Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Ustawienia->Urządzenie->Słuchawki i Dźwiek (czy jakoś tak)
  2. Nezumi

    słuchawki

    Nie narzekam na jakość mikro, często w pracy rozmawiam i jakoś nikt nie zgłaszał nic
  3. Nezumi

    słuchawki

    Piston v3.
  4. Technos jak najbardziej OK, masz go tutaj na forum, ten cały "kasini" w życiu nie słyszałem o nim.
  5. Nie ma więcej, mają to samo, + Mi4 ma nieużywane u nas 850Hz. Jeżeli masz jakieś szumy na mikro, to być może jest on uszkodzony? U mnie takich problemów nie ma,a w dodatku jakość rozmów przebija S5 czy G3. Zacznijmy od tego, że Mi4c jest nowy, więc pewnie jeszcze przez jakiś czas u nas będą występować jakieś większe problemy z softem, obstawiam miesiąc/2, a Mi4 zawsze będzie mieć lepiej dopracowany soft, w końcu jest flagowcem . Z RN2 będą podobne problemy co Mi4c (+ mogą dojść nowe bo to budżetowiec), ale jak pisałem, to wszystko jest kwestią czasu .
  6. wymagania jak na flagowca, a cene jak na budżetowca? Cudów nie ma. Mi3/Mi4/Mi4i/Mi4c/MiNote/MiNotePro, pasują do wymagań.. cenowo.. pasuje tylko Mi4i i Mi3 ew. Mi4 jeżeli sprowadzisz z chin i unikniesz VAT. "Zasięg w lesie" to już nie jest zależne tyle od telefonu, co od anten operatorów. "Dobra jakość rozmów" żaden z flagowych telefonów Xiaomi nie miał z tym problemu, problemy z głośnikiem/mikro występowały jak narazie w Redmi Note 2 i Redmi 2, ale problem z tym został rozwiązany na obu telefonach. "2lata musi wytrzymać" Kup jej Nokie 3310 -.- wybacz, ale czas żywotności telefonów aktualnie jest bardzo... losowy, jednemu wytrzymuje miesiąc, innym 4lata... "Dopracowany soft" że co? Nie istnieje taki, na każdym znajdziesz jakieś błędy, mniejsze lub większe. PS: Jeżeli uważasz, że jakość rozmów na Mi4 jest słaba, to jestem w szoku , aktualnie moja Mi4 wypada lepiej niż S4/5 znajomych czy LG G3, trzeba też pamiętać, że dużo zależy tutaj od operatorów.
  7. Jeżeli telefon nie rejestruje żadnych połączeń to ich nie ma. problem może leżeć po stronie Plusa i ich LTE. U mnie ilości pobranych danych przez apki zgodne są z tym co pokazuje Play24 na wykresach . Po 2 jeżeli telefon pokazuje nadal 3G to znaczy, że łączy się z 3G, a nie 4G, więc wina na 100% leży po stronie Plusa.
  8. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  9. Pokazuje ze wszystkich źródeł, nie ważne czy LTE, czy 3G, czy 2G. W Plus trzeba ręcznie zmienić APN, jeżeli to nie pomoże to zadzwonić na BOK operatora...
  10. Nie żeby coś, ale u mnie jeszcze weselej . Przed zmianami w Play24 miałem normalnie Mi4 LTE, teraz o
  11. Nezumi

