Jump to content

kriegaffe

Użytkownicy
 • Posts

  200
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note2 (CM12.1)

Recent Profile Visitors

1,177 profile views

kriegaffe's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

26

Reputation

2

Community Answers

 1. Właśnie zamówiłem sobie RDN3 Pro Prime ze Snapdragonem na Aliexpress (Eternal team) w opcji "unopened" czyli zamkniętej, z plombami i z wgranym ROMem chinese/english. Mam obawy, że w związku z tym telefon może mieć zablokowany bootloader. Tylko nie wiem do końca co się z tym wiąże. Czy normalnie będę mógł wgrać MIUI Polska? Postawić jakieś recovery? Potrzebuję jak najszybciej odpowiedzi, bo jeszcze majfrend nie wysłał i pewnie mogę coś tam dogadać.
 2. Ta, ja mam radę - zmień telefon. Żenujące żeby od ponad roku Xiaomi nie mogło sobie poradzić z BT w swoich telefonach... Głośnomówiący w samochodzie? Dwa razy w tygodniu na nowo muszę parować. Smartwatch Moto360? Średnio raz, dwa razy dziennie traci połączenie z telefonem i trzeba robić restart. Opaska MiBand (od Xiaomi!!!)? Nie chce się połączyć, również dopiero restart pomaga, o normalnej codziennej spontanicznej synchronizacji można zapomnieć. A teraz najśmieszniejsze - możesz jeszcze wgrać sobie nieoficjalny rom CM, na którym BT działa lepiej niż na oficjalnym MIUI. To jest dopiero koronny dowód kompetencji developerów Xiaomi. Ja wiem jedno, nigdy więcej słuchawek od tej firmy.
 3. Działaniem bym tego nie nazwał...
 4. U mnie problem się skończył jak zrezygnowałem z miui na rzecz cyanogenmod
 5. Ktoś mi wyjaśni co to jest to ClearMotion?
 6. A jest w pełni działające auto-brightness w jakimkolwiek AOSP? Bo przez bardzo długi czas nikt nie mógł sobie z tym poradzić, dlatego przestałem śledzić postępy z tym romem.
 7. Tak, te podpięte gaapsy też trzeba flashować bo coś tam się sypie bez tego. Co do wipe'a, to Daniel gdzieś tam pisał, że trzeba bo to całkiem nowy kernel no i ja zrobiłem. Nie wiem na pewno czy jest to konieczność.
 8. Tak, ale po instalacji trzeba flashować ponownie xposed-v78-sdk22-arm64.zip - jest ta paczka w downloadach u Daniela na NeedRom. Potem już wszystko śmiga jak trzeba.
 9. Ja teraz siedzę na ostatnim od Daniela (fastandexplosive20) i faktycznie jest fast zero przycinek w interfejsie, w końcu... Niektórzy mają GRUBE powody żeby wracać do MIUI, np. brak nagrywania rozmów ale ja nie widzę już teraz żadnego.
 10. Już nie pamiętam czego nie ma darmowa wersja, płatnej używam od baaaardzo dawna, Nova i długo, długo nic, myślę, że warto zapłacić te "parę groszy" za najlepszy launcher na rynku. Mimo to - zawsze możesz sprawdzić najpierw darmową, nie masz nic do stracenia, wyłączenie podpisów pod ikonami prawie na pewno masz w darmowej.
 11. A próbowałeś flashować osobno gaapsy jak zobaczyłeś, że są zwalone?
 12. Daniel z NeedRom pisze, że przy ostatnim romie (CM_12.1_RDMN2_fastandexplosive5) trzeba robić full wipe, chyba dlatego, że to całkiem nowy kernel... "its full wipe to go to the latest rom"
 13. Ja też mam różne kolory diody przy powiadomieniach. Od samego początku. Był full wipe?
 14. A jak się sprawdza pod obciążeniem? Ciekawe czy można go flashować na inny rom niż ten z needrom.
×
×
 • Create New...