Jump to content

penguino

Użytkownicy
 • Posts

  236
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,423 profile views

penguino's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

32

Reputation

 1. Żadna z tych aplikacji nie będzie nigdy użyta. Activity Launcher na nie nie działa. Opcja wyłączenia jest nieaktywna.
 2. Póki co główna zmianą jest to, że MIUI 9 dowaliło śmieci. Wie ktoś jak wyłączyć/usunąć MiDrop i Mi Wideo? Da się wyłączyć skarbiec aplikacji?
 3. Z - w środku miasta z pełnym zasięgiem. Bez chyba też ale krótko testowałem - 12% nie wystarczyło na noc.
 4. Na gwarancji. Miałem zostać z cegłą za 10% kupon. Nie przyjąłem, poleciał na gwarancję jeszcze raz i teraz Goldway oraz ich lokalny przedstawiciel(GoldwayPL) twierdzą, że Redmi 3S rozładowujący się sam w 3 dni (ponad 30% dziennie, 0h na ekranie) jest w pełni sprawny.
 5. Po pół roku bojów oraz interwencji lokalnego przedstawiciela wszyscy stwierdzili, że Redmi 3S rozładowujący się w tempie ponad 30% dziennie (w trybie standby, bez żadnego użytkowania, 0h na ekranie), do zera w 3 dni - jest całkowicie sprawny. To chore...
 6. Miflash by nie pomógł. Podobno gdy wymieniają płytę główną (nie mam potwierdzenia, ale może wymienili?) to nowa nieco różni się od oryginalnej i ma "zapobiegać" aktualizacjom przez OTA. PS. Oszuści z Goldwaya przeszli samych siebie, zaproponowali mi 10$, gwarancja idzie się gwizdać, ja zostaję z drogą cegłą. Chamstwo i oszustwo.
 7. Goldway zszedł na psy, maja fatalną obsługę klienta, ichniejsza gwarancja (z wysyłką do Chin) to pic na wodę, wymigują się jak mogą, biorą pieniądze a potem odsyłają telefon nie naprawiony, z dwiema wadami zamiast jednej. Do tego mają dość wysokie ceny.
 8. Redmi 3S wrócił z dwumiesięcznych wojaży po Chinach i zużył 12% baterii w ciągu 8h czuwania. To 36% dziennie. Nigdy więcej Chińskiego badziewia.
 9. A jednak - gdy bateria spadłą do 15% telefon wyszedł z bootloopa i się uruchomił bez aktualizowania. PS. Czy w kopii zapasowej można jakoś odnaleźć nazwę konta Google? Choćby sam email...
 10. Prawda to, że telefon powinien zaprzestać prób aktualizacji gdy bateria spadnie poniżej 15%?
 11. Kolejne przeboje z Xiaomi. Po dwumiesięcznej naprawie (drenaże baterii) 3S wrócił wyładowany do zera, po częściowym naładowaniu pojawiła się aktualizacja do 8.5.3.0 MALMIED i ... od 2 godzin zatrzymuje się na tym etapie: Co jakiś czas startując od nowa. Nigdy nie miałem większej ochoty walnięcia czymś o ziemię niż z tym szajsem.
 12. Nie mam pojęcia co napisałeś.
 13. To teraz małe podsumowanie z większa ilością screenshotów: Bateria non stop leci równo w dół, niemal niezależnie od tego czy telefon jest używany czy nie. MIUI 8 6.12.15. Jak do tego podejść?
×
×
 • Create New...