    MiRecovery

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  12. Czyli AMD 8 rdzeniowy 3.5GHz, jest lepszy od Intel i5 4 rdzeniowy 3.5Ghz? Nie sama ilością rdzeni żyją urządzenia :), ważne jest też jak producent je ogarnął. W tym wypadku, snap 808 wypada spoooro lepiej od tego MTK, jak napisał @maaaciekmaaaniek to jest raczej poziom 4rdzeniowego Snapa 801. Rada na przyszłość, nie patrz na ilość rdzeni i ich moc, a na ich wykorzystanie w aplikacjach i ich "optymalizacje". W podanym przeze mnie przykładzie Intel niszczy w np. grach AMD, potwierdzają to rózne testy i benchmarki i na nie radzę patrzeć przy zakupie nawet telefonu... No byle nie AnTuTu. Musisz sobie zadać pytanie, czy potrzebujesz mocy procka 808 i bajerów z Mi4c, czy Redmi Note 2 Ci wystarczy? Jeżeli telefonu używasz do SMS/rozmowy/aplikacje typu FB/aparat, a nie grasz na nim to brałbym RN2.
  13. Ale co to kupującego interesuje? Sprzedaje towar jako oryginalny, a wysyła jakiś szajs, nic tylko zgłosić sprawę do niego, jak nie odda kasy w ciągu 14dni, to zgłosić sprawę na allegro, oni się nim odpowiednio zajmą. Jak dla mnie założyciel wątku ma jak nic jakąś parszywą podróbkę, powinien porobić zrzuty z dowodami, czyli to co opisł, brak FHD, inny procesor etc. i zgłosić sprawę sprzedającemu.
  14. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  15. Odsyłasz towar i sprzedawca ma 14dni na zwrot kasy, jeżeli tego nie zrobi, otwierasz dyskusje na Allegro, a oni załatwiają już resztę :).
  16. Ja sobie wrzuciłem limit tam i nalicza ok. Tak "pi razy drzwi", różnice zawsze będą, ponieważ operatorzy zaokrąglają dane w górę np. wykorzystałeś 120kb, to naliczą Ci 200kb, wykorzystałeś 23.2mb, to naliczą ci 24mb.
  17. Tutaj nawet nie chodzi o wydajność danego procka, a o hype jaki wywołuje... Jak ludzie widzą MTK to mimo wszystko robią krzywe miny i podchodzą do takich smartfonów z "dystansem", a widząc Snapdragona, nawet 810, są dużo bardziej skorzy do wydania większej ilości kasy .Qualcomm, wyrobił sobie pewną renomę, przez co nawet teraz, ze swoimi problemami, jest bardziej pożądany niż MTK. Moja szklana kula przepowiada, że to fake :<.
  18. Z tego co wiem musisz je najpierw włączyć, a następnie odpalić panel sterowania i dodać je do root, gdy są aktywne. Gdy są zamknięte jest to niemożliwe, ale pewny nie jestem, nie bawie się Rootem
  19. Obciążone serwery, korzystaj z mirrora :).
  20. Zaktualizuj przez Recovery, Metoda nr. 2.
  21. Albo padł Ci wyświetlacz, albo płyta główna, w każdym razie rozwiązanie jest 1, gwarancja, telefon nie musi spaść, ani się przegrzać, aby coś w nim walnęło... Płyty główne w PC też się potrafią zepsuć "bo tak". Zawsze możesz zrobić sobie Wipe, albo postawić system na nowo, ale moim zdaniem to nic nie da... Spróbuj zrobić jeszcze zwykłego SS z poziomu telefonu i wrzucić tutaj...
  22. Czy to ważne? Tnie Ci przez to telefon? To wyczyść sobie ram, nie tnie? To zostaw...
  23. Tak, też mamy i nie, nie można tego wyrzucić, to jest systemowa apka :).
  24. Nie mogę znaleźć tych zdjęć. Kupiłem to urządzenie: http://www.aliexpress.com/item/free-shipping-Micro-USB-HDMI-HDTV-Adapter-Slimport-OTG-SD-TF-M2-Card-Reader-For-Google/32346386426.html i nie mogę nic podłączyć. Dziwne, czy nikt nie podłącza smartfona do zewnętrznych wyświetlaczy przez kabel? To tak jakby laptopy nie miały wyjścia video. Po co kabel jak ma sie wifi? Trzeba tez zauwazyc ze smartfon nie jest laptopem i porownanie jest... Nijakie... Tapu Tap z mi4 tap tap.
  25. Były w wątku ogólnym RN2, tam szukaj.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...