Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Wysłać na gwarancję.
  2. Za daleko, nie złapie 1km-2km to już jest spory dystans. Różnica jak pisałem jest w zasięgu, jeżeli nie masz nadajników innych jak 900Hz WCDMA u siebie to 3G/H+ nie złapiesz, a mając 1 nadajnik na granicy "zasięgu" będzie Ci co chwilę rwać i gubić połączenie. Wejdź sobie na btsearch i zobacz jakie masz nadajniki u siebie.
  3. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  4. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  5. Ustaw tapetę poprzez Ustawienia->Wyświetlacz i problem zniknie -.-
  6. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza. Sprawdź sobie na btsearch jakie masz nadajniki. Z Kartą Play problemów raczej nie będzie bo tam masz roaming krajowy, gorzej z Orange.
  7. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  8. O rejestrację juz nie pyta ale dalej nie zawsze da się do mnie dodzwonić na 4 próby 2 razu nie dało się dodzwonić mimo dobrego zasięgu, pomocy, tak mam ustawione : Spróbuj może ustawić preferowane sieci 2G dla połączeń oraz 3/4G dla internetu, z tego co pamietam to telefony xiaomi maja 1 antene i jezeli na karcie internetowej masz 4G to na połączeniach trzeba dać 2G, ale tutaj pewny nie jestem, nie używam dual sima ; Tapu Tap z mi4 tap tap.
  9. A jest to powodem tego ze nie mogli się do mnie dodzwonić? Nie mam pojęcia, ale chyba warto spróbować Tapu Tap z mi4 tap tap.
  10. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  11. Dopóki nie podmieniłeś recovery na nowe (czyli nie instalowałeś xiaomi.eu/en.miui po wersji 5.10.22) to możesz normalnie instalować, Acid usuwa nowe recovery w RN2. Jeżeli zablokowałeś sobie recovery to: TWRP.
  12. Nezumi

    TWRP

    Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  13. Ustawienia->Xiaomi->Chmura Warto sobie założyć konto i korzystać w chmury, w końcu jest to za darmo (jednorazowy koszt to 50gr za sms międzynarodowy).
  14. Nezumi

    TWRP

    Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza. Hmm, a może: TWRP. Coś Ci to mówi?
  15. Zmień język na angielski, zarejestruj karty SIM w Chmurze Xiaomi (bo masz włączone konto), następnie zmień na polski.
  16. Dlaczego miałby być? Przecież oba to "hermes", a ROM MIUIPolska masz 1 dla FDD/TD/Prime...
  17. 1. 900Hz WCDMA 2014811. 2. 850Hz WCDMA 2014813. Oba są na "Polskę", tylko 811 ma wszystkie pasma, a 813 nie ma pasma 900.
  18. Wydaje mi się, że ma to związek z tym, że na ekranie blokady znika Ci zasięg, ba jestem tego pewny, w końcu sam wstawiłeś potwierdzające to SS. Zainstalowałeś najnowsze MIUIPolska z piątku? Bo ost. rom poprawia problemy z zasięgiem.
  19. Akurat używam Asusa, ale z tego co wiem, to router Xiaomi ma też obie te opcje.
  20. Spróbuj na innych motywach, być może to jego wina.
  21. IBG, Xon24, XFS, Gearbest.
  22. Czyli jak poprosiłaś o MIUI 7 to możesz dostać wszystko... Polecam zaraz po otrzymaniu telefonu wipe oraz następnie instalację MIUIPolska najnowszego i nie panikuj, kupując na allegro zawsze masz 14dni na zwrot. Tapu Tap z mi4 tap tap.
  23. Access Point lub opcja Client (zwal jak zwal), to opcja odbioru sygnalu i przekazywania go dalej wlasnie po kablu ethernet (rj45). W ten sposob mam podpiety dekoder od nc+. Router odbiera wifi z routera z pietra, a po rj45 do dekodera. Tapu Tap z mi4 tap tap.
  24. Wątek został przeniesiony przez moderatora z działu Dyskusja ogólna do działu Problemy techniczne.
  25. 813 nie obsługuje pasma 900Hz więc ma prawo gubić zasięgi 3G, ale 811 obsługuje wszelkie polskie pasma, więc nie powinno nic gubić. Zrób MiFlash, instalację systemu na czysto, coś czuję że mogło się coś namieszać przy takim mieszaniu romami ;<
×
×
  • Dodaj nową pozycję...