Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. FAQ Serio... wejście tam trwa 10sek, a rozwiąże Twoje problemy. Aktywacja karty = chmura xiaomi. Zmień język na eng. aktywuj, zmień na polski. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  2. To, ze Aero działa, nie znaczy, że jest 900Hz w WCDMA, Aero pracuje również na 2100, które jest priorytetowo łączone aktualnie. Jeżeli masz wersję 813, to nie masz 900Hz i AMEN. PS: Miłego wojowania ze sprzedającym o zwroty, podaje nieprawdziwe informacje LUB sprzedaje podróbki: 4G: FDD-LTE 1800/2100MHz 3G: WCDMA 850/900/1900/ 2100MHz 2G: GSM 850/900/1800/1900MHz Redmi 2 nie posiada i 850 i 900 w 1 modelu, masz albo 900 w modelu 811, albo 850 w modelu 813 i nie ma żadnych sposobów, aby to tajemniczo zmienić.
  3. Viper nie dziala na androidzie 5.x, niby mozna go zainstalowac jakas okrezna droga, ale jak dokladnie to nie mam pojecia.
  4. Nezumi

    TDD czy FDD

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  5. Macie strone miuipolska.pl gdzie macie i instrukcje instalacji i faq, a na forum w kazdym temacie krzyczy sie ze telefon trzeba kupic z glowa, a nie byle jak najtaniej.
  6. Mediatek w flagowym Note? Komuś się szklana kula popsuła...
  7. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  8. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  9. Jeżeli jego wiedza na temat tego modelu to wsadzenie karty aero i stwierdzenie "działa" to jak najszybciej żądaj zwrotu pieniędzy... Ten człowiek nie ma pojęcia o produkcie który sprzedaje...
  10. Jeżeli to jest 813 to nie ma bata aby obslugiwal wcdma 900hz, on ma 850hz. więc jeżeli Ci zależy na pasmie 900 to zwracaj.
  11. Nie chce tutaj bronić XFS bo to rzeczywiście długo, ale z tymi 'Europejskimi standardami" bym nie przesadzał . Ja z moim szczęściem dawałem monitor LG na gwarancję oraz płytę główną Asusa, także na gwarancję i... co ciekawe... Obie firmy zarzekały się, że gwarancję przeprowadzają DO 14dni. W obu przypadkach czekałem ponad 1.5miesiąca , a za każdym razem gdy do nich pisałem "co się dzieje" to zostawałem sławiony słowami "nie mamy informacji", albo "paczka powinna niedługo być u pana" i tak tydzień w tydzień :P. Także cieszmy się, że chociaż naprawiają, bo równie dobrze mogliby odsyłać do chin, a wtedy byśmy czekali 3x tyle znając XFS :D.
  12. To usuń antutu i masz problem z głowy od dawna tego szajsu nie używam, bo wyniki nijak maja sie do wydajności telefonu.
  13. W takim razie Redmi Note 2 cenowo zblizone
  14. Tutorial MiFlash masz tam wszystko :).
  15. Czyli, nie przeczytałeś instrukcji, nie przeczytałeś tutoriali o MiFlash i nie masz pojęcia o numerach Redmi 2, a zabierasz się za zamiany ROMów? Nie mam więcej pytań... Masz widocznie modem 2014813, czyli bez 900Hz w WCDMA, idąc dalej tym tropem, instalujesz ROM 2014813 ze strony MIUIPolska, najlepiej zrobić MiFlash, aby pozbyć się syfu z poprzedniego systemu.
  16. Powiem tak, jeżeli zainstalowałeś MIUIPolska to telefon jest oryginalny, nie powinien mulić i się wieszać, w końcu ma cholernego snapa 808, więc wina leży po stronie softu. Może MiFlash by postawił telefon na nogi?
  17. Weryfikacja Xiaomi Proszę bardzo.
  18. Albo 811, albo może Redmi Note 2, Mi4c, Mi4i, Mi4 2Gb , co prawda Mi4c i Mi4 2Gb to już większy wydatek, ale moim zdaniem warto jeżeli chcesz telefon na dłużej , sam zmieniałem Redmi 2 na Mi4 .
  19. Niestety w Twojej okolicy widzę ciężko o 3G, jedyne nadajniki jakie są to 900Hz, LTE tylko z Orange i raczej zasięg nie złapie.
  20. Jeżeli masz w zasięgu LTE, to karta internetowa będzie działać w 4G, karta do rozmów/sms 2G.
  21. Nie wierz w to. Xiaomi nie da do serii "Redmi" (budżetowej) metalowej obudowy, czy (o la boga) czytnika linii papilarnych. Jak już się pojawi RN3, to za rok :P. Teraz do końca roku raczej już się nic nie pojawi :).
  22. Nie mam zielonego pojęcia jak tego dokonał, ale jak chcesz to odsyłam do "Serwis->Gwarancja u Burizy", kojotek wgrał sobie SuperSu (nieumiejętnie) na Redmi 2 i rozwalił, prawdopodobnie płyta główna siadła. Ale ludzie to leniwe bestie i jak mają czegoś szukać (o mój boże cóż za wyczyn) to im witki opadają, wolą mieć wszystko podane na tacy :). Wolą zainstalować czystego Androida (zbugowanego i niepewnego bo to nieoficialny) i nie musieć szukać ikonek nowych, niż poszukać i pobawić się w apce motywy :D.
  23. Z forum 1 osoba się zgłosiła z pękniętym wyświetlaczem (przez piwo :D), więc możesz "spać spokojnie" :D.
  24. Radzę z tym uważać, 1 osoba już sobie tym uwaliła telefon :).
  25. Różnica jest tylko w 3G/H+, tylko i wyłącznie, więc 2G śmiga normalnie, tak jak 4G.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...