-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Karta SIM jest nieaktywna | + inne pytania
Nezumi odpowiedział(a) na Axles temat w Problemy techniczne
FAQ Serio... wejście tam trwa 10sek, a rozwiąże Twoje problemy. Aktywacja karty = chmura xiaomi. Zmień język na eng. aktywuj, zmień na polski. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
To, ze Aero działa, nie znaczy, że jest 900Hz w WCDMA, Aero pracuje również na 2100, które jest priorytetowo łączone aktualnie. Jeżeli masz wersję 813, to nie masz 900Hz i AMEN. PS: Miłego wojowania ze sprzedającym o zwroty, podaje nieprawdziwe informacje LUB sprzedaje podróbki: 4G: FDD-LTE 1800/2100MHz 3G: WCDMA 850/900/1900/ 2100MHz 2G: GSM 850/900/1800/1900MHz Redmi 2 nie posiada i 850 i 900 w 1 modelu, masz albo 900 w modelu 811, albo 850 w modelu 813 i nie ma żadnych sposobów, aby to tajemniczo zmienić.
-
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Viper nie dziala na androidzie 5.x, niby mozna go zainstalowac jakas okrezna droga, ale jak dokladnie to nie mam pojecia. -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Gdzie kupiłeś swojego Redmi Note 2 - Co instalują sprzedawcy w telefonach
Nezumi odpowiedział(a) na d3tr0 temat w Dyskusja ogólna
Macie strone miuipolska.pl gdzie macie i instrukcje instalacji i faq, a na forum w kazdym temacie krzyczy sie ze telefon trzeba kupic z glowa, a nie byle jak najtaniej. -
Mediatek w flagowym Note? Komuś się szklana kula popsuła...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Jeżeli jego wiedza na temat tego modelu to wsadzenie karty aero i stwierdzenie "działa" to jak najszybciej żądaj zwrotu pieniędzy... Ten człowiek nie ma pojęcia o produkcie który sprzedaje...
-
Jeżeli to jest 813 to nie ma bata aby obslugiwal wcdma 900hz, on ma 850hz. więc jeżeli Ci zależy na pasmie 900 to zwracaj.
-
Serwis telefonu zakupionego na xiaomiforsale.com
Nezumi odpowiedział(a) na krzysztof1506 temat w Serwis urządzeń
Nie chce tutaj bronić XFS bo to rzeczywiście długo, ale z tymi 'Europejskimi standardami" bym nie przesadzał . Ja z moim szczęściem dawałem monitor LG na gwarancję oraz płytę główną Asusa, także na gwarancję i... co ciekawe... Obie firmy zarzekały się, że gwarancję przeprowadzają DO 14dni. W obu przypadkach czekałem ponad 1.5miesiąca , a za każdym razem gdy do nich pisałem "co się dzieje" to zostawałem sławiony słowami "nie mamy informacji", albo "paczka powinna niedługo być u pana" i tak tydzień w tydzień :P. Także cieszmy się, że chociaż naprawiają, bo równie dobrze mogliby odsyłać do chin, a wtedy byśmy czekali 3x tyle znając XFS :D. -
Dylematy nowego posiadacza Redmi note2 Prime
Nezumi odpowiedział(a) na Rafal_B temat w Dyskusja ogólna
To usuń antutu i masz problem z głowy od dawna tego szajsu nie używam, bo wyniki nijak maja sie do wydajności telefonu. -
W takim razie Redmi Note 2 cenowo zblizone
-
Tutorial MiFlash masz tam wszystko :).
-
Czyli, nie przeczytałeś instrukcji, nie przeczytałeś tutoriali o MiFlash i nie masz pojęcia o numerach Redmi 2, a zabierasz się za zamiany ROMów? Nie mam więcej pytań... Masz widocznie modem 2014813, czyli bez 900Hz w WCDMA, idąc dalej tym tropem, instalujesz ROM 2014813 ze strony MIUIPolska, najlepiej zrobić MiFlash, aby pozbyć się syfu z poprzedniego systemu.
-
Powiem tak, jeżeli zainstalowałeś MIUIPolska to telefon jest oryginalny, nie powinien mulić i się wieszać, w końcu ma cholernego snapa 808, więc wina leży po stronie softu. Może MiFlash by postawił telefon na nogi?
-
Weryfikacja Xiaomi Proszę bardzo.
-
Albo 811, albo może Redmi Note 2, Mi4c, Mi4i, Mi4 2Gb , co prawda Mi4c i Mi4 2Gb to już większy wydatek, ale moim zdaniem warto jeżeli chcesz telefon na dłużej , sam zmieniałem Redmi 2 na Mi4 .
-
Niestety w Twojej okolicy widzę ciężko o 3G, jedyne nadajniki jakie są to 900Hz, LTE tylko z Orange i raczej zasięg nie złapie.
-
Jeżeli masz w zasięgu LTE, to karta internetowa będzie działać w 4G, karta do rozmów/sms 2G.
-
Nie wierz w to. Xiaomi nie da do serii "Redmi" (budżetowej) metalowej obudowy, czy (o la boga) czytnika linii papilarnych. Jak już się pojawi RN3, to za rok :P. Teraz do końca roku raczej już się nic nie pojawi :).
-
Nie mam zielonego pojęcia jak tego dokonał, ale jak chcesz to odsyłam do "Serwis->Gwarancja u Burizy", kojotek wgrał sobie SuperSu (nieumiejętnie) na Redmi 2 i rozwalił, prawdopodobnie płyta główna siadła. Ale ludzie to leniwe bestie i jak mają czegoś szukać (o mój boże cóż za wyczyn) to im witki opadają, wolą mieć wszystko podane na tacy :). Wolą zainstalować czystego Androida (zbugowanego i niepewnego bo to nieoficialny) i nie musieć szukać ikonek nowych, niż poszukać i pobawić się w apce motywy :D.
-
Z forum 1 osoba się zgłosiła z pękniętym wyświetlaczem (przez piwo :D), więc możesz "spać spokojnie" :D.
-
Radzę z tym uważać, 1 osoba już sobie tym uwaliła telefon :).
-
Różnica jest tylko w 3G/H+, tylko i wyłącznie, więc 2G śmiga normalnie, tak jak 4G.
