-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Coś mi podpowiada, że... może na miuipolska.pl oraz w temacie z każdą aktualizacją? Tak tylko zgaduje... -
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Samsungowi zalezy na kasie, a nie na tym czy procek sie bedzie grzac czy nie, juz nie raz pokazali że maja w d klientow. Szukaja po prostu wymowki, aby zrezygnowac ze snapa na zawsze i wybic swoje produkty. Akurat wierze dla samsunga bo w s7 chcieli wsadzic snapa 820. Co do zapewnien qualcomma to przypomne ze 810 z zapowiedzi i oficjalnego stanowiska kiedy byl wypuszczany nie grzeje sie, 615 tez sie nie grzeje, 808 naprawilismy problem. W praktyce wszystkie te procesory sie grzeja. I wsadza tam tego snapa, mimo tego ze niby sie grzeje, wiec na czym opierasz swoje zaufanie do samsunga? Bo raczej nie na faktycznym stanie ich urzadzen. Dopoki nie wyjdzie pierwszy smartfon z tym snapem i nie bedzie pierwszych sensownych pomiarow to nie ma sensu w ogole myslec o tym czy sie grzeje czy nie. Tapu Tap z mi4 tap tap. Na tym ze samsung juz zrezygnowal ze snapa i idzie w swoje procesory. Samsung chcial wsadzic snapa bo ten soc z zapowiedzi byl rewelacyjny. Przy produkcji telefonow pracuje grupa ludzi, inzynierow ktorzy wszystko testuja. Jak taki inzynier mowi jest lipa soc sie grzeje to co mam mu nie wierzyc? Mam wierzyc dla qualcomma ktory przy snapie 810 wmawial wszytkim ze wszystko jest ok gdzie wszyscy producenci krzyczeli ze snap sie grzeje. Pamietam jak zachowywal sie qualcomm ktory dopiero po kilku miesiacach przyznal sie do spieprzenia soca. Tak dla informacji to qualcomm jest jak samsung, liczy sie kasa a nie sprzet. Qualcomm to nie organizacja charytatywna. Czyli Qualcomm zatrudnia malpy?? Bo piszesz tak jakby tylko samsung mial wyszkolona ekipe inzynierow i byl jakas wyrocznia, uwazasz za samsung robi antyreklame z powodow tefhnicznych? Oni tak samo jak qualcomm chca sprzedac swoje procesory, zwykla gra firm i zabawa konsumentem, robienie mu papki z mozgu (o ile cos zostalo)... Tapu Tap z mi4 tap tap. -
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Samsungowi zalezy na kasie, a nie na tym czy procek sie bedzie grzac czy nie, juz nie raz pokazali że maja w d klientow. Szukaja po prostu wymowki, aby zrezygnowac ze snapa na zawsze i wybic swoje produkty. Akurat wierze dla samsunga bo w s7 chcieli wsadzic snapa 820. Co do zapewnien qualcomma to przypomne ze 810 z zapowiedzi i oficjalnego stanowiska kiedy byl wypuszczany nie grzeje sie, 615 tez sie nie grzeje, 808 naprawilismy problem. W praktyce wszystkie te procesory sie grzeja. I wsadza tam tego snapa, mimo tego ze niby sie grzeje, wiec na czym opierasz swoje zaufanie do samsunga? Bo raczej nie na faktycznym stanie ich urzadzen. Dopoki nie wyjdzie pierwszy smartfon z tym snapem i nie bedzie pierwszych sensownych pomiarow to nie ma sensu w ogole myslec o tym czy sie grzeje czy nie. Tapu Tap z mi4 tap tap. -
Masz tylko 1 wersję MIUIPolska dla Redmi Note 2, więc... wnioski chyba nasuwają się same... Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Dylematy nowego posiadacza Redmi note2 Prime
Nezumi odpowiedział(a) na Rafal_B temat w Dyskusja ogólna
1. Instrukcja instalacji z TWRP 2. MIUIPolska 7 Te 2 rzeczy potrzebujesz, aby ogarnąć telefon... Co do Flashify.... Odpal, następnie Panel Sterownia->Uprawnienia->ROOT.... -
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Samsungowi zalezy na kasie, a nie na tym czy procek sie bedzie grzac czy nie, juz nie raz pokazali że maja w d klientow. Szukaja po prostu wymowki, aby zrezygnowac ze snapa na zawsze i wybic swoje produkty. -
Bo aktywacja karty sim na koncie Xiaomi nie ma nic wspólnego z użytkowaniem karty... To jest raczej po to, aby podpiąć dany telefon i sim pod konto Xiaomi, abyś miał do niego dostęp przez przeglądarke np. Gdy telefon ktoś ukradnie.
-
Skala problemu z wybudzaniem ekranu/zawieszeniami/restartami
Nezumi odpowiedział(a) na Kriis88 temat w Problemy techniczne
3odpowiedz dodana. -
W ustawieniach klawy masz... Potem w ustawieniach dzwieku...
