-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Bateria leci niemiłosiernie w nowym telefonie
Nezumi odpowiedział(a) na Karoleq121 temat w Problemy techniczne
Nie, nie zainstalowała się jeżeli proces instalacji nie przeszedł... -
Nie mam Pojęcia jak zainstalować room na Xia RN2
Nezumi odpowiedział(a) na krzysztof196 temat w Problemy techniczne
Nie wiem co to za mieszanka softu, ale instaluj MIUIPolska ;-; -
"Jak będzie, to będzie, ni szybciej, ni później, tylko właśnie wtedy" że się ośmielę cytować klasyka .
-
Za "profesjonalizm" się płaci niestety . Zawsze pewny towar, pewna gwarancja, świetny kontakt, więc cóż . Ceny są.. raczej bym rzekł normalne, niskie ma XFS i Technos .
-
Bateria leci niemiłosiernie w nowym telefonie
Nezumi odpowiedział(a) na Karoleq121 temat w Problemy techniczne
Porównaj sobie MD5 paczki na PC/tel i na stronie, pobierz ponownie jeżeli jest inna.. -
Czy można instalować MIUI 5 na nowym Redmi 2s pro?
Nezumi odpowiedział(a) na piotrk87 temat w Dyskusja ogólna
Redmi2 wyszedł na MIUI 6 więc nie, nie zainstalujesz MIUI 5. -
XFS, Technos, A4U...
-
No nie jest to flagowy produkt, ale za cenę ~120$ nie wymagajmy cudów ! Baterią raczej zawiedziony w Redmi 3 nie będzie, aparat jest OK, muzyka nie wiem, ale raczej jest... normalnie? Nie ma tutaj jakichś DAC'ów, czy innych "polepszaczy".
-
Czyli usprawiedliwiajmy sprzedawcę, bo kupuje i sprzedaje syf? Jeżeli ktoś chce sprzedawać telefony Xiaomi, czy jakiekolwiek inne chińczyki, to niech wie co sprzedaje, a nie wykręca się "tak dostaliśmy". Jeżeli są takie sklepy jak Technos, czy A4U, które potrafią wgrać właściwy, sprawny i bezpieczny soft oraz sprzedawać w przystępnej cenie, to dlaczego inni mają tego nie robić, co więcej, ma się ich "usprawiedliwiać" cwanym chińczykiem? Masa ludzi kupuje telefon i nawet na fora nie zagląda tylko... używa... a potem się słyszy, że "Xiaomi to szmelc", jak sprzedawcy nam syf w sofcie serwują...
-
Masz Redmi2, więc masz root .
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Również jestem z Inbox'em od beta testów i gorąco polecam .
-
https://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/
-
MIUIPolska nie ma stable... resztę dopowiedz sobie sam.
-
iReader - albo inny program do czytania z polskimi znakami
Nezumi odpowiedział(a) na gr_eg temat w Dyskusje o aplikacjach
ja polecam UbiReader, świetna aplikacja, pięknie układa książki na "półkach", możliwość kupna książki/pobrania od nich, a do tego możliwość wrzucenia własnych książek do konta, w płatnej wersji . -
Kwestia Androida 6.0 i tak, mogą to poprawić, kiedy? Nikt nie wie.
-
MIUIPolska zainstalowane?
-
mam białą wersję, czarnej w łapkach nie miałem ;< Mi4 mam od... sierpnia, początek sierpnia i spisuje się na medal, jak za 1000zł to na Złoto . Chronię? 3mk Flexible Glass na ekranie + drewniane plecki .
-
o Mi4s na chwilę obecną nikt nic nie wie. Ja używam Mi4 2Gb i nic nie muli, 2Gb RAM jest idealne dla MIUI . Wszystko też zależy do czego telefon stosujesz.,..
-
Z czarną wersją od zawsze są problemy... Nie mam pojęcia dlaczego, ale produkują tylko białe z wersji 3Gb RAM, a czarne w wersji 2Gb RAM.
-
czy naprawial ktoś swoje xiaomi w tym serwisie ?
Nezumi odpowiedział(a) na mario86 temat w Serwis urządzeń
Tak, z Polski. F-Vat jeżeli potrzebujesz, to też dostaniesz bez problemu. -
czy naprawial ktoś swoje xiaomi w tym serwisie ?
Nezumi odpowiedział(a) na mario86 temat w Serwis urządzeń
Technos ma białą 3/16 LTE za 990zł... Także... Nie wiem kiedy Mi4 kupowałeś, ale zapłaciłeś sporo . -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
czy naprawial ktoś swoje xiaomi w tym serwisie ?
Nezumi odpowiedział(a) na mario86 temat w Serwis urządzeń
Nie oszczędzaj na naprawie, dostaniesz jakieś słabe części i skończy się "zadowolenie". Jak to mówią, za własne błędy się płaci, ale moim zdaniem, jeżeli koszt naprawy wyjdzie ponad 1200zł... to może jednak lepiej sprzedać tą Mi4 na części gdzieś i zainwestować w Mi5? Nie wiem ile sobie liczą teraz za naprawę, tym bardziej takiego "zestawu" .
