Jump to content

glimar

Użytkownicy
 • Posts

  34
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

glimar's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Dzisiaj wyłączyłem telefon. Wstanie zajęło mu jakieś 40 minut. Jest postęp. Mam zgodę na odblokowanie bootloadera. Robić to i kombinować ?
 2. Telefon wstał.Nie wiem jak ale wstał.Po siedmiu godzinach . To ja dziękuję za takie aktualizacje. Miui 9.2 Stabilna 9.2.4.0 (MHOMIEK) uruchomiona. Dziękuję wszystkim za porady. Udało się.
 3. Pobrałem MiunLock. Zgłosiłem prośbę o zgodę na odblokowanie. I tyle. Czekam. Recovery: opcje : reboot, wipe data, connect whit MiAssistant. Reboot - nic nie daje Wipe data - strach uruchamiać Connect whit Mi Assistance - podłączyłem do komputera. Czy pobrać Mi PC Suite ? Mi Pc Suite nie widzi telefonu.
 4. o co chodzi ze zgodą na odblokowanie i czy konto Xiaomi to to samo co Mi Cloud ?
 5. kompa z windą będe miał za godzinę. co pobrać i jak to zrobić
 6. próbuję włączyć FastBoot. Pojawia się ludek w śmiesznej czapce i nic poza tym. Komputer na linuxie. Nie mam pojęcia o odblokowywaniu bootloaderów i innych cudach związanych z telefonami.
 7. Dzisiaj rano miałem informację na telefonie o aktualizacji. Kliknąłem pobierz. Pobrał wszystko i poprosił o restart. Grzecznie zgodziłem się i to był ostatni mój kontakt z telefonem. Nie uruchamia się mieli cały czas i nie pojawia się ekran startowy. Miałem wgrywane kiedyś ( serwis Wrocław) MiuiPolska. Niestety na początku roku musiałem zrobić reset przez chmurę i zdaje się że wróciło mi stare Miui. To do niego była ta aktualizacja. Pytanie jest następujące : Co zrobić ( i jak), żeby uruchomić telefon? Tryb FastBoot nie działa. Dla chmury telefon jest offline i nie można się z nim połączyć. Jak mawiają rdzenni Niemcy "HIIIILLLLLLFEEEE "
 8. Kabli setki, porty zmieniane, komputery zmieniane, systemy operacyjne zmieniane, telefon "goły" - żadnych gumoosłon
 9. Witam. Po podłączeniu telefonu do komputera następuje niekończąca się sekwencja podłączeń/rozłączeń. Cały czas komputer ( i telefon) sygnalizuje na przemian podłączenie i odłączenie urządzenia. Dodam że ładowarka działa bez zarzutu. O co chodzi ?
 10. Odgrzeję temat - może komuś kiedyś się przyda. Wymieniałem wyświetlacz w RN3pro. Pasuje wyświetlacz do RN3. To ten sam wyświetlacz. Kupiłem u Chińczyka na Aliexpress. Przesyłka przyszła po ok. 2 tygodniach. Bardzo dobrze zabezpieczona. Wymiana nie jest bardzo skomplikowana. Wystarczy być ostrożnym i delikatnym a wszystko idzie gładko i prowadzi do sukcesu. pozdrawiam domowych naprawiaczy
 11. Sprawdź tutaj : http://www.dragon-tt.com/ Z opisu wynika że wyświetlacz RN3 i RN3 PRO to ten sam sprzęt. Cena nieco wyższa ale firma podobno solidna.
 12. Odświeżę temat Przyszedł czas zabrać się za naprawę telefonu. Zmuszony do samodzielnego działanie mam kilka pytań odnośnie części. Potrzebne będą :Ekran z dotykiem, Srebrna ramka , plecki przykrywające baterię. O lie wiem, że ekran pasuje od RN3 to jak wygląda sprawa pleców ? Czy to też to samo ? No i ta nieszczęsna srebrna ramka. Czy aby ją wymienić muszę kupić cały korpus ? czy jest on montowany razem z ekranem i stanowi całość? Jeśli ktoś posiada wiedzę na ten temat chętnie zaczerpnę z niej informacji. Przeglądam części na www.dragon-tt.com. Niby wszystko jest ale czy właściwe ?
 13. Dzieki wielkie. Sklep fajny i mają to co mnie interesuje. Trochę źle podlinkowany adres sklepu. Może popraw ku potomnym.
 14. No tu raczej No tu raczej Acid nie pomoże. Chyba że w przyszłym tygodniu. Zdaje się że czeka mnie rękodzieło. Potrzebuje tylko wiedzieć jaki i gdzie kupić. Reszta w rękach opatrzności i moich skromnych umiejętności.
 15. Pisalem . Odpowiedź jednoznaczna. " nie serwisujemy tego modelu". Dzwonilem. Za trzy tygodnie będą graty do tego modelu. Trochę długo. Pasuje ekran od XRN3. To dobra wiadomość. Może ktoś ma?
×
×
 • Create New...