-
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Wierzysz Samsungowi? Bo ja nie xd dopoki nie zobacze telefonow z tym snapem, po premierach, to nie bede sie zastanawiac nad tym czy sie grzeje czy nie D. Qualcomm zapewnia ze nie, samsung ze tak, gualcommowi zalezy na sprzedazy snapa, a samsungowi na sprzedazy exynosa, obie "opinie" tyle samo warte :D -
Masz na myśli, zostawianie w tle, czy po prostu wywalanie apki(zamykanie całkowite)? W każdym razie, możesz i zamknąć aplikację całkowicie (aby nie działała w tle), albo zostawić sobie (i działa, możesz szybko do niej wrócić).
-
Ostateczna wersja v6 była w sierpniu, bodajżę 5.8.6, 5.5.8 jest dość stary i lepiej zainstalować v7 5.11.5, jest bardzo stabilny, bateria nieźle trzyma, z apkami nie ma problemów.
-
Instaluj najnowszy, masz Mi4, tutaj raczej nie ma "złych" romów... Są dobre i lepsze .
-
A co Ci to w sumie da, jeżeli i tak masz MIUI? Nie wiem, źle działa, coś jest nie tak? Bo ja na Mi4 na 4.4 nie narzekam, w sumie się cieszę, że jest 4.4 a nie 5.x.x... Zwróć uwagę na to, że użytkownicy Mi4i, Mi4c, RN2, dość często zgłaszają jakieś problemy, natomiast na Mi4 narzekań w wątku z aktualizacjami jest niewiele. To czy będzie 6.0 czy nie, wie tylko Xiaomi.
-
Ym nie? Znaczy, słuchawki działają, mikro już nie, w PC musisz podpiąć mikrofon pod osobne złącze, a słuchawki kabelek mają tylko 1 .
-
Możesz jeszcze spróbować wymienić kartę sim, niby też pomaga . Zrobisz to za free w każdym pkt. Play .
-
wersja 813 nie posiada pasma 900hz w WCDMA, prawdopodobnie zbieg okoliczności i zrywa połączenia akurat w takich momentach. Spróbuj połączyć telefon z 2G i zadzwonić, jeżeli dalej będzie zrywać to wina operatora, jeżeli będzie działać, to wina braku pasma 900hz.
-
Jaki model? Być może jest to "zbieg okoliczności", a być może wina operatora.
-
Kolejny... Wywal telefon bo masz za mało cyferek w AnTuTu (sam bóg musiał ten bench chyba robić bo wszyscy w niego ślepo wierzą)... Odinstaluj AnTuTu i masz problem z głowy! Tadam! Proste i skuteczne . Nie wiem co wy widzicie w AnTuTu... Zamykam bo to sensu nie ma, bo to ani problem sprzętowy, ani softu.. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Masz tam system od jakiegoś chińczyka, gdyby było MIUIPolska to miałbyś "wgrany MIUIPolska" a nie "miui z polskim językiem". Wszelkie instrukcje masz przecież na stronie miuipolska. Nigdy nie ufaj w opisy przedmiotów na allegro, taka moja dobra rada. 813 może (nie musi) gubić zasięg 3G, nic więcej, internet, telefony, sms działają normalnie (o ile internet na 2G może działać normalnie) i taka mała poprawka "MIUI" jest chińską nakładką, więc nie do końca rozumiem zdanie "nie ma chińskich nakładek itp,". W skrócie... kupujesz telefon, idziesz na www.miuipolska.pl, a następnie szukasz instrukcji instalacji dla Redmi 2 i instalujesz jedną z metod, przed instalacją robiąc wipe (przywrócenie do fabrycznych), żadna wielka filozofia . Po wipe+instalacji wszelki syf zostaje wyczyszczony.
-
Musisz zainstalowac przez TWRP... Masz zablokowane recovery i jezeli nie chcesz miec root to musisz pobrac rom od xiaomi.eu, nasze stable maja normalnie root. Tapu Tap z mi4 tap tap.
-
Redmi 2 na nowym sofcie nie widzi sieci GSM
Nezumi odpowiedział(a) na Demonek temat w Problemy techniczne
To masz cos mocno nie tak, miuipolska ma juz root, jezeli po instalacji dalej go nie ma to cos idzie nie tak.. W kazdym badz razie, poradzikes sobie wiec zamykam. Tapu Tap z mi4 tap tap. -
Wersja 813 po prostu nie ma pasma 900hz w wcdma, wiec mozna niekiedy gubic 3g jezeli w poblizu nie ma innych nadajnikow (btsearch i sprawdz sobie). Co do hearthstone i nawigacji to na wersji z 2gb ram wszystki pięknie dziala. Co do syfu... I tak robisz wipe i instalacje miuipolska zaraz jak dostaniesz telefon. Pamietaj aby w polu "Wiadomosc do sprzedawcy" napisac ze chcesz 2014811 i taka wtedy powinienes dostac. Tapu Tap z mi4 tap tap.
-
Redmi 2 na nowym sofcie nie widzi sieci GSM
Nezumi odpowiedział(a) na Demonek temat w Problemy techniczne
Panel Sterowania->Uprawnienia, aby nadac root aplikacji odpal ja, nastepnie odpal panel i w uprawnienach ->root dodaj aplikacje.
