qmax

Użytkownicy
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About qmax

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  KRK

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi6,XRMN4

Recent Profile Visitors

740 profile views
 1. Brak apki Dialer/Kontakty/Wiadomości jakoś bym przeżył ale brak nagrywania połączeń jest dla mnie nie do przeskoczenia.
 2. W sumie to masz rację że to będzie problemem, zauważyłem że dialer jest inny ale nie wpadłem na to. Dzięki za odpowiedź.
 3. Witam. Kilka dni temu przesiadłem się z Mi6 na Mi9 lite. Mam pytanie dotyczące dwóch rzeczy: 1.Czy ten telefon ma tak jak w Mi6 nagrywanie połączeń ?? Nie znalazłem nigdzie tej opcji. 2.Jak zsynchronizować wiadomości i połączenia ze starego telefonu na nowy?? Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam. Sławek.
 4. Ja mam to samo ale z FB, walczyłem z tym już wcześniej ale odpuściłem.
 5. To ja coś od siebie napiszę : aktualnie mam Mi6 z Globalem 9.5.3.0 , wcześniej poprzednie wersje Globala i nie mam ani nie miałem nigdy problemu z łączeniem się BT w samochodzie. Samochód to stare BMW e60 z 2004 r. Natomiast miałem problem (nie bezpośrednio z BT w telefonie) z modułem w samochodzie, nie łączył mi się z telefonem, radio też szwankowało, wymieniłem na inny moduł i jest wszystko tak jak było przed awarią. Wniosek jaki mi się nasuwa jest taki, że może same moduły obsługujące wam BT w aucie nie są do końca kompatybilne z nowym BT 4.0 w Mi6. Ale to takie moje luźne przemyślenia, niekoniecznie mogą mieć odzwierciedlenie w rzeczywistości
 6. Ja również mam już 9.5.3 i powiadomienia FB dalej mi nie działają, reszta OK.
 7. Aktualizacja ma wyjść z początkiem kwietnia, mam nadzieje że rozwiąże te problemy.
 8. Mam podobnie ale w FB i Messenger. Nie mam pojęcia co z tym zrobić, jak nie znajdę sposobu na rozwiązanie problemu, to czeka mnie reset do ustawień fabrycznych.
 9. Niestety u mnie mimo wersji Global 9.2.3.0 dalej to samo z powiadomieniami.
 10. U mnie tak jest z FB,Gmail,Messenger'em - wyświetla powiadomienie ale nie mam dźwięku. Mam MiFit który na szczęście wibruje jak coś przychodzi.
 11. Zróbcie według tego poradnika, w innym temacie kolega Gherion podał link do tego tematu i ja z niego skorzystałem, działa. Kolejne aktualizacje już normalnie idą przez OTA. http://en.miui.com/thread-371349-1-1.html
 12. No w sumie racja, oczywiście że przez FlashTool i tak właśnie robiłem
 13. Ja też tak miałem, aktualizację trzeba zrobić przez MiFlash według poradnika http://en.miui.com/thread-371349-1-1.html , był już o tym temat i tam kolega Gherion podał właśnie ten link, sprawdzone,działa, tylko trzeba zrobić sobie backup i potem przywrócić bo będziesz miał telefon w stanie fabrycznym.
 14. Ten typ chyba tak ma bo u mnie to samo. Edit: Sprawdzone, działa.
 15. Wgraj Globala i będziesz miał po problemie