Jump to content

pavel

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 2

Recent Profile Visitors

726 profile views

pavel's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. U mnie też jasność trochę szaleje i motywy same się zmieniają (niekiedy nawet wciśnięcie zastosuj nic nie robi). Do tego zauważyłem taki problem: w aplikacji SMS (domyślna w MIUI) wybieram dołączanie zdjęcia. Jako aplikację mam do wyboru "Galeria" lub "Pliki". Wybieram galeria, pojawiają się miniaturki zdjęć. Po wybraniu i zaakceptowaniu dostanę komunikat "Aplikacja galeria została zatrzymana" i zdjęcia nie widać w MMSie.
 2. https://www.youtube.com/watch?v=bk1wCnVAHJc ponoć jutro ma być udostępniony. Co o tym myślicie? Będziecie przenosili się z MIUI?
 3. Full wipe to jest przywrócenie ustawień fabrycznych z poziomu Menu? Czy jakoś inaczej się to robi? Jak tak to możesz mi powiedzieć jak?
 4. Jeżeli karta jest widoczna jako napęd w komputerze to przestaje być dostępna z poziomu telefonu.
 5. Przeczytałem instrukcję, jednak czytałem też na innych stronach, że ten ROM jest nieoficjalny, wgrywany przez sprzedawców w celu supportu języków innych niż Chiński i Angielski. Wolę zapytać, czy coś nie jest tam namieszane itd.
 6. Mam aktualnie soft 66.66.77.00 (LHMCNCF) - odczytane za pomocą aplikacji Aktualizacje (duży napis MIUI i takie trzy kropeczki widoczne w prawym górnym rogu). Czy za pomocą tej aplikacji mogę zainstalować normalnie MIUI Polska (z poziomu menu -> Zainstaluj aktualizację)? Dostępne opcje w tym menu to: Pobierz aktualizację Xiaomi.eu Zainstaluj aktualizację Ustawienia aktualizacji Uruchom w recovery Co nowego? Czy muszę robić jaki backup?
×
×
 • Create New...