Jump to content

mizer82

Użytkownicy
 • Posts

  17
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

mizer82's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. OK. Sorki. Próbowałem zmienić dział ale nie znalazłem jak.
 2. Ok. Dzięki. W takim razie w którym miejscu znajduje się plik z bieżącymi smsami?
 3. Witam. Nie wiem czy w dobrym dziale piszę, w razie czego proszę o przeniesienie. Skasowałem sobie ważne informacje. W związku z tym chciałbym zapytać czy jest możliwość odzyskania skasowanych SMS-ów w Redmi 2. Ewentualnie w jakim pliku są one zapisywane i jak je odczytać. Nie mam synchronizacji z kontem Xiaomi. Pozdrawiam
 4. mizer82

  Problem z smsem

  Witam. Nie wiem czy w dobrym dziale piszę, w razie czego proszę o przeniesienie. Skasowałem sobie ważne informacje. W związku z tym chciałbym zapytać czy jest możliwość odzyskania skasowanych SMS-ów w Redmi 2. Ewentualnie w jakim pliku są one zapisywane i jak je odczytać. Nie mam synchronizacji z kontem Xiaomi. Pozdrawiam
 5. Odebrałem paczkę. Ja również otrzymałem 811. Nareszcie
 6. Witam. Mimo wątpliwości zamówiłem w poniedziałek od TV-SAT Redmi 2. Zgodnie z instrukcją sprzedającego w wiadomości przy zakupie podałem wersję 811. Pewnie jutro dojdzie mam nadzieję, że właściwa wersja. Jak tylko dostanę napiszę jaka przyszła. Danielos161 napisz proszę jak Ty dostaniesz.
 7. Czyli twierdzą, że mają 811 tylko, że niby Twoja wina, że nie podałeś modelu po zakupie. Więc teraz ewentualna wymiana. A już miałem nadzieję, że dostaniemy 811 (już miałem wczoraj zamawiać, bo mi także odpisali, że mają 811 na stanie). W takim wypadku poczekam jak rozwiążą Twój temat bo jeśli dostaniesz 811 to znaczy że mają a jak będą robić problemy to jedna wielka ściema. Pisz proszę na bieżąco jak rozwija się temat.
 8. kuczka76 jak tylko dostaniesz telefon napisz jaka wersja
 9. Jeśli chodzi o sklepxiaomi.pl patrz poprzednie posty. Co do podanej aukcji napisałem ponownie do sprzedającego Sklep_TV-SAT i czekam na odpowiedź.
 10. Właśnie zwrotu chciałbym uniknąć dlatego każdego sprzedawcę pytam o wersję bo w opisie przeważnie jest że obsługuje 900 a jeśli chodzi o wersję to mają 813. Pierwszy raz zadałem pytanie jak widać wyżej czy 813 obsługuje 3G 900 i jak sami widzicie wg. sprzedawcy obsługuje. Ufając Wam wiem że nie a nie widzę sensu wozić się po zakupie z odsyłaniem na swój koszt bo u mnie nie będzie działać 3G 900. Jak wynika z przytoczonej korespondencji jest to rażąca niewiedza sprzedającego lub jawne robienie klienta w bambo.
 11. Proszę o opinię jak to jest z wersją 2014813 i pasmem 3G 900. Poniżej korespondencja ze sklepxiaomi.pl dotycząca https://sklepxiaomi.pl/produkt/telefony-xiaomi/xiaomi-redmi-2-pro/. " Pytanie: Witam.Proszę o podanie wersji urządzenia (2014811 czy 2014813).Pozdrawiam. Odpowiedź: Witam Wersja jaką dysponujemy to : 2014813 pozdrawiamy obsługa magazynu wysyłkowego / M3 Pytanie: Witam.Czy podana wersja obsługuje tak jak podano w opisie 3G:WCDMA 900/2100MHz? Odpowiedź: Witam, Tak. " WTF? Jak to w końcu z tymi wersjami jest?
 12. Witam. Poszukiwania trwają dalej. Na razie bez rezultatów.
 13. Tak jak pisałem potrzebuję FV 23%. Z A4U dalej zero kontaktu. Nigdzie nie ma 811
 14. Niestety zero kontaktu z A4U (nie odpisują na maile, nie odbierają telefonu). Mam natomiast potwierdzenie od sprzedawcy BOMAR_COM że na aukcji http://allegro.pl/show_item.php?item=5732045486 jest model 2014811. Jeśli miał z nim ktoś do czynienia to proszę o opinie. Sprostowanie- jest to niestety wersja 1GB RAM.
 15. Dzięki. Zadałem pytanie odnośnie wersji (na ich koncie na allegro mają Redmi2 w tej samej cenie tylko 813- pytałem potwierdzili). Mam nadzieję, że potwierdzą, że ten z ich strony to 811 i wejdę do rodziny "Chińczyków"
×
×
 • Create New...