pęknięta szybka i nie działa GPS, BT, wifi)
 5. Przepraszam, tamten dotyczył tylko "ni włączania Wifi" a ten wifi i bluetooth. Można jakoś skasować temat? (mod. skasuj tamten proszę)
 6. Cześć. Sflashowałem telefon każdym romem z fastboot! Każdym. China dev, china stable, global stable, global dev i na żadnym nie mogę włączyć wifi ani bluetooth. Wszystko zrobiłem poradnikiem fastboot! Delete all! Co się dzieje? Czy to możliwe, że padł moduł wifi albo bluetooth? Czy to jest jeden moduł? Jak to sprawdzić? Pozdrawiam
 7. Bluetooth i Wifi się nie włącza!
 8. @Picasso tak. Nic to nie dało. Przeinstalowałem rom przez TWRP i nic.
 9. @Malandro Śmiejesz się w postach sam do siebie. Chłopie co z tobą jest nie tak? Nie potrafisz przeczytać zwykłego rozwiązania gdzie jest wszystko łopatologicznie wytłumaczone. Forum jest od tego aby zadawać pytania i po otrzymaniu odpowiedzi ZASTOSOWAĆ się do rozwiązania podanego w odpowiedzi a nie do śmiania się sam do siebie. Od tego jest las albo psychiatryk. To również nie jest czat z kolegami! Weź się ogarnij chłopie i przestań narzekać na swoją głupotę! Po prostu zastostuj się do rozwiązania a jak nie wiesz to trochę google i dopiero KONKRETNE pytania i ROBIENIE TEGO co jest w poradnikach!. Idź znajomym powiedz, żeby nie kupowali Xiaomi a nie tutaj ponieważ TU KAŻDY POSIADA telefon XIAOMI! Matko z córką!
 10. I jak temat z baterią? Mam to samo! Naprawiłeś? Odesłałeś? (ja chcę kupic baterię nową z alliexpress)!
 11. Panowie mam problem! Nie mogę włączyć Wifi. Po kliknięciu przycisku Wifi robie się na 3 sekundy niebieski i potem sam się wyłącza! WTF?
 12. Hej.

  Nie ma Miflash na OSX.

  Po drugie zadałem dwa pytania.

  Po trzecie forum jest do szukania odpowiedzi na nurtujące pytania a nie na kasowanie postów z tematem odpowiedzi! Trzeba było podać odpowiedź! Ale jak nie znasz to dlaczego kasujesz? Daj odpowiedzieć komuś innemu!

   

 13. Witam. Mam ciągły drenaż baterii na 6.8.4 i ogólnie po powrocie do miui 7 również. 1.Jak zrobić całkowicie świeży flash tak jakby telefon przyszedł z fabryki? 2.Jaką aplikacją sprawdzić co powoduje drenaż baterii? Redmi Note 2 prime. System OSX (ale mam Windows też).
 14. Witam Mam problem z kalendarzem. Wyskakują mi powiadomienia nawet do dwóch dni po zakończonym spotkaniu. Ciągle . Wchodzę do powiadomień i przeciągam palcem w prawo a mimo to nadal pojawiają mi się powiadomienia nawet przez 2 dni. Co chwilę . To jest błąd czy coś źle robię ?
×
×
 • Create New...