Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Rozumiem, że po otrzymaniu telefonu, przed instalacją MIUIPolska robiłeś Wipe, oraz instalowałeś Globala po MiFlash tak?
  2. Wątek został przeniesiony przez moderatora z działu Dyskusja ogólna do działu Kosz.
  3. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  4. Nie ma co porównywać Xiaomi do Szajsunga, mimo swoich błędów MIUI jest dużo sprawniejsze od TouchWiz, który wiesza się nawet na S6+, no i jest 2/3x tańsze xD
  5. Osoby używające te telefony raczej się tym nie przejmują, a producenci tak robią systemy, aby zamykał on apki, które zmulą system. Wątpię, aby ktokolwiek mając Samsunga/Sony/LG siedział i sprawdzał ile to mu system RAM zjada, trzeba korzystać z tego co się ma i cieszyć się, że działa :D.
  6. Dobra rada, ułatwia życie i niweluje ilość problemów na głowie... Zapomnij o RAMie... On jest po to, aby z niego korzystać, dopóki wszystko Ci chodzi płynnie, bez zwiech etc. to po co się tym przejmować? Ja na Mi4 mam po 100-200mb wolnego ramu i żyje. Dopóki wszystko chodzi to się tym w ogóle nie interesuj :D. Jedyne co mogę poradzić to zamykać Messager/FB bo tutaj akurat to są potworki od RAMu i potrafią zmulić telefon. (po prostu przesuć apkę w górę na liście, a ona zniknie).
  7. Chodzi Ci po prostu o Access Point? To z tego co wiem, to bez problemu możesz go tak podłączyć.
  8. 1. Ustawienia->Powiadomienia 2. Naciśnij przycisk pod ekranem (3 kreski). 3. Chmurki? W sensie? Możesz włączyć pływające okna, wtedy z góry będzie wysuwać się beleczka z szybką odpowiedzią. 4. Używam klaw Google i nic innego nie pobierałem. 5. Redmi 2 nie posiada T2W 6. To samo miejsce co pkt. 2.
  9. Ustawienia->Aplikacje->Aplikacje Domyślne (na dole do wyboru), zmień tam, a następnie wróć do zwykłego po zgraniu SMS.
  10. Na Chrome tego błędu nie wywala (przynajmniej mi), widzę kto pisze po prawej stronie działu i działa mi przekierowanie.
  11. Z tego co wiem to wszystkie xiaomi tak działają, 1 Sim do rozmów jest na 2G, druga do internetu 3/4G, z tego co pamiętam to jest to kwestia hardware, bo obie karty korzystają z 1 anteny. Tapu Tap z mi4 tap tap.
  12. Wszystko masz na stronie miuipolska w "Instrukcja Instalacji" oraz "FAQ".
  13. Ten temat służy do rozmowy o tym modelu, pytaniach i dowiadywaniu się "co i jak" z problemami piszemy w "Problemy techniczne", a raczej najpierw szukamy, a potem piszemy...
  14. Wątek został przeniesiony przez moderatora z działu Dyskusja ogólna do działu Kosz.
  15. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  16. Takie rzeczy piszecie w temacie zbiorczym, podpiętym pod ten dział.
  17. Podobny temat już istnieje, więc ten zamykam.
  18. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  19. Jeżeli na MiCloud pokazuje Ci 811 to masz 811.
  20. Na start naładuj go do 100%, następnie rób wszystko zgodnie z Instrukcją Instalacji MIUIPolska.
  21. To jest MIUI tutaj wszystko jest możliwe :D. Temat zostawie otwarty jeszcze prze 24-48h, jeżeli przez ten czas nie będzie problemów to można uznać to za rozwiązanie :P.
  22. Pierwsza instalacja MIUIPolska była poprzedzona wipe? W sumie, wygląda to tak, jakby telefon łapał w tej chwili "zadyszkę", może wipe cache rozwiąże problem? To tylko luźna propozycja, pierwsze co wpadło do głowy .
  23. Odpalasz apke, wybierasz TV etc. następnie klikasz głośniej lub ciszej tak długo, aż TV zaskoczy, gdy TV zaskoczy, potem już tylko dajesz następne kroki.
  24. MIUIPolska nie posiada OTA (Zapraszam do Instrukcji Instalacji MIUIPolska), polecam także przeczytać FAQ na stronie MIUIPolska.
  25. Nezumi

    etui-warto?

    Ipaky raczej coś takiego bym polecał. Nilkin lub takie coś z nillkina.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...