-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Technos i A4U dają F-VAT .
-
Kurde, to moi rodzice są nadzwyczajni (w sumie, nie zaprzeczam!) . Żyjemy w XXIw, gdzie język angielski jest normą, każdy zna chociażby podstawy .
-
Tutaj nawet nie o zasięg chodzi, a o jakość . U mnie Plus ma na LTE po 1-2mb/s i zapomnij o większych prędkościach, a np. T-mobile 50-60mb/s bez problemu śmiga po godzinie 18 . W Play'u mam różnie.. rano ~30mb/s, a wieczorem 3-4mb/s...
-
Nie upadł Ci czasami telefon? Spróbuj wyczyścić dane aplikacji aparat, ew. możesz próbować wipe cache/data lub ponowną instalację ROM, ale możliwe, że się aparat odpiął od płyty podczas upadku/uderzenia.
-
Ja bym na początku sprawdził, który z operatorów ma u Ciebie najlepszą jakość usługi, bo u jednego jest to Play, a u innego Plus, czy Orange, T-mobile... Dopiero potem porównał oferty usługodawców i wybrał tą najkorzystniejszą cenowo. U mnie np. najlepszą ofertę miał Play (tyle, że ja w abonamencie), za 20zł mam nielimitowany LTE, które mam wszędzie gdzie bywam, a do tego 6Gb neta po 2/3G .
-
Że niby ciężko sprzedać telefon z językiem angielskim? Kurde! Rozbawiłeś mnie! Bierz Redmi 3 i się nawet nie zastanawiaj, po co iść w zeszłoroczny model, jeżeli stać Cię na tegoroczny ze sporo lepszym procesorem?
-
Xiaomi instaluje jakieś śmieci? Kurde, mam ich telefony od roku, a jeszcze żadnej śmieciowej apki nie znalazłem . Nie, Xiaomi nie wrzuca śmieciowych apek, w romie Global masz po prostu Google Play... To nie jest Samsung -.-
-
Ja bym brał Mi4s, co prawda świeżynka, więc na MIUIPolska trzeba będzie poczekać, ale z tej 3, jest to moim zdaniem najlepszy wybór. Niestety Mi4s będzie posiadał zablokowany bootloader, ale tym bym się nie przejmował, na forum jest poradnik, co robić, aby odblokować. Najlepiej prosić o oryginalny soft GLOBAL od Xiaomi, bo te ichnie sklepowe "multi" to zwykły syf...
-
O ile telefon będzie oryginalny to... dlaczego by nie?
-
Człowieku w ogóle na to nie patrz... Ja żyje na Mi4 w wersji 2Gb RAM, na co dzień mam ~700mb, to mam telefon wywalić to kosza? Będzie RAM potrzebny, to Android go zwolni, a dopóki nie jest, to sam sobie nim będzie zarządzać w miarę potrzeb...
-
Android 6.0 na MIUI 6.1.28 - czy warto zmieniać na piankę?
Nezumi odpowiedział(a) na Niksior temat w Dyskusja ogólna
Jeżeli kogoś interesuje bateria w Mi4 na ostatniej aktualizacji to podaje zrzuty. Intensywne użytkowanie, 1h live (twitch), internet (3h), do tego zabawa motywami oraz słuchanie Spotify (jakieś pół dnia 4-5h, przy których moje biedne Pistonki v3 wyzionęły ducha[*])+ częsta zmiana nadajników (normalka w mojej miejscowości, sieć Play). Śmiem twierdzić, że jesteśmy bardzo blisko doprowadzenia Andka 6.0 do stanu andka 4.4 od strony baterii . PS: Nah, niech mod połączy posty, coś nie pykło mi w edycji starego i walnęło nowy -
Nie szukaj "najtaniej", a "najpewniej"... Xiaomi i tak jest już tanie więc, po co żydzić? Kup w XiaomiForSale, albo u Technosa.
-
Mi4s jest równie ciekawe, co więcej, ja jestem jednam zwolennikiem alu-ramek, podobaja mi sie także... Mi4c, czy Mi4s? Kwestia gustu... No i troszku wiary w ludzi! Niektórzy potrafią się "nawrócić" z jedynej "słusznej wiary" jaką jest Apple .
-
Wakelock Detector. Programik, który jak już wyjaśniali koledzy, sprawdza co wybudza telefon oraz ile razy to robi w ciągu "cyklu"(od naładowania do 100% do ponownego zaladowania), jako że masz odpalone ciągle dane mobilne oraz BT to takich aplikacji może być sporo . U mnie np. praktycznie co aktualizacje wciska się "Google" wybudzając telefon tysiące razy i pożerając baterię. Sam Facebook potrafi mieć kilka do kilkunastu tyś. wybudzeń na cykl, a co za tym idzie, konsumuje baterię, jak dziecko cukierki .
-
Moim zdaniem zbyt wiele czynników wpływa na zużycie baterii, aby sugerować się tylko i wyłącznie SOT'em... Ja na Mi4 potrafię wyciągnąć zarówno 5h, jak i 30min... wszystko zależy od dnia, chęci, czasu... Także ja bym zaczął od np. sprawdzenia w WLD, jakie aplikacje nam "podjadają" baterię i spróbować je "ujarzmić" .
-
Winne jest chyba samo forum/strona, gdzieś coś się "sypnęło", ew też serwer (wczoraj był problem, żeby się w ogóle do serwera połączyć).
-
Może wyślij telefon do MiCenter? Może Acid ma jakieś części u siebie .
-
Android 6.0 na MIUI 6.1.28 - czy warto zmieniać na piankę?
Nezumi odpowiedział(a) na Niksior temat w Dyskusja ogólna
Dajcie jeszcze z... może miesiąc i będzie "stabilnie" jak na 4.4 . -
ew. Redmi 3, ma 5" .
-
Bo rok 2016 się jeszcze nie skończył? Skończy się rok, powstanie i takie subforum.
-
Tak.
-
Tylko język angielski, więc MIUIPL i tak będzie trzeba wgrywać dla polskiego języka, a co za tym idzie, odblokować bootloader...
-
https://i.mi.com/ Tutaj spróbuj.
-
Acid naprawia tylko dla IBG, dla XFS już od dawna nie robi .
-
Oficjalny jest w Chinach, XFS ma swój własny serwis w Czechach, Technos w Polsce. Nie ma co liczyć tak na prawdę na serwis w PL od polskich sprzedawców... zazwyczaj jest to chwyt marketingowy, nic więcej.
