Jump to content

qmax

Użytkownicy
 • Posts

  92
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  KRK

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi6,XRMN4

Recent Profile Visitors

883 profile views

qmax's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

5

Reputation

 1. Cześć. Czy spotkał się ktoś z Was z takim problemem : rozmawiam przez telefon w trybie normalnym, przełączam na tryb głośnomówiący i z lekkim opóźnieniem wyłącza się mikrofon. Rozmówca przestaje mnie słyszeć, przełączam ponownie na tryb normalny i wszystko jest ok. Wymieniłem płytkę z mikrofonem (tą ze złączem USB-C bo na niej jest zlokalizowany mikrofon) ale niestety nic to nie zmieniło. Zacząłem podejrzewać, że problem jest w sofcie i wrzuciłem miui 11, ale nic to nie zmieniło. Macie jakieś pomysły ???????
 2. Do autora wątku, mam dokładnie ten sam objaw na global dev 12.1 aktualnie 20.7.30 ale od kilku wersji nie naprawiło się jeszcze.
 3. Brak apki Dialer/Kontakty/Wiadomości jakoś bym przeżył ale brak nagrywania połączeń jest dla mnie nie do przeskoczenia.
 4. W sumie to masz rację że to będzie problemem, zauważyłem że dialer jest inny ale nie wpadłem na to. Dzięki za odpowiedź.
 5. Witam. Kilka dni temu przesiadłem się z Mi6 na Mi9 lite. Mam pytanie dotyczące dwóch rzeczy: 1.Czy ten telefon ma tak jak w Mi6 nagrywanie połączeń ?? Nie znalazłem nigdzie tej opcji. 2.Jak zsynchronizować wiadomości i połączenia ze starego telefonu na nowy?? Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam. Sławek.
 6. Ja mam to samo ale z FB, walczyłem z tym już wcześniej ale odpuściłem.
 7. To ja coś od siebie napiszę : aktualnie mam Mi6 z Globalem 9.5.3.0 , wcześniej poprzednie wersje Globala i nie mam ani nie miałem nigdy problemu z łączeniem się BT w samochodzie. Samochód to stare BMW e60 z 2004 r. Natomiast miałem problem (nie bezpośrednio z BT w telefonie) z modułem w samochodzie, nie łączył mi się z telefonem, radio też szwankowało, wymieniłem na inny moduł i jest wszystko tak jak było przed awarią. Wniosek jaki mi się nasuwa jest taki, że może same moduły obsługujące wam BT w aucie nie są do końca kompatybilne z nowym BT 4.0 w Mi6. Ale to takie moje luźne przemyślenia, niekoniecznie mogą mieć odzwierciedlenie w rzeczywistości
 8. Ja również mam już 9.5.3 i powiadomienia FB dalej mi nie działają, reszta OK.
 9. Aktualizacja ma wyjść z początkiem kwietnia, mam nadzieje że rozwiąże te problemy.
 10. Mam podobnie ale w FB i Messenger. Nie mam pojęcia co z tym zrobić, jak nie znajdę sposobu na rozwiązanie problemu, to czeka mnie reset do ustawień fabrycznych.
 11. Niestety u mnie mimo wersji Global 9.2.3.0 dalej to samo z powiadomieniami.
 12. U mnie tak jest z FB,Gmail,Messenger'em - wyświetla powiadomienie ale nie mam dźwięku. Mam MiFit który na szczęście wibruje jak coś przychodzi.
 13. Zróbcie według tego poradnika, w innym temacie kolega Gherion podał link do tego tematu i ja z niego skorzystałem, działa. Kolejne aktualizacje już normalnie idą przez OTA. http://en.miui.com/thread-371349-1-1.html
 14. No w sumie racja, oczywiście że przez FlashTool i tak właśnie robiłem
 15. Ja też tak miałem, aktualizację trzeba zrobić przez MiFlash według poradnika http://en.miui.com/thread-371349-1-1.html , był już o tym temat i tam kolega Gherion podał właśnie ten link, sprawdzone,działa, tylko trzeba zrobić sobie backup i potem przywrócić bo będziesz miał telefon w stanie fabrycznym.
×
×
 • Create New...