Jump to content

nildur

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About nildur

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja mi też nie odpowiada głosowo Google now na moim xiaomi redmi note 4
 2. Czyli co, nie mają obowiązku zwrotu pieniędzy? Bo ogólnie kupiłem nietrafiony prezent w święta na fakturę i dostałem zwrot kasy.
 3. No ładowarkę kupiłem w sklepie stacjonarnym na fakturę. Nie mogę znaleźć tego producenta w internecie, trochę się gubię. Ok już znalazłem importera tego sprzętu to http://www.prolech.com.pl/ Powiedzieli, że jeżeli kamerka nie będzie się chciała uruchomić to mam wraz z ładowarką zostawić kamerkę. Kamerka po podłączeniu pokazuje tylko czerwoną diodę.
 4. Witam Zakupiłem taką o to ładowarkę Ładowarka samochodowa Blow G52 3 x USB 5,2A Zmieniłem ją, ponieważ moja poprzednia która posiadała dwa wejścia USB jedno tylko działało, a drugie raz działało, raz nie działało. Jak podłączyłem tą blow to cały dzień szczęśliwie korzystałem z 2x 2,1A jedno dla telefonu, a drugie dla kamerki tracer sj4000. A na koniec dnia, używam jeszcze drugiego telefonu do muzyki stare prestigio i podłączyłem pod gniazdo 1A. Patrzę i nie ładuje się. Dotykam kabla do którego podłączyłem prestigio gorący jak wrzątek, a cała ładowarka zaczęła się topić
 5. Samouczek nic nie pomógł. Jak korzystam z Waze i wjadę w tunel i wyjeżdżam i znowu wyskakuje.
 6. Jak wyłączyć to powiadomienie? Lokalizacja ustalona za pomocą GPS Korzystając z uber driver, czy nawigacji raz na jakiś czas się pojawia. Nie podoba mi się to.
 7. Cześć ja korzystam z smart launcher i działa mi Google calendar jak nacisne date na ekranie głównym. Polecam.
 8. Dzięki tpawel. Szukałem na allegro i go nie widziałem, no to już wiem co kupić. Dziękuję. Słabsza bateria, większy, no ale do vr jak znalazł. Tylko, że gdzie go kupić z fakturą vat23%? Może LG G4?
 9. Chciałbym telefon kupić też pod vr. Mam pytanie w momencie używania googli vr i oglądania youtube 360 stopni czy można ustawić większą rozdzielczość w ustawieniach jakości wideo niż 1080p dla lepszej ostrości? I nie będzie cięło? Nie mam zbyt dużego doświadczenia. Myślałem nad Samsung Galaxy s6, ale za używkę samsunga mogę mieć tego xiaomi nowego, z fakturą i lepszą bateria dlatego skłaniam się ku xiaomi.
×
×
 • Create New...